Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 43 to 63 of 102

Thread: Lovin: "Toate echipele pe care le vom intalni sunt Ceferite"

  1. #43
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Lovin si Maftei sunt cele mai simpatice personaje din fotbalul romanesc, ma distrez la max cand ii aud deschizand gura

  2. #44
    Banned
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    20
    Reputatie
    0
    ma,da limbricul asta stie si vorbi?

  3. #45
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iuli View Post
    Dar gandeste-te de ce toti suporterii din Romania vor ca Steaua sa nu ia titlul...
    Pentru ca...stii si tu raspunsul.
    Pentru ca... Steaua e cea mai importanta echipa din Romania. Multi stelisti, dar totodata si multi antistelisti... e de inteles de ce vor multi suporteri ai altor echipe sa castige cfr campionatul, s-au saturat sa vada Steaua peste tot

    Quote Originally Posted by grasu2 View Post
    Pentru fiecare meci jucat bine nu trebuie sa existe automat o suspiciune ca cineva a cumparat/vandut acel meci, dar adevarul este ca la Steaua se intampla fel si fel de coincidente care te-ar face sa crezi ca asa ar sta treaba. Tind sa cred ca astea sunt aberatii, dar vom vedea la anul in Europa.
    de ani de zile tot vedem in Europa care e cea mai buna echipa romaneasca
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  4. #46
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MagicTouch View Post
    Eu il stiu dar sunt curios sa aflu si parerea ta. Avand in vedere ca mai intotdeauna ai avut argumente logice si pertiente chiar sunt curios. Excludem Rapid pentru ca acolo ar fi destule argumente pro si contra. Sa ne referim strict la meciul Dinamo - CFR cand Dinamo inca mai avea destule sanse la un (macar) locul 2 daca castiga acel meci. Cu Pandurii, doua etape mai tarziu, ce a fost? Tot aranjament sau....doar atat a putut Dinamo la acel timp?
    Dinamo si Rapidul n-au vrut sa joace cu CFR, asta e diferenta. Nu trebuie sa stii prea multe despre jocul de fotbal, ca sa-ti dai seama ca au facut figuratie pe teren. Asta inseamna prostitutie fotbalistica.

    Una este sa joci pe teren si sa pierzi si alta sa te dai la o parte. Apropo de Pandurii.

    Sunt chiar de acord cu stimularea altor echipe pentru a castiga, nu pentru a se da la o parte.

    Din acest motiv am spus ca Otelul merita toata stima. Au vrut, dar nu au putut, chiar daca banii veneau de la CFR.

    Ce ma deranjeaza? Ca Muresan se pretinde conducatorul de fotbal model pentru Romania. Dupa ce a facut anul asta CFR-ul si dupa declaratiile pe care le-a dat, intre el si Becali nu este nicio diferenta.

    Daca tot vrem un conducator de fotbal model, atunci acolo s-ar incadra Marius Stan de la Otelul.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  5. #47
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vladek View Post
    Auzi mestere, devii din simplu nerusinat un nesimtit de mare calibru, aruncand cu noroi in o gramada de suporteri pentru cativa cretini. Ce ? Te deranjeaza sa fii numit "retardat imputit, sluga lui Borcea pentru euroi "? Welcome to the club ! Gata puiule, ai fost tolerat prea mult timp si ti-a crescut nasul de nu mai sta in casa bag de seama. Ai ajuns mare guru, stii tu tot, si ce se intampla in Europa, si in campionat, si cine e "curva" si cine nu .. Bottom line, iti permiti cam multe.

    Am fost cu tricoul Stelei si prin Olanda si prin alte parti si nu m-a bagat nimeni in seama. In schimb am vazut lumea ferindu-se de niste tuciurii imbracati cu Armani si Levi's de contrabanda, nu fara motiv ce-i drept. Si singura data in viata mea cand a trebuit sa ma bat pe strada a fost cand am intalnit 4 retardati purtand tricouri imputite alb-rosii. Asa ca nu mai da tu lectii cu ce si cum ca nu tine.

    Adio si n-am cuvinte, nu te mai bag in seama ca nu meriti. Pana cand nu-ti schimbi aerele astea de "mare guru" cu ceva mai terestru. Si atentie la limbaj. S-au dus Polar si Dani3l, vezi ca se mai pot duce si altii dupa ei.
    Vladek, n-am zis ca toti , ci doar o parte.

    DIn ce in ce mai importanta. Vrei sa pun poze?
    N-are rost..
    Realitatea e evidenta.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  6. #48
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Vladek, n-am zis ca toti , ci doar o parte.

    DIn ce in ce mai importanta. Vrei sa pun poze?
    N-are rost..
    Realitatea e evidenta.
    vladek , asta deja face misto de tine
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  7. #49
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by grasu2 View Post
    Ai ceva dovezi? Vreo geanta de bani? Titulari odihniti sau patroni comuni? Haideti sa nu aberam. Nimeni din acest campionat nu a jucat corect, dar si daca juca Cristos la Mioveni tot nu bateau Steaua in Ghencea. Si in meciurile cu Dinamo si Rapid CFR-ul a jucat mai bine ca in toate meciruile din tur. Compara meciul de la Iasi, unde CFR-ul deabia a iesit din propria jumatate, cu cel din Stefan Cel Mare. Pentru fiecare meci jucat bine nu trebuie sa existe automat o suspiciune ca cineva a cumparat/vandut acel meci, dar adevarul este ca la Steaua se intampla fel si fel de coincidente care te-ar face sa crezi ca asa ar sta treaba. Tind sa cred ca astea sunt aberatii, dar vom vedea la anul in Europa.
    Degeaba te uiti la fotbal. Nu pricepi prea mult din el, daca nu poti recunoaste ca Rapidul si Dinamo au facut figuratie pe teren, din dorinta de a avantaja CFR-ul in lupta pentru titlu, in dauna Stelei. Despre asta este vorba. Nu vorbeste nimeni de cumparare de meciuri, de bani, de sacose.

    Sunt satul de scandalurile dintre suporteri. Daca nu poti fi obiectiv nici un moment, orice discutie este inutila, oricat am scrie pe aici.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  8. #50
    Real & Steaua lopez's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Kingston,Jamaica
    Posts
    333
    Reputatie
    1
    Sa-l sugeti de caise pe Lovin toti care il contestati.

  9. #51
    sport legend
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,362
    Reputatie
    1
    Dar ce-o vrea milogul de Lovin, sa se dea toate la o parte cand joaca cu oile ? Tupeu de moldovean, cu 4 clase.

  10. #52
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristian Rapid View Post
    Dar ce-o vrea milogul de Lovin, sa se dea toate la o parte cand joaca cu oile ? Tupeu de moldovean, cu 4 clase.
    Pai daca asa e obisnuit normal ca normalul i se pare anormal.
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  11. #53
    sport legend grasu2's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    436
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    Degeaba te uiti la fotbal. Nu pricepi prea mult din el, daca nu poti recunoaste ca Rapidul si Dinamo au facut figuratie pe teren, din dorinta de a avantaja CFR-ul in lupta pentru titlu, in dauna Stelei. Despre asta este vorba. Nu vorbeste nimeni de cumparare de meciuri, de bani, de sacose.

    Sunt satul de scandalurile dintre suporteri. Daca nu poti fi obiectiv nici un moment, orice discutie este inutila, oricat am scrie pe aici.
    Din alte posturi ale tale pe care le-am citit pareai un tip mai inteligent si mai deschis altor pareri, dar vad ca esti ca multi altii de pe aici: Ai o idee si aia foarte fixa. Nu spun 100% ca nu a fost blat cu Dinamo sau Rapid, dar aceste doua echipe au pierdut cu Gloria Buzau, Pandurii, si Vaslui printre alte "mari forte" ale campionatului. Rapidul a remizat nemeritat la Craiova si a pierdut cu U Cluj, ultima clasata, pe teren propriu. Cu suporteri si fara arbitrii.

    Cu toate astea tu te-ai gandit ca daca a spus presa ca a fost blat si fiindca suporteri sunt entuziasmati de victorile CFR-ului cu favoritii lor sigur au fost mecirui trucate. Asta e, atata inteleg unii romani si nu ai ce sa-i faci.

  12. #54
    STELIST.atat MirelRadoi's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    126
    Reputatie
    1
    sariti cu totii in sus cand face si lovin un misto...
    [FONT="Comic Sans MS"]Daca as spune ceva despre [COLOR="Magenta"]dINAMO[/COLOR]...sigur m`ar suspenda Comisia [/FONT]

  13. #55
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MirelRadoi View Post
    sariti cu totii in sus cand face si lovin un misto...
    Tu ti-ai pus drept username numele tziganului ala retardat la mishto nu?
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  14. #56
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by grasu2 View Post
    Din alte posturi ale tale pe care le-am citit pareai un tip mai inteligent si mai deschis altor pareri, dar vad ca esti ca multi altii de pe aici: Ai o idee si aia foarte fixa. Nu spun 100% ca nu a fost blat cu Dinamo sau Rapid, dar aceste doua echipe au pierdut cu Gloria Buzau, Pandurii, si Vaslui printre alte "mari forte" ale campionatului. Rapidul a remizat nemeritat la Craiova si a pierdut cu U Cluj, ultima clasata, pe teren propriu. Cu suporteri si fara arbitrii.

    Cu toate astea tu te-ai gandit ca daca a spus presa ca a fost blat si fiindca suporteri sunt entuziasmati de victorile CFR-ului cu favoritii lor sigur au fost mecirui trucate. Asta e, atata inteleg unii romani si nu ai ce sa-i faci.
    Stii care este diferenta dintre noi doi? Mie nu trebuie sa-mi spuna nimeni ca a fost sau nu ceva necurat. Este suficient sa vad meciul. Nu-l vad, nu ma bag. Dar cand tu joci tot meciul ca adversarul sa poata castiga, lucrurile sunt clare.

    Lobont? Cat este el cel mai bun jucator al echipei si titularul nationalei, eu in locul lui Badea ii spuneam: multumesc, dar la vara du-te cat vezi cu doi ochi.

    Asta inseamna corectitudine, nu altceva.

    Nu am nicio asteptare de la nimeni, cu atat mai putin de la tine. Nu te cunosc, nu ma cunosti. Fiecare dintre noi isi spune parerea.

    Eu tin cu Craiova, dar daca nu vor sa joace intr-un meci, sunt primul care spune asta, nu astept de la altcineva sa sesizeze ca echipa mea N-A VRUT SA JOACE.

    Tot ii dai cu blatul. Cine a spus ceva de blat? Cuvantul NONCOMBAT iti spune ceva?

    Vad ca nu ai prins ideea si trebuie sa repet: Dinamo si Rapid au vrut sa piarda cu CFR pentru a nu ajuta pe Steaua, simplu.


    PS: Nu am nevoie sa-mi masoare cineva nivelul de inteligenta. In ce priveste deschiderea, nu pot sa stau inchis si sa caut scuze echipei atunci cand nu e cazul.

    Eu n-am spus niciodata ca Dinamo sau Rapid nu puteau pierde meciurile cu CFR jucand, dar N-AU JUCAT.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  15. #57
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,050
    Reputatie
    0
    Lovin este un jucator slab, nu-l baga-ti in seama. Mie imi este rusine cu el.
    Am citit cele de mai sus si am cazut pe ganduri. ...m-a gandeam la
    Dinamp-CFR ...Semedo pleaca de pe stanga in viteza ,de la mijlocul terenului, si-o face pe dreptul ciudat de comod suteaza pe coltul scurt , Lobont se lasa jos nu stiu , sa fie fotbalul romanesc asa de infect?
    Sa fi ajuns Lobont la asa ceva ? probabil ca nimeni nu o sa poata raspunda .
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  16. #58
    STELIST.atat MirelRadoi's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    126
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Tu ti-ai pus drept username numele tziganului ala retardat la mishto nu?
    n`as vrea sa raspund la intrebarea ta stupida...
    [FONT="Comic Sans MS"]Daca as spune ceva despre [COLOR="Magenta"]dINAMO[/COLOR]...sigur m`ar suspenda Comisia [/FONT]

  17. #59
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MirelRadoi View Post
    n`as vrea sa raspund la intrebarea ta stupida...
    pai e singurul motiv pentru care cineva si-ar insusi numele jegosului ala abject.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  18. #60
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Dane, anti-sclavi? Sa inteleg ca ti-ai schimbat echipa favorita?
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  19. #61
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    Dane, anti-sclavi? Sa inteleg ca ti-ai schimbat echipa favorita?
    In momente in care insasi existenta fotbalului e amenintata, trebuie sa lasam deoparte simpatiile personale.
    Toti, dinamovisti, rapidisti, olteni, timisoreni,clujeni, moldoveni etc. trebuie sa ne unim si sa protesstam impotriva tziganului machidon si a echipei lui de retardati.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  20. #62
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    declaratia unui cretin de moldovean!

  21. #63
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    fotbalistii galateni pareau ca au pierdut finala UCL la sfarsitul meciului

    numai un ******* poate spune ca Otelul nu avea bani promisi de la CFR

    Lovin are dreptate in privinta lui poli tm si dinamo, dinamo chiar cfrita din moment ce toti jucatorii lor au stat capra in meciul cu echipa clujeana. Craiova insa nu as include-o aici
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •