View Poll Results: Pronostic

Voters
41. You may not vote on this poll
  • 1

    16 39.02%
  • X

    13 31.71%
  • 2

    12 29.27%
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 43 to 63 of 94

Thread: Etapa 20: Dinamo - Otelul

  1. #43
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    vom mai vorbi la sfarsitul campionatului
    Yeah, right... Speranta moare ultima.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  2. #44
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sabin
    Cum sa nu... Ce meci execrabil facu Dinamo cu Spartak la Bucuresti... Mi-era si rusine cum n-atingeau rusii aia mingea.
    ... dar la Moscova?
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

  3. #45
    senior calu's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    U.S.A.
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    Steaua rules? hahahahahahaha...ok,gluma zilei!

  4. #46
    Forza Noi!!! Sabin's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Europe
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    Lasa ma ca noi am avut in UEFA 4 victorii, un egal si o infrangere. Noi am adus cele mai multe puncte pentru Romania. Steaua a facut 2 remize cu marea echipa Nimeni Grodno. S-a calificat glorios, a adus Romaniei un mare plus de imagine si nici macar nu s-a facut de ras. V-au trecut toate emotziile cand erau sa va dea gol la Bucuresti...
    [COLOR=Red]FORZA DINAMO!![/COLOR]

  5. #47
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    alx, ce te intereseaza infumurarea mea? Nu e sarbatoare nationala cand pierde Dinamo? Ia arunca un ochi, sau doi pe National-Dinamo incepand cu pagina 4. Ia zi cum arata? Tu crezi ca eu vreau sa fie asa? Esti mai hilar decat crezi. Adica eu ma enervez cand vad asta si cand aud toata presa si juma de forum inainte de meciul cu National ca o sa fie blat(reciteste threadul daca nu ma crezi) si tu crezi ca imi imaginez?

    Cat despre Europa nu uita ca Dinamo nu a pierdut decat un singur meci si a castigat 4 facand un egal iar Steaua a avut 4 egaluri, o victorie si o infrangere. Asta anul trecut. Si vorba lui Sabin, voi o tot dati cu Borcea dar Becali baga bani in salarii in transferuri si in galerie(upps, asta ca sa aveti si voi una) si tot nimic. De 2 ani va tot uitati cum castiga alti. Nu zic ca anul asta o sa fie la fel, poate nu va fi insa un lucru e clar. Daca sunteti cea mai buna echipa din Romania de ce de 2 ani nu ati mai castigat nimic? De ce acum 2 ani nu ati jucat in nici o cupa europeana? Intrebari proaste cu siguranta care nu merita dupa parerea mea nici un raspuns.

  6. #48
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    ieppy, in primul rand, ma bucur ca reusesc sa te inveselesc... iar daca pentru tine 10-20 de suporteri inseamna o natiune, inseamna ca traiesti intr-o sfera mult prea larga pentru mine... Sa stii ca lumea spune ca Dinamo face blat cu aia sau cu ceilalti si pentru ca au experienta trecutului... Asa ca nu te mai enerva degeaba pentru ca tu iti omori neuronii si cei care se ocupa de echipa o duc foarte bine...
    Se spunea mai sus ca ma iau de conducere pentru ca nu pot sa zic nimic de jocul echipei. Daca te uiti, putin mai inainte, am recunoscut ca aveti unul dintre cei mai buni antrenori romani ai momentului...dar doar atat. Spui ca Becali baga bani in echipa... macar el baga. Si nu cred ca ai auzit la Steaua atatea scandaluri interne cate sunt la Dinamo.
    Cat despre cupele europene... Sabin zice ca era Neman sa dea gol la Bucuresti...era, dar n-a dat; ca Dinamo are 4 victorii, un egal si o infrangere, iar Steaua 4 egaluri, o victorie si o infrangere... A mers mai departe Dinamo decat Steaua? A luat mai putine goluri?
    Iar faza cu cei doi ani in care nu a castigat nimic Steaua... fiecare echipa are momente bune si momente mai putin bune... sau Dinamo a castigat in fiecare an cate un trofeu?
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

  7. #49
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    cred ca o sa bata dinamo cu 2-1!!

  8. #50
    Forza Noi!!! Sabin's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Europe
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alx_ro
    Cat despre cupele europene... Sabin zice ca era Neman sa dea gol la Bucuresti...era, dar n-a dat; ca Dinamo are 4 victorii, un egal si o infrangere, iar Steaua 4 egaluri, o victorie si o infrangere... A mers mai departe Dinamo decat Steaua? A luat mai putine goluri?
    Iar faza cu cei doi ani in care nu a castigat nimic Steaua... fiecare echipa are momente bune si momente mai putin bune... sau Dinamo a castigat in fiecare an cate un trofeu?
    N-am spus ca a mers Dinamo mai departe, tu ai adus in discutzie cupele europene, luandu-ne la mishto. Dupa cum vezi e cam nasol cand vin argumentele contra... Nu stiam ca numarul de goluri primite reprezinta vreun criteriu, ci important e cate puncte faci pentru Romania, pentru coeficientul tzarii care va conta in anii urmatori. Pai daca te gandesti putzin Dinamo a castigat in ultimii ani trofee sezon de sezon si a jucat in ultimele 4 finale de cupa, si cu cea de anul asta... Deci s-o lasam mai moale cu ironiile si sa vedem ce va fi anul asta pentru ca se poate orice si este un sezon foarte echilibrat.
    [COLOR=Red]FORZA DINAMO!![/COLOR]

  9. #51
    senior valys's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Guadalajara
    Posts
    211
    Reputatie
    1
    Sper sa fie un meci de spectacol sa mai vada shi microbi ceva fotbal.iar in ce priveste cine merge in LC fitzi siguri ca ori care microb cai dinamovist ,stelist ,rapidist ..etc o sa tzina momentan atunci cu echipa ceo sa joace in LC ca doar is romani .doar daca o sa fie cineva bolnav de dushmanos ca sa nu tzina cu echipa ceo sa joace in LC atunci .
    2-0 cu toate cami doresc sa cashtige Otzelul!

  10. #52
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Am sa merg la meci si am sa-i incurajez cat ma tin plamanii si corzile vocale. Sper sa batem. Si chiar daca Andone a spus ca o sa joace mai mult pt rezultat decat pt spectacol, eu sper sa vad cat mai multe goluri de ambele parti, dar bineinteles, Dinamo sa inscrie cu cel putin unul mai mult
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  11. #53
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    2-0. Meci urat.

  12. #54
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Red Heat
    eu sper sa vad cat mai multe goluri de ambele parti, dar bineinteles, Dinamo sa inscrie cu cel putin unul mai mult
    ...in propria poarta...
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

  13. #55
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alx_ro
    ...in propria poarta...
    La fel ca la meciul cu Steaua??
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  14. #56
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Red Heat
    La fel ca la meciul cu Steaua??
    ...nu. la fel ca la meciul cu otelul...
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

  15. #57
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Cand nu sunteti in stare va rugati de altii....
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  16. #58
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    si de ce, ma rog, nu suntem in stare? chiar crezi ca sunteti mai buni ca noi?
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

  17. #59
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    Sper sa fie un meci frumos, arbitrii cinstiti si sa castige Galatiul.
    Dinamo-Otelul 2-3

  18. #60
    sport legend MARCEL55's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    438
    Reputatie
    1
    Batem cu 3-1 pe Otelul, si cum steaua va pierde la Timisoara
    ne distantam din nou la 5 puncte.

  19. #61
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MARCEL55
    Batem cu 3-1 pe Otelul, si cum steaua va pierde la Timisoara
    ne distantam din nou la 5 puncte.
    ...si cand te-ai trezit ce ai zis?
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

  20. #62
    Forza Noi!!! Sabin's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Europe
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    La cum am jucat cu FC Arges, nu mai sunt prea convins ca Dinamo bate pe Otzelul. Sper sa fie o cadere de forma temporara si sa-si revina sambata.
    [COLOR=Red]FORZA DINAMO!![/COLOR]

  21. #63
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    eu sper sa nu-si revina

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •