View Poll Results: Pronostic

Voters
11. You may not vote on this poll
  • 1

    9 81.82%
  • X

    1 9.09%
  • 2

    1 9.09%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 38 of 38

Thread: Etapa 21: FC Arges - Gloria

  1. #22
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    Imi pare rau de pitesteni dar se pare ca si-o fac cu mana lor. Asa cum spuneati n-aveau voie sa dea vreun punct...si totusi au facut-o.

    Cat despre blaturi...poate incetul cu incetul o sa renunte poporul sa acuze cu orice ocazie (si fara justificare).
    ...always look on the bright side of life...

  2. #23
    junior
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    129
    Reputatie
    1
    Si iata ca in momentul de fata ne aflam pe ultimul loc!!! (Oradea deocamdata conduce cu 1-0 pe Ceahlaul).
    Si din nou va fi sedinta cu granzii de la conducerea cl;ubului, si din nou i se va mai da o sansa antrenorului!?

    Pai cred ca ne merge mai bine fara antrenor!!!

  3. #24
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    1-1. Hm, se pare ca nu a fost blat totusi. Mea culpa, dar la ce traditie blatistica exista intre cele 2 echipe inca multa vreme o sa fie suspiciuni. Cine s-a fript cu ciorba...

    Scapati de Moldovan!

  4. #25
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    pacat, bey ce ghinion aveti!
    Dati-i afara!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  5. #26
    junior
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    129
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Darkslowstar
    1-1. Hm, se pare ca nu a fost blat totusi. Mea culpa, dar la ce traditie blatistica exista intre cele 2 echipe inca multa vreme o sa fie suspiciuni. Cine s-a fript cu ciorba...
    Vreau sa spun ca ai dreptate! FC Arges de la inceputul sezonului are parte numai de blaturi!!!!
    Cred ca este timpul sa intelegem ca se joaca corect! Cine are antrenor si echipa cistiga! Cine nu....



    Quote Originally Posted by Darkslowstar
    Scapati de Moldovan!
    Usor de spus, greu de realizat..........deoarece nu depinde de fani!

  6. #27
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    Pacat...
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

  7. #28
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    FC Arges s-a deconcentrat pe final si a platit. Nu are nici o vina antrenorul ca apararea nu poate respinge o minge, iar portarul asteapta sa vada cum mingea este lovita cu capul...

  8. #29
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by crirad
    Vreau sa spun ca ai dreptate! FC Arges de la inceputul sezonului are parte numai de blaturi!!!!
    Cred ca este timpul sa intelegem ca se joaca corect! Cine are antrenor si echipa cistiga! Cine nu....

    Nu toata lumea, Gloria si Ceahlaul se pare ca nu au inteles ca vremurile s-au schimbat. Mai ales Gloria.
    Unele meciuri vor fi multa vreme suspectate, etapa asta a fost Arges-Gloria, etapa viitoare va fi Gloria-Brasov. Oricat de fan stegar as fi tot o sa am o urma de indoiala indiferent de rezultat.

  9. #30
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim
    Nu are nici o vina antrenorul ca apararea nu poate respinge o minge, iar portarul asteapta sa vada cum mingea este lovita cu capul...
    Are antrenorul alta vina, mult mai mare. Cred ca azi era ultimul tren, sansele de salvare sunt infime acum.

    In momentul de fata suntem pe ultimul loc. Mai jos de atat nu se poate, deci declinul echipei a fost oprit! Bravo conducerii! Bravo bancii tehnice!

  10. #31
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Lasa ca nu e asa de neagra situatia. Numai un punct le desparte pe echipele de pe ultimele patru locuri.

  11. #32
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    felicitari bistritenilor pentru acest punct. sper din toata inima ca arges sa nu pice in B pentru ca din pitesti au venit o multime de talente, si cam greu sa mai apara de acolo daca ar retrograda
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  12. #33
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Va felicit pentru ca nu a fost blat... Poate ca m-ati injurat, dar cand l-am vazut pe tata Jan ca anunta lipsa titularilor din aparare, ma asteptam la asa ceva...
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  13. #34
    junior fanfotbal's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    135
    Reputatie
    1
    bai ia nu mai bagati gloria de vina ca voi nu sunteti in stare sa va mentineti in A
    [COLOR=Purple]HAI RAPID!!![/COLOR][COLOR=RoyalBlue]HAI GLORIA!!![/COLOR]

  14. #35
    Superbull dlgicu's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Boston
    Posts
    832
    Reputatie
    1
    Moldovan asta vrea sa ne dovedeasca faptul ca lipsa de caracter poate atinge conte inimaginabile!
    Cum sa declari bai idiotule ca nu poti antrena ghinionul acum, dupa a nshpea etapa in care pierzi in ultimele 10 minute puncte pretioase? Daca meciurile lui FC Arges se terminau in campionatul asta in min. 80 acum aveam vreo 10-15 puncte in plus; un meci, doua sunt ghinion, apoi e clar ca e tactica. De asta pana si ultimul amator din colt de peluza si-a dat seama, numai Mr. Moldovan nu.
    Simplu, nu? Daca ne convine rezultatul ne bagam cu fundul in poarta, daca ne iese - tactica a dat roade, daca nu - am avut ghinion!!! Ghinionul cel mai mare al echipei esti tu bai Moldovane, cu ambitia ta de neam prost de a te agata de scaunul de antrenor in ciuda evidentei ca esti total depasit de situatie!
    Iti spun eu cum poti antrena ghinionul: pleaca acum pana nu te-au ajuns blestemele tribunei, ca apoi nu o sa iti vina sa crezi ce ghinioane se abat pe capul tau!
    Dimineata aerul curat s-ar putea sa-ti sparga fata

  15. #36
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    gloria a scos un punct important!

  16. #37
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bebe
    gloria a scos un punct important!
    Pe care il va comercializa probabil in viitorul apropiat

  17. #38
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    cam asa!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •