Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 58 of 58

Thread: Malina Savoaie

  1. #43
    sport legend
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,229
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miafangina View Post
    Eu știam că Svetlana Feofanova a făcut gimnastică;ea e mai micuță,Elena e mult mai înaltă,sau cel puțin așa se vede la tv,oricum ar fi nu-i așa de important.
    Asa este, Mia, Feofanova cu siguranta a fost initial gimnasta dar eu imi amintesc ca si Isimbaeva a cochetat la inceput cu gimnastica. Daca am gresit imi cer scuze.

  2. #44
    junior Iulia_sweet's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Craiova
    Posts
    93
    Reputatie
    1
    Imi cer scuze ca ma bag si eu asa printre discutii, dar am un filmulet cu Malina Savoia si Raluca Haidu (the secret of Deva) de cand erau ele mici (2003 cred) nu stiu daca la-ti mai vazut si as vrea sa-l pun pe youtube, dar nu-mi merge, am incercat in mai multe formate si tot nu merge.
    Cum sa-l fac sa-l pun?

  3. #45
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    Da, tocmai l-am vazut si eu acum, printre examene, si il am si eu in calculator, dar nu am incercat sa il pun pe youtube... Dar de ce nu merge? Iti da vreo eroare?

  4. #46
    junior Iulia_sweet's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Craiova
    Posts
    93
    Reputatie
    1
    Spune ca nu este bun formatul in care este filmul

  5. 28th January 2010, 15:55

  6. #47
    junior Iulia_sweet's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Craiova
    Posts
    93
    Reputatie
    1
    Daca vrea cineva sa-l vada este pus aici http://www.megaupload.com/?d=UM35YGJ8

  7. #48
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Multumim Iulia! Chiar ca esti o dulce - asa precum numele de pe forum: Iulia_sweet!
    Pe youtube nu se pot pune filmulete mai lungi de 10 minute. Deci ca sa fie pus acolo ar trebui sa il imparti in bucati mai mici de 9 minute si 59 secunde si sa le pui asa. Cum se face asta sau ce format trebuie sa fie, nu stiu.

  8. #49
    junior Iulia_sweet's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Craiova
    Posts
    93
    Reputatie
    1
    Multumesc mult...am incercat sa-l impart in mai multe parti cu WINDOWS MOVIE MAKER dar cand ii dadeam play nu se vedea nimic doar se auzea, dar o sa-l trimit altcuiva sa incerce el

  9. #50
    senior elena21's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    162
    Reputatie
    1
    Imi pare nespus de rau pentru Malina ca nu mai poate sa faca gimnastica de performanta ! O fetita atat de muncitoare care isi dorea sa ajunga foarte sus....si din cauza unui accident stupid care practic nici nu a avut loc in sala de gimnastica i-a curmat viitorul in gimnastica.Mult succes Malina in tot ceia ce vei face de acum in colo si sa ai parte de mult noroc.Elena si Claudia te pupa si te sustin!

  10. #51
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Dar despre ce accident vorbesti, Elena? Eu stiam ca a renuntat la gimnastica pur si simplu...si ca acum face atletism (?)

  11. #52
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    Malina a avut un accident acum mai mult timp, dupa un concurs, intr-un parc de distractii... Si acel accident a tinut-o departe mult timp de sala, din pacate... Dar a revenit dupa acel accident, s-a mai antrenat inca si apoi a renuntat. Si da, face atletism si ii place mult!

  12. #53
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Multumesc pentru clarificare, Amalia Daca poti cumva, te rog sa-i urezi numai bine din partea noastra!

  13. #54
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    ca a avut accidentul,nici nu stiam de treaba asta

  14. #55
    senior elena21's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    162
    Reputatie
    1
    Cred ca in 2007 a avut Malina accidentul ,s-a lovit foarte tare la picior, intradevar la Paris intr-un parc de distractii.Stiu ca a facut foarte multa recuperare la Iasi si dupa aia a mers la Bucuresti si-a continuat recuperarea (Nuta mama Malinei mi-a spus toate astea). A revenit dupa acel accident dar am inteles ca avea dureri foarte mari la picior.Malina e o fetita ,ce fetita ...domnisoara in toata regula ,ca la 17 ani nu o mai pot numi fetita! este foarte inteligenta ,stiu ca era cea mai buna din clasa si la invatatura nu numai la gimnastica....asa ca indiferent de drumul care si la ales in viata ,va razbi cu brio.

  15. #56
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    dar malina in ce ramura a atletismului e?
    numele meu complet:Mitzilin Printzesuk Dragutzik Scumpik Frumusik Hannah Montana

  16. #57
    senior elena21's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    162
    Reputatie
    1

  17. #58
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    la 3:33 nu e cera cea care o ajuta pe malina?
    numele meu complet:Mitzilin Printzesuk Dragutzik Scumpik Frumusik Hannah Montana

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •