View Poll Results: Va parasi Dan Petrescu pe Rapid, inainte de finalul sezonului?

Voters
23. You may not vote on this poll
  • da

    15 65.22%
  • nu

    8 34.78%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 28

Thread: Dan Petrescu, fortat sa plece?

  1. #1
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1

    Dan Petrescu, fortat sa plece?

    Scandalurile artificiale de la Rapid par sa il tinteasca pe Dan Petrescu. Tanarul antrenor al Rapidului se vede ogligat sa justifice de ce a pierdut titlul, cand de fapt el avea ca obiectiv un loc in Cupa UEFA. Presiunile lui George Copos asupra lui Giovani par sa il tinteasca pe Dan Petrescu si sa fie de fapt o moneda pe care Giovani sa o plateasca pentru a nu fi aruncat si el afara de la club. Ce parere aveti de situatia de la Rapid? Va parasi Dan Petrescu pe Rapid, inainte de finalul sezonului?
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Nu cred k va pleca. Va pleca doar dak iese scandal mare shi pleaca shi Giovanni. Bine pentru Rapid ar fi sa nu plece nici unu.......ca iar o iau de la zero........
    ex-alpopa

  3. #3
    incepator
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    belgium
    Posts
    46
    Reputatie
    1
    Sa Dovedit Pentru A Nu Stiu Cata Oara Ca Nu Orice Fotbalist Bun Trebuie Sa Devina Antrenor Bun,si Sint Multzi In Situatia Asta Dar Nu Cred Ca Si Dau Seama Ca Nu Au Nimic In Comus Cu Antrenoratul.

    Hai Steaua

  4. #4
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Sper sa plece dupa ce ia bataie la Craiova. Dar sa nu fie inlocuit cu Rednic!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  5. #5
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    Il vreau pe Rednic inapoi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!d ar stiu ca asta e ceva imposibil (((((((((( DA petrescu va plecat de la Rapid cat mai curand
    [COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkRed][SIZE=2]O vIaTzA, o SiNgUrA mArE iUbIrE-RaPiD BuCuReStI! [/SIZE] [/COLOR] [/COLOR]

  6. #6
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Tocmai am vazut, pe TVR Int, interviul lui Giovani privind Dan Petrescu !
    Ca neutru pot spune doar atit : BRAVO !

    Este curat...murdar ce se intimpla in fotbalul romanesc !
    Se trezeste un grup de sustinatori si dicteaza schimbarea antrenorului etc...

    Au trecut 14 ani de la REVOLUTIE !
    ROMANIA inca mai "cauta" in bezna !

    E imposibil sa nu se gaseasca cineva care sa vrea ordine, curatenie, disciplina !

    In caosul care exista...rezultatele BUNE nu pot fi decit intimplatoare !

    P.S. Imi aduc aminte ce-au facut minerii pe vremea cind prim ministru era STOLOJAN !
    Acesta le-a spus doar atit : "Nu eu ma voi deplasa in Valea Jiului ci ei vor veni la Bucuresti, in biroul meu dar...intr-un mod CIVILIZAT !"

    E mult de-atunci ! E-o vesnicie !

  7. #7
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu este in regula ca Dan Petrescu este luat la intrebari fiind invins numai o sigura data pina acum. Ceva este in spatele acestui scandal. Eu cred ca lui Copos nu ii place de Dan Petrescu si il va forta pe Giovani sa il dea afara. Nu cred ca Giovani si Petrescu vor pleca de mina. Va pleca numai Bursucu'. Nu zic, mi-ar placea sa il vad afara pe Giovani, cu Dan Petrescu nu am nimic, e un tinar antrenor care cauta sa isi faca meseria. Modul in care a venit la Rapid a fost rusinos (controversa cu Rednic, atunci cind la Rapid erau doi antrenori ), insa nu a fost vina lui.

  8. #8
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Eu zic ca nu ar fi bine ca Dan Petrescu sa plece de la Rapid asa repede. Ar fi cam rusinos din partea lui Copos sa-l si dea afara. Si...cine stie daca Rapid nu se va califica in uefa si atunci va fi totul ok. Daca pleaca pana in vara se duce cu tot cu Giovani.

  9. #9
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by andreiush
    Eu zic ca nu ar fi bine ca Dan Petrescu sa plece de la Rapid asa repede. Ar fi cam rusinos din partea lui Copos sa-l si dea afara. Si...cine stie daca Rapid nu se va califica in uefa si atunci va fi totul ok. Daca pleaca pana in vara se duce cu tot cu Giovani.
    crezi ca "ar fi cam rusinos din partea lui Copos"? pai de cand are asta bun simt? daca avea asa ceva unde crezi ca antrena Rednic acum? adica cel mai titrat antrenor din istoria Rapidului bla, bla, bla, a putut fi data afara, intr-un mod caracteristic unui prim secretar, dar un neica nimeni ca Petrescu, nu
    si B, Jiovani va pleca de acolo cand va "vrea" muschii lui.

  10. #10
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bartabel
    Sa Dovedit Pentru A Nu Stiu Cata Oara Ca Nu Orice Fotbalist Bun Trebuie Sa Devina Antrenor Bun,si Sint Multzi In Situatia Asta Dar Nu Cred Ca Si Dau Seama Ca Nu Au Nimic In Comus Cu Antrenoratul.

    Hai Steaua
    pe tine cine te-a invatat sa scrii? ti-a spus cineva ca e foarte greu de citit, si enervant, ceea ce ai sculptat tu acolo? sau nu ai prieteni?

    Iha Tseaua, nimiC coumuS cU clubuL diN ghenceA

  11. #11
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Dar totusi Gigel Bucur e mai usor de citit ca gigel_bucur.
    Sper ca ai inteles gluma.

  12. #12
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Iordanescu - misiune indeplinita !
    Dan Petrescu - misiune indeplinita !
    Stelistii isi fac datoria ...
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  13. #13
    junior fanfotbal's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    135
    Reputatie
    1
    Eu l-as mai pastra pana in vara cand as face o analiza atenta cu privire la munca lui depusa la Rapid. De acolo o sa poti vedea daca mai poate fi tinut in continuare. Oricum acest sezon e compromis si poate sa faca experimente pana la sfarsitul campionatului.
    [COLOR=Purple]HAI RAPID!!![/COLOR][COLOR=RoyalBlue]HAI GLORIA!!![/COLOR]

  14. #14
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Nu cred k va pleca. Va pleca doar dak iese scandal mare shi pleaca shi Giovanni. Bine pentru Rapid ar fi sa nu plece nici unu.......ca iar o iau de la zero........
    Becali nu va pleca ..la ce caracter are il va sacrifica pe Dan fara nici cea mai mica remuscare ... eu cred ca isi merita soarta . dupa pupacelile steagului ala
    Free Sevilla!!!!

  15. #15
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fanfotbal
    Eu l-as mai pastra pana in vara cand as face o analiza atenta cu privire la munca lui depusa la Rapid.
    Pina in vara ii retrogradeaza
    Free Sevilla!!!!

  16. #16
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Am spus-o si in momentul trecerii lui Petrescu la Rapid: dupa cateva etape va pleca sa se antreneze pentru Olimpiada. Proba? 3000 m shine.

  17. #17
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    6
    Reputatie
    1

    Post

    in acest moment Petrescu este cel mai indraznet antrenor din Romania. Asa ca la spun rapidistilor , daca vreti performanta si titlu (ptr. la anu) aveti putintica rabdare. Cred ca asa gandeste si Becali si bine face.

  18. 14th April 2004, 17:08

  19. 14th April 2004, 17:13

  20. #18
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Nu cred ca o sa fie dat afara. Mie personal imi place mai mult decat Rednic. Macar incearca sa impuna un stil.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  21. 14th April 2004, 17:16

  22. 14th April 2004, 17:19

  23. #19
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Vezi ca exista optiunea edit in caz ca ai postat de 2 ori ca sa scrii "ta de oaie" in loc de "tade oaie" si vrei sa modifici si "legetura".
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  24. #20
    incepator
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    belgium
    Posts
    46
    Reputatie
    1
    si tu esti la fel de inteligent penny

  25. #21
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Nu m-am putut abtine.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •