View Poll Results: A disparut clasicul Gloria-Ceahlaul a aparut clasicul CFR Cluj-Rapid

Voters
24. You may not vote on this poll
  • Da, s-au potolit Padureanu si Pinalty vine tare Muresan

    15 62.50%
  • NU, au fost doar 2 blaturi in ultimii 2 ani, nimic mai mult

    9 37.50%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 42

Thread: Oameni avizati vorbesc de CFR Cluj - Rapid

  1. #1
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1

    Oameni avizati vorbesc de CFR Cluj - Rapid

    Ion Craciunescu:
    "CFR -Rapid mi-a lasat un gust foarte amar, daca eram delegat probabil dadeam ture de teren. Nu mi se pare normal spiritul acesta, sa ne dam la o parte sau sa facem jocul altcuiva mi se pare nedem. Mie imi place lupta pe teren. Dupa declaratiile pe care le-am auzit... Trica spune ca toate echipele trebuie sa faca la fel ca Rapid, ce sa credem ? Cand incurajam astfel de atitudini, o data blat, o data a vrut jumatate din echipa, unde ajungem ? Ceva a fost putred acolo. Fotbalul nu creste asa."


    Taher:
    "Gigi, nu-mi vine să cred, n-au vrut să joace și să marcheze, mi-e clar că nu și-au dorit să cîștige meciul ăsta!"
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  2. #2
    Ex - Eye Kyu Jacob's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    de meciul de la vaslui, nimic???poate de cel cu mioveniul sau urziceniul?sau macar de faptul ca steaua castiga cele 3 puncte si atunci cand pierde???de astea nu vb nimeni lovinule???

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Interesant este ca harapul se adreseaza lui Gigi.

  4. #4
    sport legend crissis's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    3,646
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    Ion Craciunescu:
    "CFR -Rapid mi-a lasat un gust foarte amar, daca eram delegat probabil dadeam ture de teren. Nu mi se pare normal spiritul acesta, sa ne dam la o parte sau sa facem jocul altcuiva mi se pare nedem. Mie imi place lupta pe teren. Dupa declaratiile pe care le-am auzit... Trica spune ca toate echipele trebuie sa faca la fel ca Rapid, ce sa credem ? Cand incurajam astfel de atitudini, o data blat, o data a vrut jumatate din echipa, unde ajungem ? Ceva a fost putred acolo. Fotbalul nu creste asa."


    Taher:
    "Gigi, nu-mi vine să cred, n-au vrut să joace și să marcheze, mi-e clar că nu și-au dorit să cîștige meciul ăsta!"
    Auzi ''oameni avizati''
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][/SIZE][B] FORZA POLI IASI [/B][/COLOR]

  5. #5
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Benny View Post
    Interesant este ca harapul se adreseaza lui Gigi.
    Poate ca de acum inainte, conform unei vechi traditii musulmane(negata vartos insa) caprele rapidiste o vor "lua" direct de la stapan
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  6. #6
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    SAMM, uita-te la poll-ul facut de mine... Am dat posibilitatea cui posteaza sa voteze ca au fost blaturi, ca nu au fost blaturi sau ca nu stie... Poll-ul tau e penibil, nu lasa posibilitatea celor care vor sa voteze sa nu fie de acord cu tine

  7. #7
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    si craciunescu`i o curva de om... despre vaslui - aia si aia - mioveni nu zice nimic ? aveam o parere mai buna despre el... ce mm se baga toti in seama cand vine vorba de Rapid, dar tac cand e vorba de aia ?

  8. #8
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    e greu sa taci in fata lucrurilor evidente
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  9. #9
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    ala craciunescu e cam penibil ..omu in ultimu timp..ii ascult comentariile la kanal d si am impresia ca inainte consuma ceva

    vorbeste de Arrieta ca nu are fatza de liga 1 ...cum sa zici asa ceva cand a dat 2 goluri in 4 meciuri
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  10. #10
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    samm! Acelasi om "avizat" spune ca ii place lupta pe teren ("Mie imi place lupta pe teren"), deci implicit vorbeste in defavoarea voastra! Aranjament mai smecheresc cum ati avut voi cu Rapid nu cred ca poate exista pe acest pamant!
    Taher de cand e avizat??? Cu acest efort putem spune ca si tu esti avizat cand faci asemenea threaduri de tot rasu!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  11. #11
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Taher e patronul echipei rapid
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  12. #12
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Cred ca nici nu cunoaste inca jucatorii rapidului, ce sa mai zici de stiinta lui despre fobalul romanesc? ...si tu il faci om avizat!


    Mai bine vezi aici cum oamenii avizati il apara pe oierul tau cel iubit! DUpa ce ieri mitica i-a luat apararea azi a sarit si celalalt mituit:
    http://www.prosport.ro/fotbal-intern...becali-2557895
    Last edited by m8k; 16th April 2008 at 13:45.
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  13. #13
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    reda pasajul in care Sandu il apara pe cioban ...
    If you get in trouble, just go back in time!

  14. #14
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by drakoola View Post
    reda pasajul in care Sandu il apara pe cioban ...
    Una este ce declară al televizor și alta ce declară în fața comisiilor, dar noi suntem obligați să-i convocăm. Poate veni domnul Becali și să spună «Da, domnule am glumit, am spus ca să creadă lumea că eu fac echipa», sau nu știu ce. Știți că are d'astea dânsul. Și atunci comisia poate să-i zică «Domnule termină cu glumele astea» și să-i mai dea o amendă

  15. #15
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    pai el spune ce s-ar putea intampla nu ii ia apararea Bekalului ... de asemenea Sandu spune "Se va face o anchetă și dacă se găsesc probe astfel încât comisia să poată judeca aceste cazuri, se vor lua măsuri."
    If you get in trouble, just go back in time!

  16. #16
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Imi place ca unii il vad pe craciunescu om avizat. Si pe taher, cica noul patron al rapidului.
    Taher e doar o oaie, un sclav al lui becali (a se vedea odele pe care i le dedica prin presa).

    Pe ashtia sa-i vedem mari avizati, in timp ce porumboiu nu e patron de club. Ala vorbeste din stele. Cand e vorba de blaturile steliste sa dormim, doar la altii sa le vedem.

    Cam asta vor suporterii echipei cu performante imaginare.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  17. #17
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Benny View Post
    Interesant este ca harapul se adreseaza lui Gigi.
    Se cunosc de zeci de ani...

  18. #18
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0
    Cifrele care arată că Rapid n-a jucat la Cluj!

    nici asta nu e parere avizata? atat de patetici sunt anti-stelistii astia incat daca blatul blaturilor mai evident ca lumina zilei e facut de alta echipa decat Steaua e invizibil pt ei

    acum ne putem da seama de "obiectivitatea" acestor lepre.


    Cifrele care arată că Rapid n-a jucat la Cluj!

    http://www.gsp.ro/stire/span-class-m...luj-64010.html

  19. #19
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    Exclamation steaua = blat = hotie = mizerie

    Quote Originally Posted by SAMM View Post

    oameni avizati ?
    Porumboiu cand a denuntat blatul vaslui-steaua nu mai era avizat ? in schimb craciunescu este ?

    thread penibil ...

    nu pot sa-mi dau seama cum oile astea mai au tupeul sa vorbeasca de blaturi si de hotii ,
    cand ei sunt campionii all time la asa ceva ...
    Last edited by Rossi; 16th April 2008 at 16:33.
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  20. 16th April 2008, 16:23

  21. #20
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    mare lucru... bineinteles ca n`au jucat. nu l`as numi tocmai blat totusi pt ca nu s`au inteles, pur si simplu asa au vrut Rapidistii.

  22. #21
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Above_all View Post
    Cifrele care arată că Rapid n-a jucat la Cluj!

    nici asta nu e parere avizata? atat de patetici sunt anti-stelistii astia incat daca blatul blaturilor mai evident ca lumina zilei e facut de alta echipa decat Steaua e invizibil pt ei

    acum ne putem da seama de "obiectivitatea" acestor lepre.


    Cifrele care arată că Rapid n-a jucat la Cluj!

    http://www.gsp.ro/stire/span-class-m...luj-64010.html
    DAr pentru meciul de la vaslui ce arata cifrele?

    Si e normal ca toata lumea sa se concetreze pe steluta. Echipa minoritarilor lui becali a furat fotbalul. Cat timp exista becali si cu echipa lui nu putem vedea fotbal.

    Scapam de ei prima data si dupa aia ne ocupam de fotbal.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •