View Poll Results: Pronostic

Voters
31. You may not vote on this poll
  • 1

    13 41.94%
  • X

    9 29.03%
  • 2

    9 29.03%
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 91

Thread: Etapa 20: FC Brasov - U Craiova

  1. #22
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    O sa ne straduim sa castigam la Timisoara , vad ca anul asta stati bine in clasament!
    Poate vetzi avea voi nevoie shi nu ne mai "straduim" noi sa va batem. Asta ca sa fim chit! Glumeam, EDMOND, sper sa venitzi cel putzin la fel de multzi ca anul trecut shi sa fie un meci fain.
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  2. #23
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    He he he! Craiova nu are obiectiv....
    Pai la ce echipa are nici nu ar avea spre ce obiectiv sa tinda.
    Sau poate gresesc? Cred ca are un obiectiv totusi: salvarea de la retrogradarea spre care se indreapta cu pasi repezi
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  3. #24
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Red Heat
    He he he! Craiova nu are obiectiv....
    Pai la ce echipa are nici nu ar avea spre ce obiectiv sa tinda.
    Sau poate gresesc? Cred ca are un obiectiv totusi: salvarea de la retrogradarea spre care se indreapta cu pasi repezi
    Stai nu te grabi. Sa bata intai Brasovul si dupa aceea putem vorbi si de retrogradare. Desi nu cred ca este cazul, au echipa destul de buna, conducerea e de a dreptul penala.

  4. #25
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    viole(n)t , era un raspuns pentru un suporter al lui Poli care se straduia sa ne necajeasca ... Bineinteles ca venim, probabil destul de multi...ne place la Timisoara!
    Anul asta probabil vin si eu , daca nu voi fi plecat undeva, in afara tarii. In mod sigur va fi un meci frumos. Si ma bucur ca va merge bine.

  5. #26
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Echipa destul de buna? Spune-mi macar un jucator intr-adevar bun. Sa nu-mi spui ca Plesan e jucator bun dupa ce i-a intrat un gol frumos la nationala mica din nimereala...

    P.S. Asa conducere asa galerie
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  6. #27
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Red Heat
    Echipa destul de buna? Spune-mi macar un jucator intr-adevar bun. Sa nu-mi spui ca Plesan e jucator bun dupa ce i-a intrat un gol frumos la nationala mica din nimereala...
    Guso nu-ti place? E peste tot ce aveti voi in materie de portari.

  7. #28
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Il accept pe Guso ca fiind .... bunicel. Recunosc. Insa... cam atat.
    Eu nu am zis ca Dinamo are portari buni...
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  8. #29
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Pai nu au cine stie ce echipa, de fapt nimeni in Romania nu are. De aceea si sper sa-i batem rau. Daca nu au echipa buna in schimb au la figuri si impresii. Cred ca e gluma saptamanii faza - Craiova candidata la titlu in sezonul viitor. Vor face la fel ca si anul acesta. La cata prostie e pe acolo (anul acest chiar s-au intrcut pe ei insusi)...

  9. #30
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Darkslowstar
    Pai nu au cine stie ce echipa, de fapt nimeni in Romania nu are. De aceea si sper sa-i batem rau. Daca nu au echipa buna in schimb au la figuri si impresii. Cred ca e gluma saptamanii faza - Craiova candidata la titlu in sezonul viitor. Vor face la fel ca si anul acesta. La cata prostie e pe acolo (anul acest chiar s-au intrcut pe ei insusi)...
    CORECT. Total de acord cu tine
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  10. #31
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    nici nu ma mai mira faptul ca un dinamovist se intelege de minune cu un suporter al echipei din orasul Stalin
    nu ne mai plangeti voi de mila ca poate va ia ameteala de la "inaltimile" alea la care visati .
    victorie a Stiintei la 1 gol diferenta
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  11. #32
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Darkslowstar , mai bine ai purta de grija echipei cu care simpatizezi , pentru ca sunteti cu un picior in divizia B. ( -11) si daca ma uit la programul care urmeaza...
    Gluma saptamanii este ca vorbesti tu de retrogradarea Craiovei , cand Brasovul este pe masa de reanimare...

  12. #33
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    Brasov - U Craiova 0-3
    Sper sa castige cel mai bun, in cazul asta Craiova.
    [B][COLOR=Indigo][FONT=Comic Sans MS]the Truth is out there.[/FONT][/COLOR][/B]

  13. #34
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Darkslowstar , mai bine ai purta de grija echipei cu care simpatizezi , pentru ca sunteti cu un picior in divizia B. ( -11) si daca ma uit la programul care urmeaza...
    Gluma saptamanii este ca vorbesti tu de retrogradarea Craiovei , cand Brasovul este pe masa de reanimare...
    Daca citeai atent Edmond vedeai ca eu am spus ca nu cred ca este cazul. Dar la Craiova totul e posibil (in afara de performanta probabil), asa ca nu se stie niciodata. Si chit ca nu ma crezi nici nu le-o doresc.
    Nu cred ca programul este extraordinar de greu mai ales ca in ultimii ani Brasovul a jucat foarte bine in ultima parte a campionatului. Si jucam si acasa cu Rapidul, sunt 3 puncte garantate

  14. #35
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    nici nu ma mai mira faptul ca un dinamovist se intelege de minune cu un suporter al echipei din orasul Stalin
    nu ne mai plangeti voi de mila ca poate va ia ameteala de la "inaltimile" alea la care visati .
    victorie a Stiintei la 1 gol diferenta
    Orasul Stalin, asta chiar mi-a placut.Bravo.
    As pune pariu ca nu luam bataie 2-1 pt. Steagu'
    Oricum probabil va fi cel mai frumos meci al etapei asa cum a fost in ultimii ani.

  15. #36
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    Darklowstar, cel mai frumos meci al etapei era daca nu se juca Poli-Steaua. Deci, da-mi voie sa te contrazic. Fara suparare...
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

  16. #37
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alx_ro
    Darklowstar, cel mai frumos meci al etapei era daca nu se juca Poli-Steaua. Deci, da-mi voie sa te contrazic. Fara suparare...
    Nici o suparare. Probabil va fi mai frumoasa atmosfera pt. ca Poli are cea mai frumoasa galerie. Pe teren e alta poveste, rivalitatea dintre Steagu' si Stiinta e mai apriga (he, he, ce misto suna) decat cea dintre Poli si Steaua. Oricum nu pot pretinde ca sunt foarte obiectiv .
    Om trai si om vedea.

  17. #38
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    alx_ro , ce meci? pai le dati de la 3 in sus lui Poliaek ...ala nu e meci e "executie" cu public :p
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  18. #39
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    si voi lu` Muce` la fel...cel putin trei ...ca e aerian rau
    Free Sevilla!!!!

  19. #40
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Probabil in echipa de start a Craiovei vor aparea schimbari..Rednic a declarat ca va incerca toti jucatorii , pentru a putea face o evaluare a lor.

    Ce ma distreaza este ca atunci cand posteaza Red Heat despre retrogradarea Universitatii are probleme Dinamo ... s-a intamplat si cu Steaua si acum cu Argesul...
    ii doresc sa o tina tot asa ...poate rateaza Dinamo ambele obiective...

  20. #41
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    alx_ro , ce meci? pai le dati de la 3 in sus lui Poliaek ...ala nu e meci e "executie" cu public :p
    dau o daca e asa cum zici tu. ( tot sunt galeriile infratite cum se zicea acum cateva zile...)
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

  21. #42
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Observai ca tot felul de ciudati dinamovisti posteaza aici, carati-va bey catzei la voi pe forum, aici este vorba despre brasov - Craiova, nu despre frustrarea voastra!

    In rest, Craiova va invinge la Brasov cu 2-0, dupa aceea vor urma umilirele rapidului si dinamovistilor!
    Last edited by iulian; 9th April 2004 at 23:44.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  22. 8th April 2004, 11:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •