View Poll Results: Ne vom califica intr-o cupa europeana?

Voters
33. You may not vote on this poll
  • Da

    16 48.48%
  • Nu

    17 51.52%
Multiple Choice Poll.
Page 51 of 149 FirstFirst ... 41495051525361101 ... LastLast
Results 1,051 to 1,071 of 3126

Thread: UNIVERSITATEA CRAIOVA

  1. #1051
    manager Albastreata's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    315
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Blue
    Quote Originally Posted by Albastreata
    Blue: in masura in care pot si am timp, te voi sprijini neconditonat...
    Merci mult de tot, esti foarte dragut.Am tot zis ca fac si n-am mai facut.Am fost lenes. Am cam mult de lucru acum,dar DUPA 16 SEPTEMBRIE MA APUC SIGUR SA FAC SITUL ALA SI NU VOI EZITA SA APELEZ LA TINE DACA TOT TE-AI OFERIT SA MA AJUTZI
    merci mult ,inca o data
    Astept...
    (A)

  2. #1052
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    Edmond , poate pana deseara ne dai niste amanunte despre "evadarea" lui Njock, inziarele de azi fiind informatii contradictorii :?
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  3. #1053
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nu stiu daca a fost o evadare .... se pare ca la club se stia totusi! A avut niste probleme de rezolvat la ambasada Germaniei! Lucrurile s-au complicat putin si a trebuit sa traga o fuga pana acasa in Germania pentru nu stiu ce acte! A anuntat la club , dar nu a vorbit cu Sorin ... Asta este varianta oficiala! Altceva nu stiu nici eu... Ziarele infloresc totul ca de obicei!

  4. #1054
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    un lucru e sigur,Sorin Cartu n-a fost anuntat ca Njock intarzie.

    La multi ani ,Stiinta
    Romani prin nastere, olteni prin gratie divina

  5. #1055
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Asa se pare.... Nu stiu de ce nu i-au spus ! Maine este antrenament cu public...si presa ...maine dimineata! Vine si Njock....

  6. #1056
    incepator
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    39
    Reputatie
    1
    Njock reaprinde conflictul,

    Invoit doar o zi de Sorin Cirtu, camerunezul a stat in Germania 3 zile, avind aprobarea lui Constantin Mitrita

    Adrian Florea, Cristi Stancescu (Craiova)

    Vineri la prinz, Sorin Cirtu era linistit, chiar daca vedeta Craiovei, Jeremie Njock, nu venise la antrenamente. "Are niste probleme de rezolvat la Ambasada Germaniei, dar miine va reintra in programul normal de pregatire". Antrenorul alb-albastrilor stia ce vorbise cu jucatorul sau si nu-si putea inchipui ca atacantul camerunez nu-i va respecta cuvintul. Spre surprinderea lui Cirtu, Jeremie n-a aparut nici simbata, nici duminica la cantonamentul din Lunca Jiului. Fusese anuntat de ziaristi ca Njock ar fi deja la Stuttgart, in vizita la sotia sa, dar tot nu putea crede: "Halal profesionist! Una-mi spune, alta face".

    Revenit duminica noaptea in Banie, "noul Camataru" s-a prezentat la antrenamentul de ieri dimineata, insa a refuzat orice comentariu pe marginea disparitiei sale misterioase. "Am fost invoit de conducere", sint singurele sale cuvinte, fara a preciza care dintre sefii clubului i-a dat liber 3 zile. Cum patronul Dinel Staicu si-a declinat orice implicare in acest caz, iar directorul sportiv Silvian Cristescu nu are in atributiuni asemenea lucruri, singurul om important din conducere care l-ar fi putut invoi pe Jeremie peste capul antrenorului este managerul general Constantin Mitrita, informatie confirmata de surse autorizate. |n urma cu o luna, Mitrita a avut un schimb dur de replici cu Cirtu pe seama campaniei de achizitii, dupa ce a blocat cumpararea lui Panc, fotbalist dorit insistent de "principalul" Universitatii. De asemenea, managerul clubului n-ar fi strain de numeroasele incercari de demitere a lui Sorin, tehnician pe care l-ar lucra cu o parte a jucatorilor.

    Rugat sa-si spuna parerea, Mitrita a devenit violent, aruncind din nou sageti catre Cirtu: "Ba, da' de cind va intereseaza pe voi cine l-a invoit pe Njock?! Gata, faceti si din asta subiect de scandal?! De ce nu faceti scandal cind pierdem rusinos la Constanta? Sau si atunci a fost vina mea?! Nu jucatorii, nu antrenorii, eu sint vinovat ca ne-au descaltat aia, nu-i asa?! Sa va intre bine in cap: treaba mea e sa fac bani pentru echipa, nu sa dau scutiri fotbalistilor. Habar n-am cine l-a lasat pe Jeremie sa plece si nici nu ma intereseaza. O avea in contract o asemenea clauza, sa poata merge la nevasta cind vrea!". |ntrebat daca Njock va fi amendat pentru absenta nemotivata, Mitrita a adaugat: "|ntii sa vad referatul antrenorului. Am citit prin ziare c-o sa propuna penalizarea lui Jeremie, dar la mine n-a ajuns nimic".


    SE PARE CA VOM AVEA IAR CATEVA LUNI ZBUCIUMATE...MITRITZA VREA SA-L DEMITA PE SORIN SI NU STIE CE SA MAI FACA PT CA ACESTA SA SE SUPERE...DIN SURSE DE INCREDERE VA POT SPUNE CA MITRITZA ARE SI CATZIVA JUCATORI CU CARE E PE MANA PT INDEPARTARE LUI SORIN...PRIMUL MECI A FOST DEJA CASTIGAT DE MITRITZA...ESTE VORBA DE MECIUL DE LA CONSTANTZA...NU-MI DORESC DECAT SA PLECE JIGODIA ASTA DIN CLUB DEOARECE VOM AVEA IAR VIATZA GREA...
    PT MTRITZA CONSTANTIN( ACEST SPALATOR DE VASE IN SUA),DOMNULE AGARICI ,MURGAN SI STOIANOF JUCATORI CRITICATZI DE 'DUMNEAVOASTRA' DUPA MECIUL CU FARUL(MECI UNDE STOIANOF NU A JUCAT ) CA AU FOST ADUSI DE SORIN DEOCAMDATA SUNT LA LOTURILE NATIONALE ALE ROMANIEI.
    DEOCAMDATA SORIN A CONSTRUIT ECHIPE IAR TU CA UN NEMERNIC AI DESFIINTZAT ECHIPE(ESTE VORBA DE JIUL IELIF CRAIOVA ECHIPA VANDUTA DE ACEST SPALATOR DE VASE IN 1996 ORASULUI ALEXANDRIA).CAM ASTA E MITRITZA OMUL CEL MAI DE ***** DIN CLUBUL UNIVERSITATEA CRAIOVA...
    O PERSOANA DE TOATA JENA CARE LUCREAZA IMPOTRIVA ECHIPEI SI A ANTRENORULUI EI(VEZI TRANSFERURILE RATATE:R STANCU,CHIHAIA,MAZILU,IRIMIA,PADURET,PANC SI LAZAROVICI JUCATORI DORITZI DE ANTRENORUL SORIN CIRTZU DAR NEDORITZI DE MITRITZA...
    CAM ATAT PT AZI...
    FORZZA STIINTA

  7. #1057
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Posibil.... adevarul nu-l vom putea cunoaste niciodata noi , suporterii...
    Putem sa ne apropiem de el... Sunt multe sfori care se trag....

  8. #1058
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    de ce oare nu-i da dinel papucii lui mitrita? :?
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  9. #1059
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    dinel nu ii da papuci lu' mitrita fiindca nevasta lui din america da bani la echipa , si dinel nu vrea sa renunte la acest ajutor financiar
    Stiti cumva care sunt jucatori care sunt mana in mana cu mitrita si vor sa-l dea jos pe sorin?

    Era subinteles un an incendiar la craiova , in ultima decada am avut parte numai de scandaluri. Ele vor continua din pacate inca cel putin 10 ani
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  10. #1060
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Azzuro , de unde stii tu mai ca nevasta lui Mitrita da bani echipei.....fii mai serios ...o sa zica adversarii nostri ca am ajuns sa ne tina femeile in liga nationala.... O zi fierbinte , sa-ti revii...!!

  11. #1061
    incepator
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    39
    Reputatie
    1
    ady n-are nici o taina nevasta agariciului cu universitatea craiova...banii vin de la dinel si de la catziva sponsori...
    FORZZA STIINTA

  12. #1062
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    atunci gasiti voi legatura de ce-l tin pe ala la club.
    alta explicatie nu exista.
    s-ar putea ca nevasta lu' mitrita sa fie amanta lu' dinel si il tine pe barbatus-o la club
    fi linistit EDMOND_ ca nu va ride nimeni de noi
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  13. #1063
    incepator
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    39
    Reputatie
    1
    ady cred ca stii acum...
    FORZZA STIINTA

  14. #1064
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    aha
    nasoala treaba :x
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  15. #1065
    manager Albastreata's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    315
    Reputatie
    1
    Mitrita o sa mai dea dureri de cap suporterilor Universitatii o vreme... e implicat de prea multa vreme in viata clubului si probabil ca are multiple investitii acolo, problema e ca daca Netoiu l-a tinut deoparte, se pare ca Dinel nu reuseste acelasi lucru... S-ar putea sa fie vorba de procente! Pana una-alta, am impresia ca singurul sprijin pentru Sorin Cirtu raman suporterii (singurii interesati sa se joace fotbal cu adevarat la Craiova), jucatorii incepind si ei sa treaca in tabara mafiotilor unde se simte mirosul banilor...
    (A)

  16. #1066
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    Trebuie scapat de mitrita
    Romani prin nastere, olteni prin gratie divina

  17. #1067
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sorin
    Trebuie scapat de mitrita
    Cu toti am ajuns la concluzia asta , dar intrebarea este cum ?
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  18. #1068
    manager Albastreata's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    315
    Reputatie
    1
    V-am spus: de scapat de Mitrita e mai greu... PAna atunci sunt mai curios ce se intampla cu N'Jock!? Era preferatul meu, imi pusesem mari sperante in el si aveam impresia ca are un caracter marcat de civilizatia nemteasca! Sa ma fi inselat? Sau s-a adaptat asa repede la cea romaneasca?
    (A)

  19. #1069
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Deocamdata Njock este la antrenamente....

  20. #1070
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    civilizatzie nemtzeasca la Njock? poata bananiera.
    Iar mitrita ala e un porc , cred ca incepe si Dinel sa-si dea seama de asta.

  21. #1071
    incepator
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    39
    Reputatie
    1
    Incercati la ora 19:25, ora Romaniei, http://sporten.tv2.dk/landskamp/live/ , se pare ca pentru 20 DKK (cam 2.8 euro) vom putea urmari live meciul. TVR International nu il transmite. Ca de obicei...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •