View Poll Results: Pronostic

Voters
10. You may not vote on this poll
  • 1

    6 60.00%
  • X

    2 20.00%
  • 2

    2 20.00%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 33 of 33

Thread: Etapa 22: GLORIA - FC BRASOV

  1. #22
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    mare blat !!!!
    Free Sevilla!!!!

  2. #23
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1

    N-a fost blat!!!

    Poate pt. prima data de cand gloria ne "onoreaza cu prezenta pe prima scena partida de la bistrita s-a jucat corect din toate punctele de vedere (incl. arbitrii).
    N-am vazut meciul dar din rezumatele de la Tv si din cronicile de prin ziare se pare ca s-a jucat corect. Mai ales ca Bistrita chiar nu-si permitea sa dea atatea puncte mai ales ca urmeaza meciuri tari.
    Buga si Surdu incep incet incet sa devina cuplul de atacanti care ne-a lipsit in ultimii ani.

    In concluzie a fost blat tot atat cat Poli-Steaua si Ceahlaul-Steaua.

  3. #24
    junior
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    129
    Reputatie
    1
    Felicitari Brasovului.
    3 puncte foarte importante.

  4. #25
    junior fanfotbal's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    135
    Reputatie
    1
    Gloria Cat Traieste Tata Jean Si 100 De Ani Dupa El Nu Va Pica In B
    [COLOR=Purple]HAI RAPID!!![/COLOR][COLOR=RoyalBlue]HAI GLORIA!!![/COLOR]

  5. #26
    junior fanfotbal's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    135
    Reputatie
    1
    echipa de trei lei!!! Ha! echipa asta de trei lei a hotarat cativa ani buni in divizia aA cine castiga campionatul si cine retrogradeza.
    [COLOR=Purple]HAI RAPID!!![/COLOR][COLOR=RoyalBlue]HAI GLORIA!!![/COLOR]

  6. #27
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fanfotbal
    echipa de trei lei!!! Ha! echipa asta de trei lei a hotarat cativa ani buni in divizia aA cine castiga campionatul si cine retrogradeza.
    Si a facut din blat un mod de viata. Cand se joaca cinstit se intampla ce s-a intaplat sambata.
    Nu am nimic cu suporterii Gloriei dar echipa lui jenel nu merita sa joace nici macar prin D. Dupa ce scapati de alde Jenel si Horoba si dati o raita prin B, sunteti mai mult decat bineveniti inapoi in A. Cu conditia sa jucati corect.
    Eu personal prefer ca echipa mea sa joace curat in B decat sa faca blat dupa blat in A.

  7. #28
    junior
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    129
    Reputatie
    1
    Lasa-i ca ei fara blat nu pot. Important e sa ramana echipa in A, prin orice mijloace, sa se bucure si cei 100 de spectatori pe care ii au.
    Chiar daca ar putea sa joace bine, jucatorii nu sunt interesati. De ce sa mai joace daca rezultatul se stie dinainte?

  8. #29
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Sa stiti ca si eu as inclina sa cred ca a fost blat. A fost? Dar mi-a "placut" editorialul lui Ioanitoaia (ce nume imposibil) din gazeta. Nu mai po' sa zica de tatal si zice de fiul. Ca deh, are si familia Lucescu tzutzerii ei. Cat o castiga Ioanitoaia la gazeta (ca tot intreaba el pe toata lumea de salariu). Daca etapa viitoare pierde si Besiktas, pierde si Brasov, sa speram ca la Nelly Voyages vor fi incasari record cu prilejul zilei de 1 mai petrecuta pe litoralul otoman, motiv pentru care, sarbatorind prin munca ziua respectiva, Ioanitoaia (ce nume imposibil) va scrie un editorial despre cum a stat la coada sa ia si el o pensiune completa si, cu toate ca e prieten la Catarama cu Lucescu, nu l-a bagat nimeni in fata.
    Ce am mai aberat. Pentru mine:

  9. #30
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    nici vorba de blat!!!! o adurmit aparatorii gloriei......... pacat de cele trei puncte..

  10. #31
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bebe
    nici vorba de blat!!!! o adurmit aparatorii gloriei......... pacat de cele trei puncte..
    Aici nu pot decat sa-ti dau dreptate, nu a fost blat si imi pun inca o data cenusa in cap (poate fac adminii/moderatorii vreun smilie cu unu care-si toarna cenusa in cap - mi-l pun primul
    De ce nu poate Gloria sa joaca intotdeauna asa cinstit?

  11. #32
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by samor03
    stati cativa ani in B dupa care reveniti in................C. NICI O PROBLEMA.la cei 100 de spectatori pe care ii aveti.
    nu vad de cand clasamentul se face dupa numarul de spectatori.......
    Schumi? the only one!

  12. #33
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Darkslowstar
    Aici nu pot decat sa-ti dau dreptate, nu a fost blat si imi pun inca o data cenusa in cap (poate fac adminii/moderatorii vreun smilie cu unu care-si toarna cenusa in cap - mi-l pun primul
    De ce nu poate Gloria sa joaca intotdeauna asa cinstit?
    simplu : nu are banii necesari ramanerii in A.
    asa ca trebuie sa faca "compromisuri". nu ca sa fi de acord cu ele, dar asta e........
    Schumi? the only one!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •