Results 1 to 8 of 8

Thread: Relansare site ProSport

  1. #1
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1

    Relansare site ProSport

    Arata si el cat de cat acum.

  2. #2
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    dar reclama pe care au dat-o aseara .... ma distrat la culme
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  3. #3
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    care? vazui si eu reclama, dar nu am remarcat ceva deosebit. pacat ca nu l-au pomenit pe ratzushka
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  4. #4
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    totusi mi se pare slabut site-ul ! Gazeta parca arata mai bine , mai aerisit , gasesti informatia mai usor, iti face placere sa citesti !

  5. #5
    DJ MaPaX MaPaX's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,251
    Reputatie
    1
    Oricum, arata mai bine
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  6. #6
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Iata un editorial scris joi de Ioanitoaia:

    Pusă şmechereşte sub semnul īntrebării, ştirea din ProSport că Gigi Becali "e gata să cumpere ziarul Gazeta Sporturilor" nu-i decīt o minciună sfruntată şi o diversiune jalnică. Minciună īntrucīt cel īn cauză n-a īntreprins nici un demers īn sensul amintit şi, ca atare, n-avea de ce să poarte "discuţii preliminare" cu directorul GS, cum a inventat publicaţia Trustului Ringier.

    Şi mai concret, chestionat ieri cu privire la eventuala intenţie de a cumpăra Gazeta, ceea ce ar fi trebuit să facă autorul ştirii incriminate, patronul Stelei a rămas foarte surprins, declarīnd textual că "nici măcar nu mi-a trecut prin cap o asemenea idee".

    Īn plus, menţionez că, deşi l-am īntīlnit de mai multe ori īn ultima vreme pe Gigi Becali, īndeobşte cu prilejul Recursului Etapei, acesta nu şi-a manifestat sub nici o formă, fie şi aluziv, dorinţa de a achiziţiona Gazeta. N-am discutat despre aşa ceva după cum, spre a dezamorsa alt zvon, n-am primit din partea latifundiarului nici o propunere privind angajarea mea sau a colegilor de la GS la un post de televiziune pe care l-ar īnfiinţa.

    Obişnuit cu provocările concurenţei, căreia actuala echipă a Gazetei i-a lăsat moştenire un brand puternic şi locul 1 pe piaţa cotidianelor de profil, n-aş fi răspuns nici azi dacă dezinformarea din ProSport s-ar fi redus la o simplă scorneală.

    Doar că, infinit mai grav, ea s-a vrut şi o diversiune menită să discrediteze GS īn ochii publicului care nu simpatizează formaţia din Ghencea. Cu alte cuvinte, suporterii lui Dinamo, ai Rapidului, ai Craiovei, toţi ceilalţi, ar trebui să ocolească pe viitor Gazeta deoarece, pasămite, aceasta ar urma să devină o anexă a Stelei?! E nevoie de multă rea-credinţă ca să născoceşti o astfel de bazaconie.

    Cu asta, consider īnchisă orice polemică, nu īnainte de a repeta că Gazeta Sporturilor īşi va păstra libertatea de opinie şi echidistanţa. Ca şi pīnă acum, ea nu va fi īn slujba vreunui club, indiferent de numele acestuia, ci va servi numai adevărul şi, prin el, marea masă a cititorilor.

    Ovidiu Ioanitoaia

    Ce ziceti? Nu iese fum fara foc...

  7. #7
    DJ MaPaX MaPaX's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,251
    Reputatie
    1
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  8. #8
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    No comment...
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •