Results 1 to 7 of 7

Thread: Pasare calatoare in divizia A

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1

    Pasare calatoare in divizia A

    Am avut ocazia sa vad meciul de la GALATI dintre DUNAREA si CEAHLAUL.As vrea sa spun ca echipa gazda trebuia sa castige pentru ca pe ansamblu a dominat meciul iar in min 88 au ratat in situatia de singur cu portarul.Nu cred ca cu trupa pe care o aveti ve-ti reusi sa ramaneti pe prima scena fotbalistica a tarii.

  2. #2
    sport legend KpaC's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Piatra-Neamt
    Posts
    534
    Reputatie
    1
    lasa ma ovidiu ... o sa vedem la anul cand din vara echipa se va intari cu multi jucatori si daca ce spune presedintele .. adica buget de 3.5mil euro .. si transferuri in vara de 1 milion o sa fie destui bani pt o echipa competitiva pentru prima liga

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Un prim pas l-ati facut la Galati,oricum echipa nu a jucat chiar rau pentru un oras asa de mare.

  4. #4
    sport legend VLAD@SIN's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    SOMEWHERE
    Posts
    394
    Reputatie
    1
    important ii sa nu pice anu asta! In timp o sa se construiasca o echipa competitiva shi la piatra neamt!
    [COLOR="Red"]RED DEVIL 4 LIFE
    [COLOR="Black"]C[COLOR="DarkOrange"]E[COLOR="Black"]A[COLOR="DarkOrange"]H[COLOR="Black"]L[COLOR="DarkOrange"]A[COLOR="Black"]U[COLOR="DarkOrange"]L
    [COLOR="DarkOrchid"]RESPECT, POLI TIMISOARA [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

  5. #5
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by OVIDIU 62 View Post
    Un prim pas l-ati facut la Galati,oricum echipa nu a jucat chiar rau pentru un oras asa de mare.
    nu inteleg ce leg are fotbalul cu marimea orasului,ce stupizenie!
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  6. #6
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Are legatura mare avand un numar mare de locuitori ai si taxe de incasat deci impozite multe care duc la finantarea echipei.Tu esti copil crezi ca un oras mic i-si poate permite sa sustina mult timp o echipa de fotbal care necesita bani multi?Nu cred ca ai simtit ce am simtit eu la meciul cu Iuventus de la Galati din 1987 cand poate te jucai cu biberonul.Si mai este ceva daca tu esti stelist as vrea sa te intreb cand va juca Stoia la Galati cu cine vei tine pentru ca eu sa fiu in locul lui MARIUS STAN pentru toti stelistii le-as face bilete de 500.000 de lei ca sa nu ma injure acasa degeaba.

  7. #7
    sport legend KpaC's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Piatra-Neamt
    Posts
    534
    Reputatie
    1
    uitate ca sunt in europa echipe dintr`un oras de 30.000 locuitori care joaca in cupele europene .. nu conteaza marimea asa mult

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •