Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 64 to 84 of 102

Thread: Lovin: "Toate echipele pe care le vom intalni sunt Ceferite"

  1. #64
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Otelul cu siguranta primise o oferta buna din partea lui CFR pentru a-si apara cinstit sansele... Pacat ca oferta oierului a fost mai mare, altfel nu ramaneau Goian si Plesan complet demarcati la acel corner...

  2. #65
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Nightwish View Post
    Otelul cu siguranta primise o oferta buna din partea lui CFR pentru a-si apara cinstit sansele... Pacat ca oferta oierului a fost mai mare, altfel nu ramaneau Goian si Plesan complet demarcati la acel corner...

    .......insane
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  3. 21st April 2008, 12:15

  4. #66
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by MagicTouch View Post
    Mijlocasul Florin Lovin crede ca Politehnica Timisoara, Universitatea Craiova si Dinamo, echipe pe care Steaua le va intalni in urmatoarele trei etape, vor juca in primul rand pentru CFR Cluj si apoi pentru ele
    "Multa rautate aici (n.r.: la Galati), pe teren, la Ceferita. Probabil ca aveau promisi multi bani si de asta au jucat asa de bine. Toate echipele pe care le vom intalni de acum incolo sunt Ceferite", a spus Florin Lovin.

    Sursa Onlinesport
    A vorbit oaia miloaga...
    in locul lui m-as baga in pamant, ca si sportiv. Ma rog..."ca si sportiv", nu-i cazul cand vorbesti de lovin.
    Observ insa, ca "sistemul de valori" ultramodern, al carui pol este gigi, incepe sa functioneze atat la steaua, cat si pe ols. E trist, dar eu asta constat...
    Ne miram ca in sondajul despre "incredere" (ce variabila idioata), domnul gigi becali este pe locul secund... ne desceausescuizam si ne becalizam. Brava natiune! halal!
    scuze de off toppic..
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  5. #67
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nightwish View Post
    Otelul cu siguranta primise o oferta buna din partea lui CFR pentru a-si apara cinstit sansele... Pacat ca oferta oierului a fost mai mare, altfel nu ramaneau Goian si Plesan complet demarcati la acel corner...
    Cata lipsa de obiectivitate.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  6. #68
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Ess, te credeam mai detasat de fenomen:
    La cine lipsa de obiectivitate sorine? la lovin?
    Partial are dreptate, dinamo va juca cu furie, impotriva stelei in primul rand, craiova posibil la fel. Timisoara va juca pt uefa, dar e clar ca jucatorii vor fi montati de scroafa patroana....
    In rest, lovin e asa cum il stim, fotbalist bunicel(personal il apreciez) dar milog, cu un caracter de kkt. Nu vreau sa jignesc multa lume pe aici, dar reprezinta ceea ce multi romani numesc un --------imputit.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  7. 21st April 2008, 12:33

  8. #69
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    Cata lipsa de obiectivitate.
    De unde pana unde? Pentru ca am parerea mea care intamplator difera de a ta? Ma scuzi, data viitoare o sa astept sa te pronunti tu inainte, spre a putea sa ma cenzurez

  9. #70
    Ex - Eye Kyu Jacob's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Un campionat murdar,asta avem...sincer are dreptate Paraschiv,titlul ar trebui reportat ca la 6/49,steaua nu merita titlul la cate magarii si jafuri a facut si nici CFR pt prostia de care au dat dovada pierzand atatea pct aiurea(11 pct parca aveau nu cu mult timp in urma,in fata lovinilor)

  10. #71
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    fotbalistii galateni pareau ca au pierdut finala UCL la sfarsitul meciului

    numai un ******* poate spune ca Otelul nu avea bani promisi de la CFR

    Lovin are dreptate in privinta lui poli tm si dinamo, dinamo chiar cfrita din moment ce toti jucatorii lor au stat capra in meciul cu echipa clujeana. Craiova insa nu as include-o aici
    Esti genital...pardon,genial.Si la meciul cu vaslui si la cel cu dinamo la sfarsit s-au prabusit unii jucatori pentru ca pierdusera puncte ca fraierii.Tu nu ai de unde intelege pentru ca esti obisnuit cu puncte asigurate dinainte de meci,dar multi jucatori chiar au caderi cand pierd meciuri pe care meritau sa le castige.Voi ar trebui sa fiti ultimii care vorbiti de mizerii in fotbal.Sunteti campioni la capitolul asta.
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  11. 21st April 2008, 13:33
    Reason
    ,,,

  12. #72
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Ess, te credeam mai detasat de fenomen:
    La cine lipsa de obiectivitate sorine? la lovin?
    Partial are dreptate, dinamo va juca cu furie, impotriva stelei in primul rand, craiova posibil la fel. Timisoara va juca pt uefa, dar e clar ca jucatorii vor fi montati de scroafa patroana....
    In rest, lovin e asa cum il stim, fotbalist bunicel(personal il apreciez) dar milog, cu un caracter de kkt. Nu vreau sa jignesc multa lume pe aici, dar reprezinta ceea ce multi romani numesc un --------imputit.
    Te rog fii mai atent si nu scoate din context.

    Ce are Lovin cu ce am scris eu?
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  13. #73
    sport legend MagicTouch's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Londoin SW4
    Posts
    1,243
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ess Fuel View Post
    Ne miram ca in sondajul despre "incredere" (ce variabila idioata), domnul gigi becali este pe locul secund... ne desceausescuizam si ne becalizam. Brava natiune! halal!
    scuze de off toppic..
    Nu stiu ce te mira. Uite aici:
    http://en.wikipedia.org/wiki/100_greatest_Romanians
    In topul celor mai mari 100 de romani Becali pe locul 13 inaintea unora ca H. Coanda, Decebal, Aurel Vlaicu, Iorga si multi multi alti. Mirel Radoi pe locul 21 deasemeni inaintea multor oameni care au facut INTR-ADEVAR ceva important pentru Romania. Asta e inteligenta si civilizatia romaneasca cu care unii numai contenesc sa se laude
    Nu suntem de rasul lumii. NE-AM FACUT DE RASUL LUMII.
    If you can dream - and not make dreams your master,
    If you can think - and not make thoughts your aim;
    If you can meet with Triumph and Disaster
    And treat those two impostors just the same

  14. #74
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MagicTouch View Post
    Nu stiu ce te mira. Uite aici:
    http://en.wikipedia.org/wiki/100_greatest_Romanians
    In topul celor mai mari 100 de romani Becali pe locul 13 inaintea unora ca H. Coanda, Decebal, Aurel Vlaicu, Iorga si multi multi alti. Mirel Radoi pe locul 21 deasemeni inaintea multor oameni care au facut INTR-ADEVAR ceva important pentru Romania. Asta e inteligenta si civilizatia romaneasca cu care unii numai contenesc sa se laude
    Nu suntem de rasul lumii. NE-AM FACUT DE RASUL LUMII.
    Se pare ca Evenimentul Zilei a facut totusi dreptate in cazul lui beeecali.Intr-un top al romanilor care au facut cel mai mult rau tarii jiji becali e pe 3,dupa iliescu si ceausescu.
    In rest,ai dreptate ca ne-am facut singuri de ras.
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  15. #75
    Ex - Eye Kyu Jacob's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MagicTouch View Post
    Nu stiu ce te mira. Uite aici:
    http://en.wikipedia.org/wiki/100_greatest_Romanians
    In topul celor mai mari 100 de romani Becali pe locul 13 inaintea unora ca H. Coanda, Decebal, Aurel Vlaicu, Iorga si multi multi alti. Mirel Radoi pe locul 21 deasemeni inaintea multor oameni care au facut INTR-ADEVAR ceva important pentru Romania. Asta e inteligenta si civilizatia romaneasca cu care unii numai contenesc sa se laude
    Nu suntem de rasul lumii. NE-AM FACUT DE RASUL LUMII.
    Nu stiam de acest "clasament",este penibil...cand l-am vazut pe Becali pe 13 am zambit amar dar cand l-am vazut pe Radoi pe 21 am inceput sa rad in hohote,ce tara ,ce oameni...incredibil

    ps:bine ca e Ciprian Porumbescu pe 95 si Mădalina Manole pe 44,acum e grotesc de-a dreptul
    Last edited by Jacob; 21st April 2008 at 14:51.

  16. #76
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MagicTouch View Post
    Nu stiu ce te mira. Uite aici:
    http://en.wikipedia.org/wiki/100_greatest_Romanians
    In topul celor mai mari 100 de romani Becali pe locul 13 inaintea unora ca H. Coanda, Decebal, Aurel Vlaicu, Iorga si multi multi alti. Mirel Radoi pe locul 21 deasemeni inaintea multor oameni care au facut INTR-ADEVAR ceva important pentru Romania. Asta e inteligenta si civilizatia romaneasca cu care unii numai contenesc sa se laude
    Nu suntem de rasul lumii. NE-AM FACUT DE RASUL LUMII.
    Oare mai trebuie sa ne intrebam datorita cui au ajuns jegurile astea acolo?

    Daca eu zic negru pe alb cine sunt de fapt stelistii, de ce simpatizeaza echipa asta si care sunt ocupatiile lor imi iau ban.

    Na ca toup asta arta clar cam cu cel fel de oamnei discutam atunci cand vorbim de suporterii stelei.
    Ce poti sa te astepti de la unii care se bucura la performante false si care considera un palmares imaginar drept cel mai glorios din fotbalul romanesc.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  17. #77
    sport legend MagicTouch's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Londoin SW4
    Posts
    1,243
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Oare mai trebuie sa ne intrebam datorita cui au ajuns jegurile astea acolo?

    Daca eu zic negru pe alb cine sunt de fapt stelistii, de ce simpatizeaza echipa asta si care sunt ocupatiile lor imi iau ban.

    Na ca toup asta arta clar cam cu cel fel de oamnei discutam atunci cand vorbim de suporterii stelei.
    Ce poti sa te astepti de la unii care se bucura la performante false si care considera un palmares imaginar drept cel mai glorios din fotbalul romanesc.
    Lasa Dane ca nu sunt numai stelisti. Macar de ar fii asa. Dar.....
    Madalina Manole (44) inaintea lui MIHAIL KOGALNICEANU (52) !!!
    Andrea Marin (66) inaintea lui Racovita si Babes
    Suntem de tot circul. Iar lumea ne respecta asa cum ne respectam noi stramosii.
    If you can dream - and not make dreams your master,
    If you can think - and not make thoughts your aim;
    If you can meet with Triumph and Disaster
    And treat those two impostors just the same

  18. #78
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    OT: Lovin are PERFECTA dreptate...de cand cu blaturile Dinamo - CFR si CFR - Rapid - tot campionatul jegos a format coalitie impotriva STELEI

  19. #79
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    nu ma doare gura dar........binenteles ca vom trage pt cfr
    https://t.me/pump_upp

  20. #80
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    trageti, ca si altii au tras...

  21. #81
    sport legend MagicTouch's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Londoin SW4
    Posts
    1,243
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bogdy LFC View Post
    OT: Lovin are PERFECTA dreptate...de cand cu blaturile Dinamo - CFR si CFR - Rapid - tot campionatul jegos a format coalitie impotriva STELEI
    Intr-un fel ai dreptate. Personal i-as spune coalitia celor care s-au saturat de magarii impotriva Mafiei din fotbalul romanesc. Ca unii din coalitie sunt mai mafioti decat Mafia asta este o alta problema pe marginea careia putem face polemica pana se schimba ceva fotbalul romanesc. Adica inca vre-o 30 de ani de acum incolo. Campionatul este jegos de vre-o 50 de ani. Oare de la cine a inceput toata mizeria. Nu insinuez ca doua rele fac un bine. Totusi, hai sa vedem si de ce sa ajuns aici.
    If you can dream - and not make dreams your master,
    If you can think - and not make thoughts your aim;
    If you can meet with Triumph and Disaster
    And treat those two impostors just the same

  22. #82
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,060
    Reputatie
    0
    Lovin a gresit un fotbalist cu caracter nu da astfel de declaratii.
    Aici il includ pe Trica si altii care se dau cu parerea vizavi de alte echipe
    concluzia :Jucatori neprofesionisti.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  23. #83
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Oare mai trebuie sa ne intrebam datorita cui au ajuns jegurile astea acolo?

    Daca eu zic negru pe alb cine sunt de fapt stelistii, de ce simpatizeaza echipa asta si care sunt ocupatiile lor imi iau ban.
    Na ca toup asta arta clar cam cu cel fel de oamnei discutam atunci cand vorbim de suporterii stelei.
    Ce poti sa te astepti de la unii care se bucura la performante false si care considera un palmares imaginar drept cel mai glorios din fotbalul romanesc.
    ia zi tu ma puric, negru pe alb de ce iubesc Steaua, cine sunt eu de fapt si care este ocupatia mea
    indicii: " mereu campioni, totdeauna superiori"!!
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  24. #84
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    ia zi tu ma puric, negru pe alb de ce iubesc Steaua, cine sunt eu de fapt si care este ocupatia mea
    indicii: " mereu campioni, totdeauna superiori"!!
    daca nu specifici superiori cui... degeaba :ras-plans:
    superiori animalelor, poate ca sunteti...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •