View Poll Results: Pronosticc

Voters
40. You may not vote on this poll
  • 1

    24 60.00%
  • x

    6 15.00%
  • 2

    10 25.00%
Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 198

Thread: Etapa 21 : Steaua - Apulum

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    junior
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    84
    Reputatie
    1

    Etapa 21 : Steaua - Apulum

    Miercuri 14 aprilie,Steaua București - Apulum Alba Iulia (ora 20,00).
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    526
    Reputatie
    1
    ...daca Steaua nu bate la scor mare , ce ve-ti spune domnilor ???...n-a prins o zi buna , ...s-au relaxat ,... au jucat in 11 si adversarii , etc..??? Nu ! , de data asta nu mai jucati cu "Stelutza" ,asta-i cauza ! ...iar daca Apulum scoate un egal , nu cred sa mai emiteti pretentii de valoare , echipa , etc ... Bafta Unirea !

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    ?!?!?! DD-Viola cauta-ne pe dincolo. Aia cu oftica eratzi voi, in nici un caz noi.
    Sper sa bata Steaua. Orice scor, numai sa nu primim gol, k m-am saturat de tembelismele din aparare.........
    ex-alpopa

  4. #4
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    Sper sa piarda steaua cu toate ca nu prea cred eu ca ia bataie da oricum sperantza moare ultima
    [COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkRed][SIZE=2]O vIaTzA, o SiNgUrA mArE iUbIrE-RaPiD BuCuReStI! [/SIZE] [/COLOR] [/COLOR]

  5. #5
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pustoai-k
    Sper sa piarda steaua cu toate ca nu prea cred eu ca ia bataie da oricum sperantza moare ultima
    Din aproape 150 de postari ale tale,jumatate au inceput cu sper
    (si cele mai multe "speri" sa ia bataie Steaua si Dinamo )

    De cind tot speri tu Rapidul a pierdut 2 locuri in clasament.. asa ca daca tot "speri" ,spera macar sa bata Rapidul tau
    Free Sevilla!!!!

  6. #6
    sport legend
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    526
    Reputatie
    1

    ...care noi ?

    Quote Originally Posted by alpopa
    ?!?!?! DD-Viola cauta-ne pe dincolo. Aia cu oftica eratzi voi, in nici un caz noi.
    Sper sa bata Steaua. Orice scor, numai sa nu primim gol, k m-am saturat de tembelismele din aparare.........
    ...chestia cu "oftica" e tipic bucuresteana ....la Timisoara nu exista asa ceva , ...ca majoritatea suporterilor din aceasta zona nu agreaza echipe din Capitala , este adevarat , dar asta se datoreaza unei atmosfere generate tot de voi , ..oricum , nu acesta a fost subiectul la care am facut referire anterior . ...asa ca "pe dincolo" , cred ca erai tocmai tu . Daca poti , incearca sa intelegi cum e cand te reprezinta cineva , ...ai incredere , i-ti dai seama ca nu e o echipa de super clasa ( chiar departe de asta ) dar care vrea sa munceasca si de cele mai multe ori , rezultatele nu s-a lasat asteptate si pentru asta ( nu numai ) ii sustii cum nu s-a mai intalnit prin RO asa ceva , ...ca pe urma , ( ai zice ca e normal , ...eu am alta parere) cand intalneste o "fratie" , s-o " trateze " chiar si cu generozitatea 1-8 , ...si cu o nepasare maxima ( ca sa nu zic nerusinare ) fata de cei care o sustin . ...Pentru a intari cele spuse aici , am sa-ti amintesc ca in campionatul trecut Poli Aek a castigat la Steaua in tur , ca apoi in retur sa dea inapoi cele 3 pct ( aceleasi formatii , aceiasi antrenori , aceiasi patroni )...unde mai pui ca Poli Aek venea din B...ce vrei sa spui ca a fost mai buna decat Steaua atunci ??? , ...iar ce am spus la postarea trecuta , se referea la acest aspect , ... Nu sant pentru "contra" , insa vreau ca Apulum sa obtina un egal in acest meci ... de ce ?...e o alta echipa care munceste mult si serios ( si asta e de apreciat , dupa parerea mea ) si ar merita asta , ...nu in ultimul rand , pentru ca in acest fel poate a-ti fi din nou cu picioarele pe pamant , ...Petrolul a fost aproape de-a reusi X-ul .Bafta Unirea !

  7. #7
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DD-Viola
    ...chestia cu "oftica" e tipic bucuresteana ....la Timisoara nu exista asa ceva ,
    Glumetule
    Free Sevilla!!!!

  8. #8
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DD-Viola
    ...daca Steaua nu bate la scor mare , ce ve-ti spune domnilor ???...n-a prins o zi buna , ...s-au relaxat ,... au jucat in 11 si adversarii , etc..??? Nu ! , de data asta nu mai jucati cu "Stelutza" ,asta-i cauza ! ...iar daca Apulum scoate un egal , nu cred sa mai emiteti pretentii de valoare , echipa , etc ... Bafta Unirea !
    E destul de mare pentru tine 4-1 ? sau te-ai invatat cu "8" ???
    Free Sevilla!!!!

  9. #9
    senior calu's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    U.S.A.
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    fata,tu chiar la toti le cobesti dar pina una alta cred ca alor tai le-ai cobit cel mai rau!..cum e cu capra vecinului?

  10. #10
    senior samor03's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PHONEIX U.S.A.
    Posts
    198
    Reputatie
    1
    Sper sa faca unirea o surpriza si sa bata figurantii de la steaua.sa si vada steaua de oile lor.bafta MAIER.

  11. #11
    senior samor03's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PHONEIX U.S.A.
    Posts
    198
    Reputatie
    1
    Nu Veti Scapa De Blestemele Celor 40000 .

  12. #12
    senior calu's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    U.S.A.
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    cei 40000 sunt blestemati de propria echipa mai nou!

  13. #13
    sport legend Florentin's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Glen Ellyn, IL
    Posts
    461
    Reputatie
    1
    Baieti si bieti timisoreni, momentul vostru de "glorie" s-a consumat.Mai lasati si alte echipe sa-si ia portia de atentie si goluri de la Steaua.
    Trecind la lucruri mai serioase merg cu un 3-0.
    Stelist deci ... invingator.

  14. #14
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    18
    Reputatie
    1
    Florentin,esti asa sigur ca o sa fie 3-0?Nu uita ca in orezaria din Ghencea ce stelistii o numesc gazon este f usor sa te aperi,si pina la urma Unirea este echipa deplasarilor.HAI UNIREA!!!!!!!!!!

  15. #15
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alin_p
    Florentin,esti asa sigur ca o sa fie 3-0?Nu uita ca in orezaria din Ghencea ce stelistii o numesc gazon este f usor sa te aperi,si pina la urma Unirea este echipa deplasarilor.HAI UNIREA!!!!!!!!!!
    Lasa-l aline...e si el modest ... cu ce te incalzea daca zicea 8-0 ?

    Iar cu "orezaria" absolut toti jucatori de la Apullum s-au antrenat tot turul si returul pina acum special pentru meciul cu Steaua ...ar juca si pe pietre numai sa joace impotriva Stelei...asa ca stai flexat ...
    Free Sevilla!!!!

  16. #16
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    18
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian
    Lasa-l aline...e si el modest ... cu ce te incalzea daca zicea 8-0 ?

    Iar cu "orezaria" absolut toti jucatori de la Apullum s-au antrenat tot turul si returul pina acum special pentru meciul cu Steaua ...ar juca si pe pietre numai sa joace impotriva Stelei...asa ca stai flexat ...
    Iuliane,daca esti stelist adevarat ar trebui sa stii ca UNIREA a mai jucat contra stelei pe ghencea,te las pe tine sa raspunzi cu ce ocazie si cit a fost scorul(ar trebui sa stii,nu?).Despre meciul de astazi,aveti noroc ca nu joaca Motanul,si cea mai buna echipa sa cistige(desi nu ma supara si un egal).In rest bafta si sa auzim de bine.

  17. #17
    sport legend Florentin's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Glen Ellyn, IL
    Posts
    461
    Reputatie
    1
    Alin, as vrea sa fiu sigur.
    Stiu foarte bine ca Unirea este una dintre cele mai bune echipe in deplasare, si va urez sa o tineti tot asa ... dar dupa etapa 21.
    Stelist deci ... invingator.

  18. #18
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    O sa fie egal sau victorie chinuita a Stelei. NU se poate dupa 8-1 si Paste sa nu te relaxezi un pic....
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  19. #19
    manager
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    304
    Reputatie
    1
    Sa batem, vorba lui alpopa, fara goluri primite.....Pronostic : 2-0

  20. #20
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    daca steaua nu va uita sa joace cum a facut la timisoara va invinge fara probleme. daca s-au culcat deja pe-o ureche...

    eu cred ca vor invinge stelistii.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  21. #21
    sport legend
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    958
    Reputatie
    1
    Cristos a inviat! ecourile meciului de la Timisoara nu s-au stins si se pare ca DD-Viola este tare suparat asa zis-a lui Steluta a jucat un fotbal ce nu se poate numi fotbal.cred ca ar trebui sa-l trageti la raspundere pe Batrinu, nu este cazul sa comentati ca ar fi fost blat nu am vazut nici un blat de 8-1!ceva mai multa responsabilitate nu i-ar fi stricat lui Batrinu, iar apararea a fost varza DD-Viola nu te supara degeaba. Apullum isi va lua si ea" portia de libertate " la fel ca Poli,sa fi-ti siguri,ati vazut cum joaca Steaua.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •