Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 161

Thread: Frustrare maxima la Lacatus

  1. #64
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vladek View Post
    C

    Mare erou de forum mai esti si tu . Doar tu stii adevarul, doar tu lupti si combati zi si noapte, samd. Imi dau lacrimile nu alta cand vad atatea acte de curaj si barbatie "sub focul inamicului". Mai ales aplauzele pentru circurile la fel de ieftine de la Piatra-Neamt, unde un burtos corupt pana in maduva oaselor tot tine in brate o echipa care nu stie nici ea de ce exista (ma rog, in afara de "sa incurcam Steaua si sa stam cuminti cand vine echipa MI & Secu"). Sau ochelarii de cal generosi care iti permit sa declari senin ca ani de esecuri in Europa nu dovedesc nimic , in schimb doua meciuri in campionat sunt "dovada clara".
    Vladek cand vorbesti de ochelari de cal sa te incluzi si pe tine.N-am zis eu ca stiu advarul, insa si tu vorbesti din "auzite".

    UIte, antrenorul lacatus a antrenat si la piatra neamt. SI desi echipa a retrogradat cu el pe banca, burtosul ala corupt (care intre noi fie vorba, a facut un stadion de-ti pica plombele, si-a transformat orasul intr-o perla din multe puncte de vedere), a recunoscut ca nu-i imputa absolut nimik lui lacatus. la fel si suporterii si lumea din oras.
    SUnt curios, daca nu-i ieseau pasentele lui becali, cam ce atitudine aveati voi stelistii fata de el? Nu e nevoie sa-mi raspunzi - exemplu hagi e concludent.
    Stii cate victorii a avut dinamo la piatra neamt? dar steaua?
    ca sa vedem cine pe cine incurca?

    si poti sa-mi dai un exemplu de dovada, la "blatul dovedit" dovedti de la piatra neamt?
    in afara de ce au vazut piturca si becali?

    Nimeni nu e obiectiv 100% vladek, insa ar trebui sa vezi ca de partea stelista a baricadei ati mai ramas doar idealistii si cei care spera in mila ciobaneasca.
    AKuma, se pu oltenii cu dinamovistii si rapidistii si restul de acord cand vine vorba de steaua, insa ei n-au dreptate.
    toti vad rau, numaii fanii echipei lui becali au dreptate.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  2. #65
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    pacat ca de cealalta parte au ramas numai cretinii, idiotii si tampitii

  3. #66
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    de partea stelei au ramas doar genii
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  4. #67
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    pacat ca de cealalta parte au ramas numai cretinii, idiotii si tampitii
    n-ar trebui sa-ti dai un warning? ca daca ziceam eu asta...
    Last edited by danpuric78; 21st April 2008 at 17:52.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  5. #68
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    n-ar trebui, corect...

  6. #69
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    n-ar trebui, corect...
    vezi ca am edita mesajul? obiectivitate ceva?
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  7. #70
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0

    Talking

    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    pacat ca de cealalta parte au ramas numai cretinii, idiotii si tampitii
    Vrem nume .
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  8. #71
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Lacatus a fost un fotbalist mare cu un caracter infect, acum e un antrenor mic cu un caracter mare.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  9. #72
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Nume? Daca va bag pe toti intr-o oala si va pun pe foc, inainte sa dea in clocot se ridica la suprafata d'alde Puric, Rossi, Leone, Nicotyler, etc., numa d'astia.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  10. #73
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Mama ce transant e maestul Gica Petrescu-reprezentantul bolilor mintale pe Ols. Gica, vezi ma sa nu te arzi sau sa-ti intre aburul in ochi (in ala functional).
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  11. #74
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    oricum zboara din vara asa ca.......
    https://t.me/pump_upp

  12. #75
    YNWA Ferdininho's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Undeva in Vest
    Posts
    2,081
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    Nume? Daca va bag pe toti intr-o oala si va pun pe foc, inainte sa dea in clocot se ridica la suprafata d'alde Puric, Rossi, Leone, Nicotyler, etc., numa d'astia.
    Mai traiesti mah?
    Am facut un thread si v-am inviat pe toti, nici stelistii nu mai sunt in greva posteaza la greu. Kainsasiski ia exemplu.
    LIVERBIRD UPON MY CHEST!

  13. #76
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril View Post
    Vrem nume .
    in ordine alfabetica? in ordinea numerelor de pe tricou? sau mai bine in ordinea numerelor de salon?

  14. #77
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ferdininho View Post
    Mai traiesti mah?
    Am facut un thread si v-am inviat pe toti, nici stelistii nu mai sunt in greva posteaza la greu. Kainsasiski ia exemplu.
    Uite unde era Mesia....
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  15. #78
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    in ordine alfabetica? in ordinea numerelor de pe tricou? sau mai bine in ordinea numerelor de salon?
    sa nu`i grupezi in mai mult de 2 saloane, ca te incurci la numarat de la 3 in sus.

  16. #79
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Lover, stai linistit ca nu iau rezervele cu statut special in seama

  17. #80
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    beeheeeheee, aka Ferdinho, tot nu ne-ai spus cu ce au ajuns ai tai in Timisoara, cu trenul sau pe tren... Oricum, tu nu ajungi nici macar in oala, te duci pe teava inca de la prima spalare.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  18. #81
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ferdininho View Post
    Mai traiesti mah?
    Am facut un thread si v-am inviat pe toti, nici stelistii nu mai sunt in greva posteaza la greu.
    Esti chiar tare, ca sa trezesti o mumie ca Gica iti trebuie ceva talent.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  19. #82
    YNWA Ferdininho's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Undeva in Vest
    Posts
    2,081
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    beeheeeheee, aka Ferdinho, tot nu ne-ai spus cu ce au ajuns ai tai in Timisoara, cu trenul sau pe tren... Oricum, tu nu ajungi nici macar in oala, te duci pe teava inca de la prima spalare.
    Bine mah chiorule, altceva mai sti? Hai baga texte numai atata poti....ce slab esti.
    LIVERBIRD UPON MY CHEST!

  20. #83
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    baaaaa, sunteti chiar simpatici hai ca m-ati facut sa rad
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  21. #84
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Ferdininho, nu trebuie sa te superi ca Gica utilizeaza ,,metafore'' d'astea acvatice, e normal ca unul care cand nu a spalat vase, a spalat WC-uri sa ramana putin tusat...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •