Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 47

Thread: Univeristatea Craiova

  1. #1
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1

    Univeristatea Craiova

    Iata ca echipa numita candva "campioana unei mari iubiri" (HA-HA-Ha) a ajuns o mare tarfa...
    Dupa ce a facut un blat trecut repede sub tacere de suporterii proprii, cel cu Gloria Bistrita, cand antrenorul bistritenilor se bucura si era mandru de faptul ca a cedat meciul, Universitatea a mai facut un blat gretos, la Timisoara...

    RUSINE CRAIOVA!!!
    RUSINE TIMOISOARA!!!

    Insa sunt sigur ca prietenul lui Staicu, mizerabilul Mitica Dragomir, va spune iar ca nu exista nici o suspiciune asupra circului de la Timisoara, ca doar nu va retrograda el cele doua echipe, numai si pentru faptul ca are un loc de presedinte pe viata asigurat la echipa prazarilor...
    Last edited by inter; 8th October 2004 at 00:06.

  2. #2
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    bey campion al corectitudinii si al integritatii /fu/ , vad ca de vreo trei saptamani ai inceput din nou sa schelai pe forum numai aberatii
    se vede ca ai avut insomnii azi-noapte /fu/ , nu te-ai putut odihni din cauza duhorii ce emana din groapa si te-ai trezit cu mintea incetosata de victoria timisoarei ..........
    nu strangeti voi suporteri in groapa intr-un campionat , cati vin intr-o etapa la timisoara si craiova

    OARE DE CE dinamo E CEA MAI HUIDUITA ECHIPA DIN TARA ?
    O FI OARE DIN CAUZA "valorii" ? /fu/

  3. #3
    sport legend Timisoreanul's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timisoara-Capitala Banatului
    Posts
    381
    Reputatie
    1
    Lasa mai Inter, nu vezi ca nu ai cu cine discuta, nu are rost sa ne balacarim in acest balcanism dimbovitan deoarece singurul lucru pe care stiu sa-l faca unii dintre colegii nostrii din capitala este sa imprastie si pe altii cu noroiul in care sint ei scufundati.

    Hai Poli! Hai Timisoara! Hai Banatul!

  4. #4
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Pentru toti craioveni "curati"cititi articolul din ProSport,marti 20 mai 2003,cu privire la Universitatea!
    AFC Red member

  5. #5
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Ar fi bine sa le dai si un link sau un "ctrl+c, ctrl+v", ca oltenii sunt cei mai lenesi oameni de pe pamant ... si destepti !!!

  6. #6
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    mda, ai dreptate nici tu nu postezi prea des pe "prosport " preferi mai mult
    "gazeta "
    fiind in BUKALE citesc "prostsport-ul" inaitea lui baubau
    evident e o chestie de conjunctura

  7. #7
    junior
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    128
    Reputatie
    1
    pana acu ceva timp...i respectam pe olteni...
    acum...mi-a trecut

  8. #8
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    ce ti-a trecut nemo ? ...........................

  9. #9
    Poli Fanatik ViolaBoy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    nu stiu de ce il bagatzi in seama pe ayrton. el o conversatie fara injuraturi nu poate sa aiba. in toate msg numa /fu/ din astea are.


    FORZA POLI Timisoara 8) 8)



    fotblat club dinamo nicolae ceausesc buCUResti

    ayrton --> :flame: <--- ViolaBoy


  10. #10
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Viola i'm with you on this one and it's even funny sa plins ca eu vorbesc urit ca lam facut "gay".
    anti Dinamo, anti oier

  11. #11
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    ViolaBoy-cred ca numele de FOTBAL CLUB NICOLAE CEAUSESCU ar trebuii sa ii revina cu merite deosebite ,acum,Universitatii Craiova,trebuie doar sa asculti idioteniile pe care le debiteaza Staicu...
    AFC Red member

  12. #12
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    baubau , mai incet cu "revelatiile " tale, nu uita ca in CRAIOVA i-am facut statuie lui ION OBLEMENCO, pe cand voi dragi pietreni i-ati facut bust unuia din "cupola" blatuitorilor "pinalty" sau gh.stefan
    diferenta spune totul

  13. #13
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    36
    Reputatie
    1
    trebuie sa spun ca "cinstiti" dinamovisti au dreptate despre craiova.(da de unde). S-a vazut ce frumos joaca echipele poli si craiova si cati suporteri au? nu o sa aveti voi suporteri cat au craiova si poli in deplasare.
    C R A I O V A

  14. #14
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    asa de frumos joaca incat Poli retrogradeaza si La Craiova trebuie sa-i bata ca<rtu ca sa joace. Bravo.

  15. #15
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    16
    Reputatie
    1
    inter ce ai cu Pinalty? Nu vad ce atatea comentarii: PoliAek-U Craiova=BLAT!!! Deci a intrat si Timisoara in clubul "bad boys"... Craiova e demult

  16. #16
    manager Albastreata's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    315
    Reputatie
    1
    Deci a fost revolutie !!! dinamo scapa de la retrogradare cu multa sudoare, iar Timisoara si Craiova fac jocurile ?!
    (A)

  17. #17
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    16
    Reputatie
    1
    da au fost doua blatur pe fata in ultima etapa:Craiova-Poli si Otelul-Astra.

  18. #18
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    36
    Reputatie
    1
    Ba ieepy /fu/ ,da tu esti chiar prost! /fu/ da dinamo cum joaca ,fara arbitri dinamo nu castiga n-ai vazut
    Apropo noi macar avem antrenor!
    dinamo /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/



    miercuri:dinamo craiova

    dinamo :firedevil: blat

  19. #19
    manager Albastreata's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    315
    Reputatie
    1
    Unde a dus si revolutia asta: se fac aranjamente la Craiova, Timisoara, Ploiesti si Galati ! (Banuiesc ca in timpul asta Bucurestiul, Bistrita si Piatra Neamt tremura de indignare...!) 8)
    (A)

  20. #20
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Rulez. In primul rand prost sai spui lui tactu' si nu mie. In plus din cate stiu eu am batut pe Craiova fara arbitrii si in ultimul meci cu Brasov am avut un eliminat in min 30 si am revenit de la 2-0. In schimb despre Craiova si Poli se spune ca au mimat fotbalul in meciul direct. Nu am vazut meciul, nu ma pronunt. In schimb nu poti sa spui ca Poli si Craiova joaca frumos pentru ca nu e asa. Or avea suporteri dar echipe nu au. That's life.

  21. #21
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Ieppy si Dinamo are echipa? ......vrei sa zici echipa lui Dinamo cocosata de FC Brugge si in tur si in retur in Liga Campionilor se considera echipa sau numai de masura Diviziei A?....care e la pamint.
    anti Dinamo, anti oier

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •