Page 4 of 47 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 982

Thread: Ceahlaul Piatra Neamt

  1. #64
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    mah ... stai ka mi-am mai adus ceva aminte ... si apoi ziceti ka tot noi sintem bulangii, ka padureanu a infiintat cooperativa si pinalti a intrat in ea si nu stiu ce ... la inceput campaniei intertoto, gloria termininid campionatu inaintea voastra si-a ales traseul in intertoto pe care sinteti voi acuma pentru ka e mult mai usor, dar apoi duba o visita a lu stefanut in bistrita, nea` jean si-a schimbat decizia si a luat el traseul cu brescia in turul 2! Dar nu-i nimica, tot noi sintem aia rai ... bafta miine, am incredere ka o sa calificati, mai greu da` oricum o sa va calificati, pentru ka zi sinmartean va da un adevart show cu galezii ... abia astept! la revedere
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  2. #65
    junior
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    70
    Reputatie
    1
    bai baba rada(riva) vad ca ai impresia ca stii multe ...asa pt sufletu tau sa stii ca ceahlaul a fost la un pas sa iasa din intertoto pt ca nu a mai jucat cu brescia , din cauza drepturilor tv ... dupa inversare s-a trimis memoriu la fifa ... pt traseul ala s-au batut ambele echipe dar asa a decis FIFA nu nea Jean
    sa stii ca pe forumul asta nu e concurs de spus idiotenii /nope/

    tu nu ai forumul Gloria imPadurita sa te afirmi ca mare ganditor al acestei tari ? sau esti singur pe el ?
    lasa-ne ...... lasa-ne ....... ca ne obosesti
    CINE SARE ... E CEAHLAU' E ... E !!!!!
    CINE SARE ... E CEAHLAU' E ... E !!!!!

  3. #66
    manager seby's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Piatra-Neamţ
    Posts
    276
    Reputatie
    1
    Salut! Sunt Seby, mare fan Ceahlaul.Am citit mesajele si as vrea sa stiu ceva despre galerie.
    Si Riva ai tu grija de4 Gloriasi stai in banca ta.
    Va astept la meci.Sa-i decapitam pe Finlandezi.

  4. #67
    manager seby's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Piatra-Neamţ
    Posts
    276
    Reputatie
    1
    Am auzit că se face un fan-club Ceahlăul, care va avea și un magazin. Sugestii: comercializare de tricouri; fulare; articole sportive.
    Cred că Ceahlăul va câștiga și se va califica.Sper ca stadionul să fie plin. Cine iubește echipa va veni indiferent de prețul biletelor și-și va susține sportiv echipa.

    Pt. nordici( finlandezi, norvegieni, danezi) :/fu/

  5. #68
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    fiul lu` pinalti ... du-te si cinta la alta masa ka ne plictisesti, fa sa ne fie dor de tine! chiar, nu stiu, ce a facut azi Gloria? cred ka le-a dat vreo 5 la aia, da` voi? daka in doua meciuri le dati un gol, sa fiti tare mindrii ka sinteti copii lu` pinalty ... si tu seby si tu boss
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  6. #69
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Riva du-te tata si posteaza la echipa ta pentru ca chiar nu are rost sa te consumi pentru o echipa vai de capu'ei ca Ceahlaul!

    Axinia ...tradator sau asta-i viata??Ati citit ca astia de la Dinamo(salut ayrton! ) ne pregatesc o amenda daca Stefanica nu plateste ratele restante pentru Costel Ilie...?


    Foe(R.I.P.)
    Pe mine m-au luat fiorii cand i-am vazut pe francezi cand au inceput sa planga

  7. #70
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Wa RIVA, stai in banca ta si nu te mai lua de Seby daca vrei sa mai ai unde dormi (iti dau foc la casa). Daca vreau in 15 min. sunt in Bistrita si te si gasesc. Cat despre Sanmartean .... ce-i cu hepatitosul ala! Vai de capu' lui. Isi da aere de vedeta.

  8. #71
    junior
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    70
    Reputatie
    1
    stiti proverbul " Cu prostia nu e bine sa te lupti " ? daca nu , l-ati aflat acum
    eu cred ca daca il lasam pe riva tnt 2 sa vorbeasca singur isi va epuiza neuronii/ul si se va duce pe forumul lui
    CINE SARE ... E CEAHLAU' E ... E !!!!!
    CINE SARE ... E CEAHLAU' E ... E !!!!!

  9. #72
    manager seby's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Piatra-Neamţ
    Posts
    276
    Reputatie
    1
    Care veniți la meci, la ce tribună veți sta?



    HAI CEAHLĂUL!

  10. #73
    manager seby's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Piatra-Neamţ
    Posts
    276
    Reputatie
    1
    Știe cineva ceva despre Axinia? :?
    Cum se numesc cei doi jucători din Noua Zeelandă, care fac parte din lotul echipei Tampere United? :?

    HAI CEAHLĂUL!

  11. #74
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    da, am sa ascult sftaul lu` baubau, are dreptate, nu am ce si nu are rost sa mai postez ceva pe aici, bafta diseara cu aia , si dragos tu, ce sa zic despre tine decit ka esti cap sec! inca o data bafta diseara
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  12. #75
    manager seby's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Piatra-Neamţ
    Posts
    276
    Reputatie
    1
    Pentru DRAGOS http://www.geocities.com/cracanagelu/

  13. #76
    manager seby's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Piatra-Neamţ
    Posts
    276
    Reputatie
    1
    Cine dorește informații despre Cehlăul și poze cu echipa vizitați:
    http://www.geocities.com/cracanagelu/

  14. #77
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    VA propun ceva!!!!!! HAideti intr-o zi sa "transformam" acest forum in mIRC. Adica sa stam 2 ore si sa trimitem mesaje in decurs de 1,2 min cu diferite subiecte. In acest mod vom putea sa facem mai multe pagini cu mesaje. De exemplu RApidul a ajuns la 8. Ce facem? Nu-i ajungem?


    eu cu CEAHLAUL

  15. #78
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Ai dreptate fan. Cred ca arbitrii sloveni au avut sange in stomac. :vomiton:

  16. #79
    incepator
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    Pacat

    Salut!!!
    Si eu sunt un fan al Ceahlaului HAI CEAHLAU!!!
    Dar din pacate fotbalul romanesc se "duce de rapa"
    De ce: Eu unul nu stiu dar sincer sa fiu pe cat de bine merge tara pe atat de bine merge si sportul in ultimul timp!!

    Asta e!! Eu nu pot sa fac nimic sa fie mai bine si nici voi!! :?
    Sa speram ca se va gandi cineva si la oamenii care tin intradevar la fotbal si nu doar la banii pe care pot sa-i obtina din fotbal!!!

    Oricum sa speram ca Rapid va ajunge in grupele Champions League
    deoarece fanii fotbalu-lui romanesc au nevoie de asa ceva!!!!!!

    Insa eu locuiesc in Belgia si stiu cum joaca Anderlecht!!!!

    Si deci nu prea le dau multe sanse rapidului, din pacate.

    Oricum intotdeauna : HAI CEAHLAU!!!!

  17. #80
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Pe forumul caror echipe intra Sobbo?

  18. #81
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Vedeti ca pe forumul lui Poli AEK este unul pe ultima pagina (11) cu numele ripitim care se leaga de Ceahlaul si de stefan. Eu i-am spus parerea mea. Voi, ce faceti?

  19. #82
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    ce stiti de Watanabe Manabu? ramane sau nu?

  20. #83
    sport legend Drakoness's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    390
    Reputatie
    1
    Parerea mea este ca nu exista nici o scuza pt faptul ca ne-au eliminat niste finlandezi.Desi chiar eu am spus ca o sa fie un meci greu nu credeam ca nu o sa ne calificam. Nu ma intereseaza ca nu ne-qau dat un 11 m, ca a fost offsaid la golul finlandezilor. Intrucit diferenta de valoarea dintre noi si ei ar fi trebuit sa fie evidenta de ce nu au reusit sa marcheze 3 goluri si nu doar 2 ( timp ar mai fi avut destul 20 min).
    In plus dupa opinia mea am pierdut calificarea la Tampere si nu acasa. Atita timp cit ratezi un 11 m in deplasare si nu te califici nu poti sa acuzi arbitrii ca nu te-ar fi ajutat ( sau ca te-ar fi persecutat), ci ar trebui sa faci o analiza in cadrul echipei de cum ai reusit sa ajungi intr-o asemenea situatie ( cum ai reusit sa pierzi o calificare cind ai avut-o in mina)
    ESTE O RUSINE pt ca :1. jucatorii au dat dovada de amatorism. plafonare, dezinteres.
    2. Hizo pt ca nu a reusit sa-i motiveze indeajuns, nu a reusit sa pregateasaca destul bine partida a.i. sa ne calificam
    3. Stefan nu a reusit sa-i motiveze suficient de bine ( financiar) pe jucatori pt a juca cu mai multa ambitie.

    Iar daca tu baubau vezi lucrurile doar subiectiv, imi pare rau dar nu pot fi de acord cu tine. Daca ne plingem ca ne-au furat arbitrii inseamna ca sintem la nivelul finlandezilor si ca doar cu ajutorul arbitrilor si " folcloristelor" ne putem face loc in Europa. Anul asta ar fi fost cea mai buna ocazie sa stergem impresia lasata ( adica de blatuitori) dupa meciul cu Austria Viena. Am fi putut spune tuturor ca ce s-a intimplat atunci a fost un accident si ca nu reflecta adevarata valoare a Ceahlaului. In aceatsa situatie victoriile noastre cu Juventus si Mallorca vor ramine cu semne de intrebare...

    HAI ROMANIA !!! HAI CEAHLAUL!!!

  21. #84
    sport legend Drakoness's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    390
    Reputatie
    1

    Pt Dragos

    Tu ai intrat pe forumul RApidlui ca sa vezi ce s-a discutat acolo? Daca ar fi sa adunam mesajele cu referire strcita la fotbal ar fi cam 3 pg ( max). In plus de ce crezi ca cea mai importanta este cantitatea? Si pe forumul craiovei si al lui POli sint destule mesaje.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •