View Poll Results: A fost blat?

Voters
128. You may not vote on this poll
  • Evident

    66 51.56%
  • Cred ca da

    16 12.50%
  • Cred ca nu

    11 8.59%
  • Nici vorba

    35 27.34%
Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 148 to 156 of 156

Thread: A fost blat la Steaua-Dacia Mioveni?

  1. #148
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Telespan View Post
    Am vazut meciul , era de asteptat k STEAUA sa cistige......STEAUA NU JOACA NIMIKA,DAR FRF ESTE GRAMADA CU CIOBANUL ....
    Eu nu m-am uitat la meci pentru ca eram sigur ce se va intampla din momentul in care am auzit ca respectivul Cartu isi menajeaza titularii .

  2. #149
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    steaua = campioana blaturilor

    JJ Fecali - cioban la steaua :

    "Îi mulțumesc frumos lui Cârțu că a jucat cu rezervele. O să-i mulțumesc și lui Pădureanu dacă vor evolua și ei la fel. Scopul meu e să iau campionatul."

    http://img167.imageshack.us/img167/3415/blattq0.th.jpg
    ce mai e de comentat ?! ...
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  3. #150
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    Ai fost unul din cei 5000 care merg pe "stadionul" ala?!De admirat..piesa rara.. Interventia lui lobont..sublima,parca si vad ca in meciul cu Steaua va apara senzational...baietas lobont asta..apara cand vrea...
    aurele,pai,bine mai,ce,vrei sa zici ca dinamo n-a "sponsorizat" echipele care impiedica pe contracandidatele sale? Eu ma bucur ca i-am ajuns pe cfr.Tu,bucura-te daca prinzi cupa uefa!
    In rest,numa bine!
    Bine prietene, fie cum zici tu...dar hai sa iti spun ceva:

    1. Pe stadion in Stefan cel Mare merg regulat, cu exceptia unor situatii deosebite sau cand nu sunt in Bucuresti;
    2. Dinamo nu a sponsorizat niciodata echipele contracandidatelor; in trecut a facut altele, dar asta, nu. Oricum, sezonul trecut nu ar fi fost nevoie!
    3. Spre deosebire de majoritatea dintre voi, fanii dinamovisti sunt mult mai inteligenti, mai realisti si mai critici cu echipa lor. ASA AU FOST INTODEAUNA!! Noi vedem bine ca echipa merge foarte prost si daca spre exemplu, ar ocupa un loc mai sus de locul 3, nu ne-am bucura, am fi constienti ca nu merita!
    Cupa UEFA este suficienta pentru Dinamo anul asta si daca in vara se vor face schimbari, poate vom avea un parcurs bun la anul!

    Asta, spre deosebire de voi care va bucurati cand steaua este pe cale sa castige un campionat pe calea BANULUI. Asta chiar in situatia in care ciobanul recunoaste!!
    Last edited by Aurel.D; 9th April 2008 at 10:46.

  4. #151
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post
    Bine prietene, fie cum zici tu...dar hai sa iti spun ceva:

    1. Pe stadion in Stefan cel Mare merg regulat, cu exceptia unor situatii deosebite sau cand nu sunt in Bucuresti;
    2. Dinamo nu a sponsorizat niciodata echipele contracandidatelor; in trecut a facut altele, dar asta, nu. Oricum, sezonul trecut nu ar fi fost nevoie!
    3. Spre deosebire de majoritatea dintre voi, fanii dinamovisti sunt mult mai inteligenti, mai realisti si mai critici cu echipa lor. ASA AU FOST INTODEAUNA!! Noi vedem bine ca echipa merge foarte prost si daca spre exemplu, ar ocupa un loc mai sus de locul 3, nu ne-am bucura, am fi constienti ca nu merita!
    Cupa UEFA este suficienta pentru Dinamo anul asta si daca in vara se vor face schimbari, poate vom avea un parcurs bun la anul!

    Asta, spre deosebire de voi care va bucurati cand steaua este pe cale sa castige un campionat pe calea BANULUI. Asta chiar in situatia in care ciobanul recunoaste!!
    Tue esti exceptia care confirma regula?
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  5. #152
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post

    Asta, spre deosebire de voi care va bucurati cand steaua este pe cale sa castige un campionat pe calea BANULUI. Asta chiar in situatia in care ciobanul recunoaste!!

    Am spus că nu mai postez aici, dar fac o excepție.
    Deci, Aurel, credeam că ai ințeles că nu e bine să generalizezi. La care "voi vă bucurați" te-ai referit?

    Și incă ceva, campionatul ăsta, dacă va fi luat de Steaua, CFR sau altă echipă, tot pe bani îl vor lua. Să nu te iluzionezi si să crezi că doar jiji (reține, jiji, nu Steaua) a dat bani.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  6. #153
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    yo marius,
    ti-am explicat pe pm....nu ma refer aici la suporterii stelisti, realisti, cu capul pe umeri...ce ti-am spus pe pm ramane valabil. NU GENERALIZEZ.

    bumbescu,
    ce gluma buna ai facut....trebuia sa ma amuz? tu probabil ca te-ai distrat foarte tare!

    Oricum, cred ca deja acest thread ca si cel cu Dinamo-CFR ar trebui inchis.

  7. #154
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nightwish View Post
    Eu nu m-am uitat la meci pentru ca eram sigur ce se va intampla din momentul in care am auzit ca respectivul Cartu isi menajeaza titularii .
    imi pare bine ca esti un frustrat...si de asemenea imi pare bine ca nu o sa luati titlul...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  8. #155
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    imi pare bine ca esti un frustrat...si de asemenea imi pare bine ca nu o sa luati titlul...
    lasa-l pe nightwish, el e suporter cfr, acum 4 ani nu stia nici unde are stadionul CFR cluj nici in ce liga joaca


    acum e suporter inrait


    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  9. #156
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    S-a discutat ce era de discutat.
    Thread inchis.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •