Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 31 of 31

Thread: Este dinamo cea mai necinstita echipa?

  1. #22
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Interesant comentariu! pacat ca nu are nici o logica. Care Dinamo-Farul a fost blat? Ala din Cupa sau ala din campionat? Si inca ceva, de ce nu vb. de blaturile Stelei si ale lui Rapid, Craiova, Poli, Gloria, Astra, Otelul si Arges. Cred ca singura echipa care nu a facut blaturi anul asta a fost UTA. De aia a si retrogradat

  2. #23
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,063
    Reputatie
    1
    ieppy, scumpule, dinamo nu a facut blaturi in primele 8 (opt) meciuri din retur, si pt. restul returului hai sa zicem ca a fost cat de cat la "adevarata" ei valoare, dar semifinala cu astra a fost jenanta.
    daca e sa analizam la rece oare de ce dinamo e cea mai "urata" achipa din tara?
    oare au "inebunit" toti ceilalti microbisti? sunt oare ei rupti de realitate?
    daca va considerati echipa"legendara"(vorba prietenului meu ayrton ), de ce TOTI ceilalti microbisti (suporteri) va "ureaza numai de bine"?
    dupa "inteligenta "ta opinie deduc ca numai o echipa joaca "fotbal"in tara asta si aceea e dinamo
    esti hilar
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  3. #24
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    inter, tata, nu ai inteles nimic. Eu am recunoscut ca arbitrajul in meciul cu astra a fost prost. Iar singura echipa care a jucat fotbal campionatul asta a fost Rapid. asa ca laso mai maole cu inteligenta ca nu am spus nimic gresit. Iar despre ceilalti microbisti ce pot sa spun. Dinamo nu a fost niciodata iubita de altii. Asta inseamna sa nu mai aiba suporteri? Din contra!!! Si in plus exista si o campanie in presa impotriva lui Dinamo. Cand o sa am timp mai mult o sa spun si la ce ma refer.

  4. #25
    sport legend Azur89's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    652
    Reputatie
    1
    Eu m-as abtine....nu e dinamo o echipa sa merite timpul nimanui...Poate doar al ligii...2 minute...cit dureaza sa le pedepseasca macar una din mult prea multele jocuri de culise pe care le practica.... Referitor la ce am scris in postul anterior, logica exista, dar mai era nevoie si de cineva sa o inteleaga...conditie care e incompatibila cu statutul de suporter dinamo... asadar, ori pricepi, ori esti dinamovist (sa nu-i spun altfel, ca nu-i frumos ).
    Smile, its good for you!

  5. #26
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    ma bucur ca esti asa de obiectiv bai baiatule. Si ca nu generalizezi. Si in plus presupun ca suporterii Stelei si al Rapidului si al CRaiovei si toti in affara de Dinamo sunt avocati si doctori. Bai baiatule nu mai incerca sa spui aseemenea lucruri ca nu are sens. Insa imi place ca voi anti-dinamovisti nu stiiti decat sa generalizati si sa va luati de trecut(obsedati fiind de comunisti si mai stiu eu ce alte stafii). Dar nu-i problema eu va citesc comentariile si va raspund cum pot eu mai bine dupa prostia mea ca deh, sunt dinamovist!

  6. #27
    junior
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    128
    Reputatie
    1
    nu e Dinamo cea mai necinstita echipa...au fost in trecut,tre sa recunoastem,niste...greseli facute de conducere dar lucrurile s-au schimbat mult in ultima vreme!
    Dinamo joaca in teren...si va castiga cupa!...bafta Dinamo!!!!

  7. #28
    sport legend Azur89's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    652
    Reputatie
    1
    sportul - dinamo...acum 2 saptamini...aloooo!!! nu mi se pare chiar asa o lunga bucata de timp....cica 2 trupe de nebuni...cine? jucatorii sau aia care au muscat momeala cu danciulescu? Mai lipsea Mateut si Camataru si aveam tripleta completa....
    Smile, its good for you!

  8. #29
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Bai Azur! La cometariile tale pe bune daca este nevoie sa mai spui ceva. Daca si meciul ala a fost blat atunci tu baiatule nu ai nici o tangenta cu fotbalul. Adica o echipa care se lupta pentru retrogradare da puncte unei echipe care nu se lupta pentru nimic? Unde e elogica. Si o evolutie asemanatoare de scor a fost sil Steaua-Sportul. Ia zi atotstiitorule si ala a fost blat? Sau ciobanu si barbut sant cei mai cinstiti din campionat?

  9. #30
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Eu mam referit la meciul Dinamo - Farul din cupa cu acel 11 metrii in minutul 94......dar greseala a fost Farului prin golul care si la dat singur in tur.
    anti Dinamo, anti oier

  10. #31
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    up!
    mooie mimamo!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •