Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 44

Thread: Flavius Koczi

  1. #22
    sport legend
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    Felicitari Flavius ! Pentru mine ai facut cel mai bun concurs al vietii tale chiar daca nu a fost incununat cu aur. Sint mandra sa pot incuraja si sustine un astfel de gimnast roman ! Capul sus, sintem alaturi de tine !

  2. #23
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Flavius, de la primele Europene la care ai participat ca senior, in 2006 (si la care ai luat aurul la cal ti-am vazut talentul si potentialul si de atunci imi doresc foarte mult sa reusesti sa-l fructifici. Ai facut-o de cateva ori, iar anul trecut la Mondiale m-ai bucurat nespus cand te-am vazut alaturi de Marian pe podium la sarituri.

    Stii prea bine ca o medalie nu este numai munca si talent, ci si conjunctura potrivita. Asa a fost sa fie la Europenele astea. Nu are de ce sa-ti fie rusine sau sa fii dezamagit: dupa cum s-a mai spus aici, ai reusit, dupa un drum f lung si obositor, 2 zile de concurs aproape fara greseala, la sfarsitul carora echipa Romaniei si noi, fanii, iti ramanem indatorati. Din pacate astazi, desi cu totii stiam ca tu erai cel mai bun la sarituri si ca trebuia sa iei medalie la cal, n-a fost sa fie.

    Fruntea sus si sa stii ca noi te sustinem orice s-ar intampla in concursuri. Continua progresul de care ai dat dovada in ultima vreme si sigur la Rotterdam vom fi acolo sa-i cerem un autograf noului campion mondial! (nu spun la ce, iti poti alege tu aparatul/competitia)

    Hai Flavius!!

  3. #24
    DecanDeVārsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,217
    Reputatie
    1
    Flavius, ai facut un concurs european ireprosabil: constant ( 13 exercitii fara ratare), echilibrat, valoros. Esti un suport extraordinar pentru echipa. Medalia de aur n-a fost sa fie... dar asta e o situatie trecatoare. In curand o vei avea. Eu, sincer, te felicit!!!
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  4. #25
    manager
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Romania
    Posts
    276
    Reputatie
    1
    http://stillsport.zenfolio.com/p457217886 sunt foarte multe cu el si foarte frumoaste
    Bafta in continuare Flavius !!!

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,654
    Reputatie
    1
    Felicitari Flavius!
    Ca si cei de mai sus, mi se pare un concurs extraordinar facut de tine! Nu a fost aur, dar e un mare castig - exercitii dificile, executate foarte bine. Un pas inainte spre mondiale, si cum zicea cineva, un antrenament cu public spre ceva mult mai bine

  6. #27
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Flavius,
    Acest Campionat European a fost cel mai bun concurs al tau pe care l-am vazut. Nu doar ca ai avut 3 zile de concurs fara ratare, dar au fost evolutii de la foarte bune in sus! Sper sa uiti cat mai curand ceea ce nu a fost asa cum ti-ai dorit si cum ai fi meritat si sa ramai cu lucrurile pozitive.
    Felicitari si mult spor, noroc si sanatate si tie, si colegilor tai! Pentru mine e o onoare sa va vad evoluand si sa va sustin de la distanta.
    Last edited by Cata_RB; 26th April 2010 at 01:30.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  7. #28
    sport legend r_anacristina's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    460
    Reputatie
    1
    Flavius a demonstrat la aceste Campionate Europene ca a ajuns la maturitate, a reusit sa-si stapaneasca emotiile si a facut un concurs extraordinar. Din pacate se mai intampla si momente nefericite dar sunt convinsa ca va trece peste ele, sanatate sa fie. Felicitari pentru medalia obtinuta, Flavius!!!
    "Ce nu te doboara, te face mai puternic!"

  8. #29
    sport legend anna.09's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,501
    Reputatie
    1
    Felicitari Flavius pentru tot efortul depus..ai aratat ca ti-ai invins multe din vechile temeri si ai demonstat inca o data ca esti un gimnast complet..te asteptam pe podiumul de individual compus de la Rotterdam...multi forumisti vor fi acolo sa te sustina si sa te aplaude..deja ii invidiez

  9. #30
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Anna, voi ii veti sustine la Nationale inainte...va rog frumos sa-i "pregatiti" bine moral pt Mondiale Caci la Mondiale totul va fi mult mai departe si mai aglomerat si va trebui sa stam la cozi lungi pentru autografe si incurajari...

  10. #31
    sport legend anna.09's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,501
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ioanavol View Post
    Anna, voi ii veti sustine la Nationale inainte...va rog frumos sa-i "pregatiti" bine moral pt Mondiale Caci la Mondiale totul va fi mult mai departe si mai aglomerat si va trebui sa stam la cozi lungi pentru autografe si incurajari...
    Am inteles Ioana, o sa ii pregatim bine!

  11. #32
    sport legend LuisaGym's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    3,273
    Reputatie
    1
    Un articol echilibrat in Prosport despre prestanta lui Flavius la CE Birmingham http://www.prosport.ro/alte-sporturi...mavara-6063252

  12. #33
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    nu pot sa spun decat wow!!! exceptional concursul pe care l-ai facut la aceste campionate! extraordinar!!! felicitari!!! abia astept sa strig tare "hai, Flavius!" la mondiale.

  13. #34
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1

    Flavius - bronz la sarituri la CE Birmingham 2010


  14. #35
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Spunea Alina Alexoi ca,un gimnast care n-a facut exercitiul asa cum ar fi dorit nu poate fi consolat;nu stiu daca e adevarat sau nu,dar cu siguranta el poate fi sustinut si incurajat.
    Flavius s-a prezentat atit de bine in aceste zile de concurs la europene,nu-i usor sa tragi la 5 aparate pe zi,dupa ce ai calatorit cu toate mijloacele de transport posibile si imposibile.
    Bravo,Flavius,jos palaria pentru modul in care te-ai prezentat,trei zile la nivelul cel mai inalt,trei zile fara repros.
    Eu te sustin din tot sufletul si iti multumesc pentru gimnastica pe care ne-ai aratat-o;banuiesc doar cita munca sta in spatele acestor evolutii din concurs si ai tot respectul si recunostinta mea.
    La nationale vom fi alaturi de voi,sa va insuflam energie pozitiva pentru mondiale.
    Va iubim,va respectam,va sustinem.Sunteti ai nostri si sunteti cei mai buni si mai frumosi.

    @Ioana:multumesc pentru poza,e foarte frumoasa!

  15. #36
    sport legend ela_diana's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ibiza, spain
    Posts
    715
    Reputatie
    1
    Bravo Flavius!! Un concurs fara greseala. De abia asteptam mondialele sa te sustinem si sa ne bucuram alaturi de tine de medalii stralucitoare.

  16. #37
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Iata ca a venit cu-adevarat vremea lui Flavius!

    Ma bucur atit de mult pentru acest minunat gimnast,daruit de Dumnezeu cu talent,inteligenta,frumusete,modestie,un carecter deosebit.

    Felicitari,Flavius!Ai fost la inaltime si mai este o zi.Mult succes miine!

  17. #38
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miafangina View Post
    Iata ca a venit cu-adevarat vremea lui Flavius!

    Ma bucur atit de mult pentru acest minunat gimnast,daruit de Dumnezeu cu talent,inteligenta,frumusete,modestie,un carecter deosebit.

    Felicitari,Flavius!Ai fost la inaltime si mai este o zi.Mult succes miine!
    da,ne ai facut mandri ca suntem romani!!!!
    bravo flavius!!!!!!!!
    numele meu complet:Mitzilin Printzesuk Dragutzik Scumpik Frumusik Hannah Montana

  18. #39
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miafangina View Post
    Iata ca a venit cu-adevarat vremea lui Flavius!

    Ma bucur atit de mult pentru acest minunat gimnast,daruit de Dumnezeu cu talent,inteligenta,frumusete,modestie,un carecter deosebit.

    Felicitari,Flavius!Ai fost la inaltime si mai este o zi.Mult succes miine!
    Asa e Mia! Ai dreptate.

    Felicitari Flavius! Si la mai mare la Mondiale si Olimpiada! Bravo!

  19. #40
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Vreau sa-l felicit din nou pe Flavius pentru o competitie reusita.
    S-a maturizat,poate face fata oricaror incercari.Ma bucur daca e multumit si cred ca ar trebui sa fie.
    Eu sunt tare mindra de el.

    Imi pare rau ca nu stiu sa comletez aceasta pagina cu poze frumoase,sper ca o vor face altii.
    Bravo,Flavius!Sanatate si succes la mondiale!

  20. #41
    junior
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    78
    Reputatie
    1
    Si eu il felicit pe Flavius pentru ce a reusit la aceste campionate si ii doresc sa fie sanatos si sa ajunga acolo unde isi doreste.

    Trebuie sa va spun ca l-am vazut pe Flavius in iarna intr-un hipermarket si mi-am adunat tot curajul de care dispun pentru a-i vorbi. L-am felicitat pentru ceea ce face in gimnastica si i-am urat succes, iar el a zambit si mi-a multumit. Eram asa de emotionata ca abia am reusit sa articulez cuvintele. Mi s-a parut un baiat cu foarte mult bun simt si modest.

  21. #42
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vera72 View Post
    Si eu il felicit pe Flavius pentru ce a reusit la aceste campionate si ii doresc sa fie sanatos si sa ajunga acolo unde isi doreste.

    Trebuie sa va spun ca l-am vazut pe Flavius in iarna intr-un hipermarket si mi-am adunat tot curajul de care dispun pentru a-i vorbi. L-am felicitat pentru ceea ce face in gimnastica si i-am urat succes, iar el a zambit si mi-a multumit. Eram asa de emotionata ca abia am reusit sa articulez cuvintele. Mi s-a parut un baiat cu foarte mult bun simt si modest.
    Da,da,asta e si parerea mea despre el;asa a fost si la emisiunea aceea la tv.
    Bravo tie ca ai indraznit!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •