Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 102

Thread: Lovin: "Toate echipele pe care le vom intalni sunt Ceferite"

  1. #22
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    *******ul asta e reprezentativ pt steaua
    https://t.me/pump_upp

  2. #23
    sport legend MagicTouch's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Londoin SW4
    Posts
    1,243
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    Cred ca stii raspunsul, dar nu-ti convine.
    Eu il stiu dar sunt curios sa aflu si parerea ta. Avand in vedere ca mai intotdeauna ai avut argumente logice si pertiente chiar sunt curios. Excludem Rapid pentru ca acolo ar fi destule argumente pro si contra. Sa ne referim strict la meciul Dinamo - CFR cand Dinamo inca mai avea destule sanse la un (macar) locul 2 daca castiga acel meci. Cu Pandurii, doua etape mai tarziu, ce a fost? Tot aranjament sau....doar atat a putut Dinamo la acel timp?
    If you can dream - and not make dreams your master,
    If you can think - and not make thoughts your aim;
    If you can meet with Triumph and Disaster
    And treat those two impostors just the same

  3. #24
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Ferdaniniho, nu cred ca poti mai mult decat ai scris mai in fata ... esti low. ...btw, "La Timisoara nu se discuta, se iubeste" este pe semnatura la tine ... la meciul cu oltenii cred ca s-a iubit cu unul de-a stiut cat sa-i dea ca sa fie calma si supusa timp 90 de minute!


    PS. Va asteptam in Ghencea ... ca tot ziceti voi ca-i cimitir

    LE. Restul ... nu cred ca meritati raspuns ... orice copil stie ca incercati sa pregatiti meciul din groapa ... venim si acolo, nu va faceti stres! (ca ... acum suntem nitel datori! ... platim tot! GARANTAT! DAM SI N PLUS!)
    Last edited by Novac; 20th April 2008 at 19:08.

  4. #25
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by d3d3 View Post
    Lovin nu se referea la faptul ca echipele adverse ar trebui sa se dea deoparte cand joaca cu Steaua, ci ca aceste echipe , in loc sa se gandeasca la ele, joaca mai mult cu gandul la cfr, sa nu castige Steaua campionatul... asta o arata si majoritatea suporterilor de pe acest forum, pt care cel mai important e sa nu castige Steaua campionatul, si apoi ce se intampla cu echipele lor

    Dar gandeste-te de ce toti suporterii din Romania vor ca Steaua sa nu ia titlul...
    Pentru ca...stii si tu raspunsul.
    .

  5. #26
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    *******ul asta e reprezentativ pt steaua
    E usor de jignit ... hai sa ma fac avocatul dracului si te intreb cine e reprezentativ pentru Dinamo azi ? ... Talnar ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #27
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iuli View Post
    Dar gandeste-te de ce toti suporterii din Romania vor ca Steaua sa nu ia titlul...
    Pentru ca...stii si tu raspunsul.
    Pentru ca fara steaua fotbalul romanesc era mai frumos, mai curat, mai bun.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  7. #28
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    E usor de jignit ... hai sa ma fac avocatul dracului si te intreb cine e reprezentativ pentru Dinamo azi ? ... Talnar ?
    Mos Craciun..da la Dinamo e clar ca nu o sa vezi "duri" precum mirel sau lovin condusi de "fiara luptatoare" lacatus doborand recordurile la iesit de pe teren in 5 secunde maxim.
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  8. #29
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Vlade , Lovin vine de la Iasi ? ... parca ...

    Eu ziceam sa nu mai bagi toata echipa in aprecierea ta deoarece este usor sa se ajunga la comparatii ... daca iti spun ca Talnar nu a fost in stare sa puna un 442 in teren poate ca intelegi ca nu stie sa numere decat pana la 3 ... iar Dinu cand ii face echipa pune 12 acolo deoarece el e intelectual ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #30
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Vlade , Lovin vine de la Iasi ? ... parca ...

    Eu ziceam sa nu mai bagi toata echipa in aprecierea ta deoarece este usor sa se ajunga la comparatii ... daca iti spun ca Talnar nu a fost in stare sa puna un 442 in teren poate ca intelegi ca nu stie sa numere decat pana la 3 ... iar Dinu cand ii face echipa pune 12 acolo deoarece el e intelectual ...
    Lovin e din Bacau...era o panarama ....de fapt inca e....am un prieten bun care a crescut cu el...si stiu destule despre el..de exmplu cum isi juca toti banii la pariuri..cum injura steaua...o hahalera...
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  10. #31
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    E usor de jignit ... hai sa ma fac avocatul dracului si te intreb cine e reprezentativ pentru Dinamo azi ? ... Talnar ?
    Las-o mah. La dinamo n-ai vazut niciodata fotbalisti gen lovin. N-au pentru ce sa vina la noi. Degeaba ii faci blow-joburi lui borcea, nu te face fotbalist.

    Si ca s-o terminam odata- ala care ii crapa capul sau ii taie gatul lui lovin (si lui ra2) merita sa fie decorat de base.

    Ce dreaq, tre s-o terminam odata cu tziganii din fotbal.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  11. #32
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Si ca s-o terminam odata- ala care ii crapa capul sau ii taie gatul lui lovin (si lui ra2) merita sa fie decorat de base.

    Ce dreaq, tre s-o terminam odata cu tziganii din fotbal.
    gluma e gluma dar aici ai cam sarit calul ...

    ce inseamna "tziganii" ?
    E rasism sau asimilat "prostie" ? ... in acest caz terminam cu "tziganii" pe forum apoi vorbim de fotbalisti in liniste si pace ...

    PS. Lucescu a fost unul dintre cei mai buni fotbalisti pe care Dinamo a reusit sa-i produca ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #33
    Vw Phaeton grande's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Luxembourg
    Posts
    14,054
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 4ndr31 View Post
    ...da-te-n plm de sclav.
    corect este ....da-te-n plnoastra de sclav

  13. #34
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by 4ndr31 View Post
    Lovin te iubim noi ca tine vrem sa fim...da-te-n plm de sclav.
    ai pl de sclav?

  14. #35
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    gluma e gluma dar aici ai cam sarit calul ...

    ce inseamna "tziganii" ?
    E rasism sau asimilat "prostie" ? ... in acest caz terminam cu "tziganii" pe forum apoi vorbim de fotbalisti in liniste si pace ...

    PS. Lucescu a fost unul dintre cei mai buni fotbalisti pe care Dinamo a reusit sa-i produca ...
    Prin tzigani inteleg tot ceea ce inseamna prostituate, milogi, ciorditori, mailati etc. Sau cei care prin comportament se asimileaza acestora.

    Iar becali care le arunca bani si le plateste curentul e un adevarat idol printre acestia. La fel si ra2 sau lovin care prin comportament sunt adevarate pilde de urmata pentru cea mai importanta minoritate a romanie.

    Din aksarai la oslo fuge lumea de tine cand aud caesti roman. Dreaq sa-i i-a de tzigani
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  15. #36
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Mai ales bulgarii aia saracii care s-au batut cu sleahta de retardati mintal scapati de la ospiciu numiti "galeria lui Dinamo". Ah, stai, uitasem ca de fapt retardatii au luat bataie si au fugit inapoi in tara cu pantalonii plini. Mda. Ce mai suporteri. Ca si aia despre care Turcu zicea verde-n fata ca le plateste Borcea chiria, transport, samd. Curve in cel mai clasic inteles al cuvantului. Liderii "galeriei". La asa "lideri", asa suporteri.

    PS : Lovin vorbeste prea mult.

  16. #37
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    asta sa inchida gura...sau sa bage capu in pamant ca strutu... dupa ce a demonstrat caracteru infect pe care il are
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  17. #38
    sport legend grasu2's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    436
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    Ce au facut Dinamo si Rapid in meciurile cu CFR?
    Ai ceva dovezi? Vreo geanta de bani? Titulari odihniti sau patroni comuni? Haideti sa nu aberam. Nimeni din acest campionat nu a jucat corect, dar si daca juca Cristos la Mioveni tot nu bateau Steaua in Ghencea. Si in meciurile cu Dinamo si Rapid CFR-ul a jucat mai bine ca in toate meciruile din tur. Compara meciul de la Iasi, unde CFR-ul deabia a iesit din propria jumatate, cu cel din Stefan Cel Mare. Pentru fiecare meci jucat bine nu trebuie sa existe automat o suspiciune ca cineva a cumparat/vandut acel meci, dar adevarul este ca la Steaua se intampla fel si fel de coincidente care te-ar face sa crezi ca asa ar sta treaba. Tind sa cred ca astea sunt aberatii, dar vom vedea la anul in Europa.

  18. #39
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vladek View Post
    Mai ales bulgarii aia saracii care s-au batut cu sleahta de retardati mintal scapati de la ospiciu numiti "galeria lui Dinamo". Ah, stai, uitasem ca de fapt retardatii au luat bataie si au fugit inapoi in tara cu pantalonii plini. Mda. Ce mai suporteri. Ca si aia despre care Turcu zicea verde-n fata ca le plateste Borcea chiria, transport, samd. Curve in cel mai clasic inteles al cuvantului. Liderii "galeriei". La asa "lideri", asa suporteri.

    PS : Lovin vorbeste prea mult.
    Vladek, n-o mai intoarce tu cu aia o suta din bulgaria si cu turcu. eu vorbesc de de tricourile ros albastre de prin metrourile si boschetii din europa.

    Ia pune-ti tu un tricou al stelei si du-te prin madrid sau prin roma. sa vezi cum unii o sa-si inchida buzunarele. Si altii o sa arunce in tine cu monezi de 10 eurocenti.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  19. #40
    sport legend MagicTouch's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Londoin SW4
    Posts
    1,243
    Reputatie
    1
    Ingrijorator este faptul ca mizeria de la nivelul conducerii anumitor cluburi a inceput sa se scurga si la nivelul gazonului. Unii fotbalisti, in loc sa-si vada de munca pentru care sunt platiti incep sa latre la unison cu sefu'. Tipic pupincuristului care stie ca valoarea muncii lui este aproape inexistenta. In speranta ca sefu' nu il va trimite la Cuca Macaii sa joace pentru cine stie ce echipa a scolii de corectie pentru fotbalisti neascultatori, da si el din gura, poate poate il mai tine sefu' un an. De parca lumea nu ar fii deajuns de iritata de mocirla de la nivelul conducerii. De parca spiritele nu ar fii destul de inflamate si asa cum sunt. Daca tot e aproape o nulitate fotbalistica macar sa fie si una verbala. Sa fie tacamul complet. E doar imaginatia mea sau, in ultimul timp, tocmai jucatorii care frecventeaza terenul de fotbal... asa sa mai iasa si ei la iarba verde sunt si cei mai rai de clanta in aruncatul de acuzatii nefondate
    If you can dream - and not make dreams your master,
    If you can think - and not make thoughts your aim;
    If you can meet with Triumph and Disaster
    And treat those two impostors just the same

  20. #41
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Vladek, n-o mai intoarce tu cu aia o suta din bulgaria si cu turcu. eu vorbesc de de tricourile ros albastre de prin metrourile si boschetii din europa.

    Ia pune-ti tu un tricou al stelei si du-te prin madrid sau prin roma. sa vezi cum unii o sa-si inchida buzunarele. Si altii o sa arunce in tine cu monezi de 10 eurocenti.
    Auzi mestere, devii din simplu nerusinat un nesimtit de mare calibru, aruncand cu noroi in o gramada de suporteri pentru cativa cretini. Ce ? Te deranjeaza sa fii numit "retardat imputit, sluga lui Borcea pentru euroi "? Welcome to the club ! Gata puiule, ai fost tolerat prea mult timp si ti-a crescut nasul de nu mai sta in casa bag de seama. Ai ajuns mare guru, stii tu tot, si ce se intampla in Europa, si in campionat, si cine e "curva" si cine nu .. Bottom line, iti permiti cam multe.

    Am fost cu tricoul Stelei si prin Olanda si prin alte parti si nu m-a bagat nimeni in seama. In schimb am vazut lumea ferindu-se de niste tuciurii imbracati cu Armani si Levi's de contrabanda, nu fara motiv ce-i drept. Si singura data in viata mea cand a trebuit sa ma bat pe strada a fost cand am intalnit 4 retardati purtand tricouri imputite alb-rosii. Asa ca nu mai da tu lectii cu ce si cum ca nu tine.

    Adio si n-am cuvinte, nu te mai bag in seama ca nu meriti. Pana cand nu-ti schimbi aerele astea de "mare guru" cu ceva mai terestru. Si atentie la limbaj. S-au dus Polar si Dani3l, vezi ca se mai pot duce si altii dupa ei.

  21. #42
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    Lovin e jucatorul ala care se milogea la arbitru sa-i dea si lui 3 puncte?
    Lovin e jucatorul ala care cerea impresarilor sa vina in Ghencea ca poate o juca si el bine?
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •