Quote Originally Posted by Vladek View Post
C

Mare erou de forum mai esti si tu . Doar tu stii adevarul, doar tu lupti si combati zi si noapte, samd. Imi dau lacrimile nu alta cand vad atatea acte de curaj si barbatie "sub focul inamicului". Mai ales aplauzele pentru circurile la fel de ieftine de la Piatra-Neamt, unde un burtos corupt pana in maduva oaselor tot tine in brate o echipa care nu stie nici ea de ce exista (ma rog, in afara de "sa incurcam Steaua si sa stam cuminti cand vine echipa MI & Secu"). Sau ochelarii de cal generosi care iti permit sa declari senin ca ani de esecuri in Europa nu dovedesc nimic , in schimb doua meciuri in campionat sunt "dovada clara".
Vladek cand vorbesti de ochelari de cal sa te incluzi si pe tine.N-am zis eu ca stiu advarul, insa si tu vorbesti din "auzite".

UIte, antrenorul lacatus a antrenat si la piatra neamt. SI desi echipa a retrogradat cu el pe banca, burtosul ala corupt (care intre noi fie vorba, a facut un stadion de-ti pica plombele, si-a transformat orasul intr-o perla din multe puncte de vedere), a recunoscut ca nu-i imputa absolut nimik lui lacatus. la fel si suporterii si lumea din oras.
SUnt curios, daca nu-i ieseau pasentele lui becali, cam ce atitudine aveati voi stelistii fata de el? Nu e nevoie sa-mi raspunzi - exemplu hagi e concludent.
Stii cate victorii a avut dinamo la piatra neamt? dar steaua?
ca sa vedem cine pe cine incurca?

si poti sa-mi dai un exemplu de dovada, la "blatul dovedit" dovedti de la piatra neamt?
in afara de ce au vazut piturca si becali?

Nimeni nu e obiectiv 100% vladek, insa ar trebui sa vezi ca de partea stelista a baricadei ati mai ramas doar idealistii si cei care spera in mila ciobaneasca.
AKuma, se pu oltenii cu dinamovistii si rapidistii si restul de acord cand vine vorba de steaua, insa ei n-au dreptate.
toti vad rau, numaii fanii echipei lui becali au dreptate.