Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 103

Thread: Becali:"Vand actiuni, vand tot! Adio Steaua! Ma calugaresc si plec la muntele Athos!"

  1. #1
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1

    Becali:"Vand actiuni, vand tot! Adio Steaua! Ma calugaresc si plec la muntele Athos!"

    La aflarea vestii ca Steaua a fost penalizata cu sase puncte din cauza scandalului din ultima etapa a Ligii 1, Gigi Becali a declarat ca intentioneaza sa vanda actiunile pe care le detine la clubul din Ghencea.

    “Nu e problema mea ca nu mai intru pe stadion, ma retrag din viata publica, vand actiuni, vand tot! Sa vedem daca ma mai duc la EURO, sa vedem daca ma lasa Cernat sa intru pe stadion! Cernat asta e un tampit ca si Bodu. Acum nu mai raspunde la telefon, probabil ca si-a dat si el seama ca a gresit! Parerea mea este ca Mircea Sandu nu stie nimic despre aceasta decizie, dar este doar parerea mea si s-ar putea sa mi-o schimb!”, a declarat patronul Stelei.
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  2. #2
    springbok Gontel's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    za lend of ciois
    Posts
    4,725
    Reputatie
    1
    :ras-plans:
    ar fi bine daca s-ar intampla asta. dar aceste declaratii nu sunt altceva decat niste vorbe spuse la suparare sau alte "glume" de-ale becaliotului.
    [B][FONT="System"]"Rap is what you do, Hip-Hop is what you live" - KRS One[/FONT][/B] [SIZE="4"][/SIZE]

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Doamne ajuta... Scapam de prostia cea mai mare din fotbalul romanesc numita Fecali...

  4. 5th June 2008, 18:18

  5. #4
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    De ce naiba deschidem topicuri noi despre becali? Credeam ca s-a convenit sa folosim topicul dedicat...
    Ontopic: A promis ca se spanzura daca ia CFR campionatul... S-a spanzurat?

  6. #5
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by toraxa View Post
    Nu e problema mea ca nu mai intru pe stadion, ma retrag din viata publica, vand actiuni, vand tot! Sa vedem daca ma mai duc la EURO, sa vedem daca ma lasa Cernat sa intru pe stadion! Cernat asta e un tampit ca si Bodu. Acum nu mai raspunde la telefon, probabil ca si-a dat si el seama ca a gresit! Parerea mea este ca Mircea Sandu nu stie nimic despre aceasta decizie, dar este doar parerea mea si s-ar putea sa mi-o schimb!”, a declarat patronul Stelei.
    Da' cu Bodu ce-are? ala parca e europarlamentar acum...
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  7. #6
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    Pai n-a avut meci si cu Bodu? Dar p-ala l-a dovedit.

  8. #7
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    da' sa se duca in ....
    alt topic deschis inutil...din pacate va trebui sa-l mai suportam pe acest individ multi ani de acum in colo...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  9. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    Doamne ajuta... Scapam de prostia cea mai mare din fotbalul romanesc numita Fecali...
    Voi,fara becali gigi...nu puteti trai,e esenta vietii voastre! SUNTETI OBSEDATI de personaj
    Indiferent de deznodamantul anchetei, in mai putin de 12 luni,gigi va pleca de la STEAUA!

  10. #9
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    ei na? si cine vine ?

  11. #10
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Nu mai vine nimeni VA DESFINTATI
    https://t.me/pump_upp

  12. #11
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    ei na? si cine vine ?
    Patriciu/Vantu

  13. #12
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    lasa-ma si cu mogulii astia!

  14. #13
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    bine moty,ia-o tu... Steaua nu va duce lipsa de ofertanti,sunt destui avizi de imagine de pe urma Stelei. jiji dupa ce ne lasa,va ramane doar jiji..ceea ce-i destul de trist!

  15. #14
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    terminati ma cu prostiile. voi il credeti pe *******ul asta?
    a facut si el o.....aroganta. asta fara echipa......aia, redevine ce a fost, si de fapt ceea ce este in fond........UN NIMENI
    Asa si?

  16. #15
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Sa se calugareasca sa avem si noi liniste, sa avem un conducator puternic, nu o momaie.

  17. #16
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Lion tu vrei conducator puternic ? ... deh ... Valentin asta
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #17
    Real & Steaua lopez's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Kingston,Jamaica
    Posts
    333
    Reputatie
    1
    O sa ramana la Steaua..Nu-mi vine sa cred cat de idioti sunt unii jurnalisti care chiar cred ca pleaca.Isi bate joc de ei de mii de ori si tot nu se prind .

  19. #18
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by toraxa View Post
    La aflarea vestii ca Steaua a fost penalizata cu sase puncte din cauza scandalului din ultima etapa a Ligii 1, Gigi Becali a declarat ca intentioneaza sa vanda actiunile pe care le detine la clubul din Ghencea.

    “Nu e problema mea ca nu mai intru pe stadion, ma retrag din viata publica, vand actiuni, vand tot! Sa vedem daca ma mai duc la EURO, sa vedem daca ma lasa Cernat sa intru pe stadion! Cernat asta e un tampit ca si Bodu. Acum nu mai raspunde la telefon, probabil ca si-a dat si el seama ca a gresit! Parerea mea este ca Mircea Sandu nu stie nimic despre aceasta decizie, dar este doar parerea mea si s-ar putea sa mi-o schimb!”, a declarat patronul Stelei.
    si ? nu te supara ca nu pleaca.

  20. #19
    sport legend
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,362
    Reputatie
    1
    Gigi, tu niciodata nu vei putea sa fi un George !

    'Cozmin Gusa'

  21. #20
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    Gigi s-a nascut, Gigi o sa moara.

  22. #21
    anti'OI alexuuBZ's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Buzau
    Posts
    875
    Reputatie
    1
    eeee..pleaca feeeecali
    [SIZE="3"][COLOR="Purple"]Respect Bunica[/COLOR][/SIZE]
    [B]convorbire intre 2 fete : - fata cum poti sa asculti si minimale si manele in acelasi timp ? - lasa ma fata, sunt si eu o mini-manelista ![/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •