Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 161

Thread: Frustrare maxima la Lacatus

  1. #43
    sport legend
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    610
    Reputatie
    1
    Da eu vad ca suporterii stelisti trec meciul cu Rapidul ca o victorie a lu Lacatus ..
    Si pe cel cu CFR-ul tot ca o victorie a lui
    Noroc cu Adrian Ilie ca o adus jucatori ce joaca singuri pe acolo prin atac ..
    Cat despre duelul Uhrin - Lacatus , de cand e in Romania cei doi s-au intalnit de 3 ori , iar Uhrin sa impus de fiecare data ...
    Statistica pentru duelul Petrescu - Lacatus , nu o cunosc , dar banuiesc ca tot in favoarea lui Petrescu se inclina ..
    Petrescu este peste Uhrin , cel putin in momentele in care nu lucreaza cu vedere, ca antrenorul Timisorenilor, dar Uhrin are ceva realizari prin Cehia pe acolo, de luat in seama si in plus provine dintr-o familie cu nume in antrenoriat

  2. #44
    sport legend
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    610
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    nicidecum

    la trofee cred ca e chiar primul

    Cupa Campionilor Europeni
    Supercupa Europei
    10 titluri de campion
    si nu stiu cate cupe
    3 calificari in grupele UCL

    cati jucatori romani mai au palmaresul asta
    Majoritatea care or jucat la Steaua cand era guvernu lu Ceasca =))

  3. #45
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by _Razvi_ View Post
    Majoritatea care or jucat la Steaua cand era guvernu lu Ceasca =))
    nu guvernul lui ceasca a facut performante europene

    din cele 10 titluri 7 sunt luate dupa revolutie, esti prea mic si probabil esti influentat de ce scriu tot felul de frustrati pe forumul asta
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  4. #46
    sport legend
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    610
    Reputatie
    1
    Nici nu ma intereseaza cate titluri aveti sau nu aveti .. si nici cine le-a luat sau cum le-a luat ..
    Despre cat de "luptator" este al vostru mare fost capitan actual antrenor ... va pot spune cei de la UTA ..
    I-a nenorocit ..

  5. #47
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    nu guvernul lui ceasca a facut performante europene

    din cele 10 titluri 7 sunt luate dupa revolutie, esti prea mic si probabil esti influentat de ce scriu tot felul de frustrati pe forumul asta



    7 sunt luate dupa Revolutie in guvernarea Paunescu...deci tot un drac...deci cum ai da-o,rezulta ca echipa de la cimitir este mizeria fotbalului rusesc...

  6. #48
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    nicidecum

    la trofee cred ca e chiar primul

    Cupa Campionilor Europeni
    Supercupa Europei
    10 titluri de campion
    si nu stiu cate cupe
    3 calificari in grupele UCL

    cati jucatori romani mai au palmaresul asta
    Haha.
    Cupa campionilor e a lui valentin. daca ala era fan intergaz, atunci intergaz lua trofeul.

    Titlurile le-au luat tot valentin si dupa aia paunestii. a fost sclavul lor ca fotbalist pentru trofee la fel cum e acum scalvul lui becali.

    N-a fost un fotbalist rau si nici un antrenor rau n-ar fi. In schimb s-a prostituat pentru glorie si trofee si o face si akum.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  7. #49
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    bai samm da` tu nici cea mai mica farama de logica n`ai in capu` ala... sa moara becali de nu.
    pai jucatorii au fost adusi de ceausescu, si cu aia s`au castigat si titlurile de dupa revolutie. ( nu toti... o parte din ei). nu este si asta o MARE influenta ? pai daca plecau toti jucatorii veniti inainte de 89 la steaua, ajungeau in B...

  8. #50
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Batuti in cap ca voi n-am mai vazut. V-am pus lista cu "marii jucatori" adusi la Steaua inainte de momentul 86 de nu stiu cate ori, dar voi stiti una si buna : "Steaua lua cei mai buni jucatori". E clar, nu ganditi absolut deloc, doar repetati papagaliceste lectia invatata.

  9. #51
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vladek View Post
    Batuti in cap ca voi n-am mai vazut. V-am pus lista cu "marii jucatori" adusi la Steaua inainte de momentul 86 de nu stiu cate ori, dar voi stiti una si buna : "Steaua lua cei mai buni jucatori". E clar, nu ganditi absolut deloc, doar repetati papagaliceste lectia invatata.
    Lasa Vladek sa-si exprime lumea frustrarile. Ce vrei akuma, uite ca mai sunt si unii care nu aplauda ca teleghidatii, ca inainte de 89, circurile ieftine care ne sunt servite cu titlul de "10 victorii consecutive ale lui lacatus".

    Ca stelistii il considera pe lacatusun mare antrenor si jucator... Tot ei il vad pe becali drept al 13lea mare roman si pe ra2 al 21-lea.
    Nu ti se pare o chestie de bun simt sa nu fim de acord cu ei?

    Da-ti un warning - "Batuti in cap" - jignire, nu?
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  10. #52
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    la Steaua s-a dus o munca seriosa, de aceea au fost acele performante,

    acum de exemplu dak s-ar face acelasi lucru cu toti jucatorii din Romania probabil nici de grupe n-am trece

    normal ca in orice performanta toti au merite conducatori, jucatori, antrenori, dar sa spui ca 100% e doar meritul conducatorului sau doar al antrenorului etc mi se pare o prostie, cu toate astea unii tot repeta aceleasi lucruri fara sens

    Valentin a fost un bun conducator, la fel si Paunescu la fel si Becali (desi aici e mai mult mana MM si Adi Ilie) la fel vor fi si cei care vor urma. Pentru ca noi suntem STEAUA BUCURESTI echipa cea mai cunoscuta din SE Europei

    HAI STEAUA CU 24

    Quote Originally Posted by Lover View Post
    bai samm da` tu nici cea mai mica farama de logica n`ai in capu` ala... sa moara becali de nu.
    pai jucatorii au fost adusi de ceausescu, si cu aia s`au castigat si titlurile de dupa revolutie. ( nu toti... o parte din ei). nu este si asta o MARE influenta ? pai daca plecau toti jucatorii veniti inainte de 89 la steaua, ajungeau in B...
    am logica mai multa decat 3 ca tine la un loc
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  11. #53
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Lasa Vladek sa-si exprime lumea frustrarile. Ce vrei akuma, uite ca mai sunt si unii care nu aplauda ca teleghidatii, ca inainte de 89, circurile ieftine care ne sunt servite cu titlul de "10 victorii consecutive ale lui lacatus".
    Cine nu va lasa ? Cat timp nu jigniti peste masura, vezi bine ca nu patesti nimic. De parca patesti mare branza pe forumuri.

    Mare erou de forum mai esti si tu . Doar tu stii adevarul, doar tu lupti si combati zi si noapte, samd. Imi dau lacrimile nu alta cand vad atatea acte de curaj si barbatie "sub focul inamicului". Mai ales aplauzele pentru circurile la fel de ieftine de la Piatra-Neamt, unde un burtos corupt pana in maduva oaselor tot tine in brate o echipa care nu stie nici ea de ce exista (ma rog, in afara de "sa incurcam Steaua si sa stam cuminti cand vine echipa MI & Secu"). Sau ochelarii de cal generosi care iti permit sa declari senin ca ani de esecuri in Europa nu dovedesc nimic , in schimb doua meciuri in campionat sunt "dovada clara".

    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Ca stelistii il considera pe lacatusun mare antrenor si jucator... Tot ei il vad pe becali drept al 13lea mare roman si pe ra2 al 21-lea.
    Nu ti se pare o chestie de bun simt sa nu fim de acord cu ei?

    Da-ti un warning - "Batuti in cap" - jignire, nu?
    Mie mi se pare o chestie de bun simt sa-i dau fiecaruia dreptul la parerea lui, sa nu-i bag pe toti suporterii in aceeasi oala si mai ales sa nu am ingamfarea si nesimtirea de a crede ca parerea mea e aia corecta si cine nu-i de acord e ori platit de X sau Y ori altceva. Whatever. Daca nu ti-a placut chestia cu batuti in cap, foloseste Report Post si nu te mai victimiza atata. Tot vorbesti tu de "milogi".

  12. #54
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Dusan Uhrin si Dan Petrescu NU au antrenat pana acum echipe MARI precum EMBLEMA FOTBALULUI ROMANESC - STEAUA...si categoric NU au dus echipele pe primele locuri

  13. #55
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Bogdy LFC View Post
    Dusan Uhrin si Dan Petrescu NU au antrenat pana acum echipe MARI precum EMBLEMA FOTBALULUI ROMANESC - STEAUA...si categoric NU au dus echipele pe primele locuri



    Bai ceauselule,ce echipa mare e steaua?ce emblema visezi?se intorc in mormant toti luptatorii anti comunisti,toti cei care au murit prin inchisorile bolsevice in chinuri groaznice...cum poti numi tu emblema fotbalului romanesc o echipa adusa in tara noastra de un regim care ne-a dat inapoi cu 30 de ani fata de lumea civilizata?

  14. #56
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    ptiu bata-te sa te bata

  15. #57
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    un antrenor mare e cel care face din anonimi fotbalisti si din echipe mediocre,echipe de luat in seama!
    consider ca e mult mai simplu sa ai bani,jucatori,arbitri,culise,infrastructura!
    deci da, Lacatus nu a demonstrat inca nimic:a retrogradat Uta,a fost batut tactic de Neagoe,Grigoras,Rednic,Popa(de astia doar in retur)!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  16. #58
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by LEGION View Post
    un antrenor mare e cel care face din anonimi fotbalisti si din echipe mediocre,echipe de luat in seama!
    consider ca e mult mai simplu sa ai bani,jucatori,arbitri,culise,infrastructura!
    deci da Lacatus nu a demonstrat inca nimic:a retrogradat Uta,a fost batut tactic de Neagoe,Grigoras,Rednic,Popa(de astia doar in retur)!


    E grea recuperarea de dupa alcoolul week-end-ului se pare....
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  17. #59
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    [/B]

    E grea recuperarea de dupa alcoolul week-end-ului se pare....
    lasa ca`ti revii

  18. #60
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    stiu ca poti mai mult...
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  19. #61
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LEGION View Post
    , Lacatus nu a demonstrat inca nimic:a retrogradat Uta,a fost batut tactic de Neagoe,Grigoras,Rednic,Popa(de astia doar in retur)!
    uta, intergaz , fc brasov ..etc ..e o nulitate ca antrenor
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  20. #62
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by robyyy View Post
    ..e o nulitate ca antrenor
    https://t.me/pump_upp

  21. #63
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    poate are potential,dar cand esti in umbra lui Dumnezeu accepti caile Lui!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •