Page 6 of 26 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 106 to 126 of 538

Thread: Patinaj artistic - Jocuri pe pc ( online ori nu)

  1. #106
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    ce porcarie. noi care nu sintem noderatori trebuie sa stam cu capul plecat sau cum ?

    Stii ceva daca nu iti convine poti sa pleci.
    Ce conteaza daca ai un avatar de 75x75 sau unul de 100x100..nu e mare diferenta..daca vrei incearca sa faci ceva pentru forum, constructiv si poate ajungi mod...dar inceteaza cu posturile enervante si nu mai face posturi CONSECUTIVE Sper ca ai inteles.

    Si whisper nu e campioana olimpica, elevii ei au cam dat chix la OLS Trophy.
    Nici nu am zis ca as fi...si nu au facut mare lucru pentru ca nu am vrut eu...daca vroiam le alegeam cele mai bune programe si nu cred ca ar fi fost greu sa obtin cel putin 2-3 medalii de aur.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  2. #107
    sport legend lady_k's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    my crazy piece of world
    Posts
    5,653
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ricochet4 View Post
    P.S. Ce clienti ?

    Lucrez la o firma de cadastru si am de-a face cu tot felul de oameni mai mult sau mai putin inteligenti, mai mult sau mai putin educati... Dar trebuie sa ii tratam pe toti la fel....


    Whis, cred ca Alin glumea.....
    Puiule de om, tu când visezi
    Lumea ne-o rearanjezi
    Stârnești, de vrei, păsări de foc și zmei
    Și zâmbetul tău, curat și el
    Are paradis în el.

  3. #108
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    people, peace and love si vine pastele!!!

    ade, sincer la faza asta cu avatare deosebite pt moderatori au dreptate userii sa se supere. tu si iulia si inca cativa moderatori cum e mihai sau alex chiar faceti ceva pt forum. eu de exemplu nu fac nimic ( pt cine nu stie eu sunt mod pe literatura si nu pe patinaj - dar acolo se scriu 2 posturi pe an ), nu stiu daca chiar merit un avatar mai mare sau alte chestii de genul asta.

    dar alin are un stil aparte sa taie macaroana oamenilor cum a facut la faza cu iepurasii de ciocolata. dar cred ca asa e el , nu ca face special.

    anyway, sper sa nu incepem sa ne certam si noi aici ca inteleg ca oricum deja se cearta tot restul forumului.
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  4. #109
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Asa o fi glumea..dar sa nu glumeasca in felul asta si mai ales ales sa nu ajung sa citesc eu posturile de felul asta intr-o zi ca asta...care numai buna nu o pot numi.
    Imi cer scuze daca s-a suparat...dar sa incerce si el sa numai faca asa.

    Si nu am zis eu ca mozi sunt mai importanti din contra..mozi fara membri normalii ai forumului nu ar face nimic...si nici eu nu sunt de acord cu asta din partea mea as da liber si la gif-uri pentru avatare, dar nu sunt eu administratorul si nu decid eu.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  5. #110
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    stim ade, pe vadim trebuie sa il batem
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  6. #111
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    E prima data cand o vad pe Ade nervoasa
    www.fangymnastics.com

  7. #112
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    Cum adica tai macoroana ? Si care a fost faza cu iepurii ? Ce, daca nu-mi plac ? Trebuie sa-mi placa ? Si whisper, nu e forumul tau, intru si stau cand vreau. Si ce ar trebui sa fac forumului ? Sa ridic o statuie ? Si daca whisper are o zi proasta cum o numeste, poate sa se duca sa se racoreasca, nu sa se lege de oameni. Cand o sa ajunga la 100000 de posturi, o sa puna un avatar cat juma de ecran ?

  8. #113
    sport legend lady_k's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    my crazy piece of world
    Posts
    5,653
    Reputatie
    1
    Alin, te inteleg la faza cu iepurasii. Eu, de exemplu, URASC pasarile (de la gaini pana la porumbei), dar cum ai putut sa te iei de ciocolata neagra?!?!?
    Puiule de om, tu când visezi
    Lumea ne-o rearanjezi
    Stârnești, de vrei, păsări de foc și zmei
    Și zâmbetul tău, curat și el
    Are paradis în el.

  9. #114
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ricochet4 View Post
    Cum adica tai macoroana ? Si care a fost faza cu iepurii ? Ce, daca nu-mi plac ? Trebuie sa-mi placa ? Si whisper, nu e forumul tau, intru si stau cand vreau. Si ce ar trebui sa fac forumului ? Sa ridic o statuie ? Si daca whisper are o zi proasta cum o numeste, poate sa se duca sa se racoreasca, nu sa se lege de oameni. Cand o sa ajunga la 100000 de posturi, o sa puna un avatar cat juma de ecran ?
    Forumul acesta are si niste reguli care ar trebui respectate. Adelina nu e genul de persoana care sa se lege de persoane, dimpotriva e o persoana super ok, care are rabdare cu toata lumea....poate tu ai exagerat si de aceea s-a enervat,dar nu cred ca s-a suparat
    www.fangymnastics.com

  10. #115
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    mai eu urasc fluturii, dar daca ar posta cineva o poza cu fluturi de ciocolata nu i-as zice ca ma constipa
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  11. #116
    fs kicks ass rocs_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    2,302
    Reputatie
    1
    http://yelims1.free.fr/Bisous/Bisous14.gif Adelina, nu te supara! Numai persoanele importante tie pot sa te supere. In cazul asta nu e valabila ideea.
    in plus, eu nu m-am suparat. faptul ca s-a facut o gluma inocenta si dragutza si s-a rasp cu una mai...stinky...sa zic asa...nu e motiv sa imi vars amarul sau sa ma deranjeze. si nu te supara la faza cu avatarele, tu chiar meriti sa ai avatare cat tot ecranul, ca intretii forumul de patinaj si pui cele mai multe articole interesante. si mai faci cadouri de o sapt utilizatorelor, gifuri, ceea ce e f placut la vedere, mai ales ca unele sunt cu steph

  12. #117
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    OK. Am inteles ca singura vinovata sunt eu...dar nu inteleg de ce se revolta asa aici si zice totul ca si cum eu as fi vinovata ca doar mozi pot avea avatare de 100x100!?! De ce nu zice asta pe administrativ sa vada si Vadim poate face ceva.
    E prima data cand o vad pe Ade nervoasa
    Si crede-ma va fi si ultima..cel putin de acum voi sti sa dau ignore la astfel de posturi.

  13. #118
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    cine e vadim ? si de ce ati considerat ca am facut o gluma "stinky" ?!? ce gluma ?

  14. #119
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Mergi pe administrativ si acolo vei gasi raspunsurile de care ai nevoie!
    www.fangymnastics.com

  15. #120
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    vadim e detinatorul ziarului onlinesport , iar forumul e tot al lui. el a stabilit regulile cu avatarurile si de altfel cam toate regulile de aici.
    alin, eu am inteles ca tu esti un tip transant. dar noi suntem majoritar fete si uneori mai sensibile. si noua ni s-a parut mai ciudatel cand rocs pus poza cu iepurasii de ciocolata pt tine ca tu ai zis ca nu-ti trebuie ca te constipa

    dar let's move on. ce mai fac elevii vostri la competitiile virtuale????
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  16. #121
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    Irina, nu am spus asa ceva. Te rog sa verifici postul. Uneori, un mic detaliu face o mare diferenta. Daca tot e sa combatem pe cineva si inca atat de vehement, e bine sa avem toate detaliile la indemana.
    Revenind ontopic, pentru programul scurt de la Jocurile Olimpice de maine, la run-thru am obtinut 5.5 si 5.6 destui. Aviz amatorilor , mai ales Linderman.
    Last edited by ricochet4; 26th April 2008 at 01:43.

  17. #122
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    e, se mai intelege gresit uneori.

    bafta la jo!!!
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  18. #123
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    Merci. Elena are emotii mari in concurs. La run-thru luam note sensibil mai mari de fiecare data. Regretul meu cel mai mare e ca se termina competitia si nu am apucat sa invat un triplu. Abia astept sezonul viitor. Ma astept sa fim mai multi in grupul nostru. Momentan nu sintem decat 6.

  19. #124
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    off si eu m-as fi bagat dar am 2 chestii majore de facut anul asta care imi manaca f mult timp.
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  20. #125
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    Dar toata tarasenia iti ia doar 2-3 minute zilnic. Trebuie doar sa faci antrenamentul zilnic de 4 puncte si sa-ti pregatesti programele. Coreografia o face Mitzi Bobitzi

  21. #126
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    Sintem primii la programul scurt. Am pregatit pentru maine un program superb. Speram sa iesim campioni olimpici.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •