View Poll Results: A fost blat?

Voters
128. You may not vote on this poll
  • Evident

    66 51.56%
  • Cred ca da

    16 12.50%
  • Cred ca nu

    11 8.59%
  • Nici vorba

    35 27.34%
Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 156

Thread: A fost blat la Steaua-Dacia Mioveni?

  1. #64
    sport legend crissis's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    3,646
    Reputatie
    1
    Inutil Steaua nu face niciodata blaturi
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][/SIZE][B] FORZA POLI IASI [/B][/COLOR]

  2. #65
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rossi View Post
    vezi aicea care sunt spurcatii http://rrsteaua.uv.ro
    Oare tie chiar nu-ti face nimeni valea de pe saitul asta? Vedetuleee!!!! Faptul ca aia de la spurcati.ro s-au luat de tine nu trebuie sa te mire ... tu chiar meriti mult mai mult ... poate un sait dedicat numai tie, ... bolnavule de Steaua!

  3. #66
    sport legend
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Serbia
    Posts
    1,795
    Reputatie
    1
    putem sa castigam chiar si cu 7-0, tot blat era..
    Steaua a primit 4 goluri in 14 meciuri, dacia a marcat 8 goluri in 14 meciuri. voi va asteptati sa marcheze dacia?

  4. #67
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Nu, jjmihai, nu avea cum sa marcheze atata timp cat Dacia si-a menajat jucatorii pentru meciul cu Buzaul iar Becali ii da lui Cartu cu cateva ore inaintea meciului direct valize pline cu .. puluri de table

  5. #68
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    ai cablu??? se pare ca nu...ai vazut table in viata ta???de ce mergea cu mercedesu...ala e mercedesu lu netoiu...iar ala care avea servieta aia in mana...care toata ziua sunt table...e soferu lu netoiu...ce titulari odihneste cartu???daouda care a gafat la meciul cu univeristatea cat pentru un retur???cat despre sclavu lu becali...omu isi castiga painea...asa ca nu te mai ambala degeaba...
    P.S eu nu te-am jignit...dar vad ca sub pod se practica astfel de chestii...
    hai ca aici esti mafalda...de unde stii tu cum a jucat daouda cand nici nu s-a televizat meciul?
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

  6. #69
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    meciul de aseara a fost blat cu licitatie, nu alta. in prima repriza mioveniul a jucat de la egal la egal cu steaua, nici nu-mi imaginam ca va reusi steaua sa marcheze in meciul asta, miovenii bagau materiale si erau exacti in aparare, dar s-au ferit sa atace, desi stelistii nu-si faceau nici pe departe treaba in aparare. in prima repriza, cartu si-a promovat perfect marfa. la pauza a inceput licitatia, iar in repriza a doua s-a adjudecat produsul. miovenii n-au mai jucat nimic, pase la adversar, spectatori in aparare, figuranti in atac. faza primului gol: corner steaua, in zona in care ajunge mingea erau 6 jucatori de la mioveni, 2 de la steaua. din cei 6 de la mioveni, unul singur alerga, restul erau spectatori, n-au schitat nici macar o miscare. daca are cineva o reluare cu faza aia, va putea vedea cum cei 2 jucatori de la steaua (goian si neaga daca nu ma insel) sar cu jumate de metru peste apararea mioveniului. de ce? pentru ca de la mioveni absolut nimeni nu a sarit la cap! in careul de 6m! golul 2...minge pierduta, fundasul mioveniului avea prim-planul, dar surpriza, pepe trece de el ca de un jalon si preia mingea nejenat, fundasul mioveniului fuge spre poarta, pepe il dribleaza pe portar si suteaza spre poarta...goala, deoarece mioveanul se oprise din alergare, desi putea lejer sa respinga mingea din fata portii goale. penibil. cred ca toata lumea vede chestiile astea, numai ca unii sunt prea bucurosi ca sa mai vada si altceva in afara de un nou campionat luat cu japca. deja m-am plictisit. imi doresc sa vad macar un meci al stelei in care sa nu mai fiu nevoit sa scriu de rau de ea.
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

  7. #70
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    lasand la o parte acuzatiile de blat,nu pot sa nu remarc un lucru:miliardarii Romaniei joaca table in restaurante de lux!
    asa se intampla cand esti miliardar de carton fatat bogat peste noapte!
    nu au cultul bogatiei,au kitch-ul in sange,pierd si onoarea taranului de odinioara!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  8. #71
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by orbette View Post
    meciul de aseara a fost blat cu licitatie, nu alta. in prima repriza mioveniul a jucat de la egal la egal cu steaua, nici nu-mi imaginam ca va reusi steaua sa marcheze in meciul asta, miovenii bagau materiale si erau exacti in aparare, dar s-au ferit sa atace, desi stelistii nu-si faceau nici pe departe treaba in aparare. in prima repriza, cartu si-a promovat perfect marfa. la pauza a inceput licitatia, iar in repriza a doua s-a adjudecat produsul. miovenii n-au mai jucat nimic, pase la adversar, spectatori in aparare, figuranti in atac. faza primului gol: corner steaua, in zona in care ajunge mingea erau 6 jucatori de la mioveni, 2 de la steaua. din cei 6 de la mioveni, unul singur alerga, restul erau spectatori, n-au schitat nici macar o miscare. daca are cineva o reluare cu faza aia, va putea vedea cum cei 2 jucatori de la steaua (goian si neaga daca nu ma insel) sar cu jumate de metru peste apararea mioveniului. de ce? pentru ca de la mioveni absolut nimeni nu a sarit la cap! in careul de 6m! golul 2...minge pierduta, fundasul mioveniului avea prim-planul, dar surpriza, pepe trece de el ca de un jalon si preia mingea nejenat, fundasul mioveniului fuge spre poarta, pepe il dribleaza pe portar si suteaza spre poarta...goala, deoarece mioveanul se oprise din alergare, desi putea lejer sa respinga mingea din fata portii goale. penibil. cred ca toata lumea vede chestiile astea, numai ca unii sunt prea bucurosi ca sa mai vada si altceva in afara de un nou campionat luat cu japca. deja m-am plictisit. imi doresc sa vad macar un meci al stelei in care sa nu mai fiu nevoit sa scriu de rau de ea.
    Mama ce de teorie. Nu te-ai plictisit ? Apropo, vezi ca si meciul cu voi a fost blat. Cum dracu de v-a dat gol tocmai Nicolita, si culmea, tot dintr-o centrare la care nu a sarit nici un craiovean la cap ? Hmm .. si tin minte ca nici n-a incerca nimeni sa blocheze centrarea. Blat clar, dovezi incontestabile.

    Ati ajuns culmea penibilitatii. Nu m-am ferit niciodata sa zic lucrurilor pe nume, indiferent ca a fost vorba de Steaua sau de restul, dar sunteti profund bolnavi copilasi. Imi dau seama foarte bine ca Steaua a fost avantajata de arbitri de mai multe ori returul asta (desi nici "victimele" de profesie care se smiorcaie la TV n-au fost usa de biserica) dar ati depasit orice limita. Sunteti cu lectia pregatita meci de meci, daca nu va convine rezultatul ori a fost arbitrul, ori blat. Sa va fie de bine

  9. #72
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    mioveniul nu risca sa retrogradeze pentru un blat


    doar cei putin mai redusi cred asta

    si apropo de carnatii care spuneau ca Vasluiul a lasat-o moale ca sa-si ia punctele de la Buzau, ar trebui sa va retrageti dupa forum sunteti niste papagali


    PS - nu e nimic anormal ca Steaua sa bata Dacia Mioveni in Ghencea, Steaua este o mare echipa cu jucatori de valoare internationala, cu antrenorul stam mai slab dar Steaua e o echipa buna la ora actuala
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  10. #73
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by orbette View Post
    meciul de aseara a fost blat cu licitatie, nu alta. in prima repriza mioveniul a jucat de la egal la egal cu steaua, nici nu-mi imaginam ca va reusi steaua sa marcheze in meciul asta, miovenii bagau materiale si erau exacti in aparare, dar s-au ferit sa atace, desi stelistii nu-si faceau nici pe departe treaba in aparare. in prima repriza, cartu si-a promovat perfect marfa. la pauza a inceput licitatia, iar in repriza a doua s-a adjudecat produsul. miovenii n-au mai jucat nimic, pase la adversar, spectatori in aparare, figuranti in atac. faza primului gol: corner steaua, in zona in care ajunge mingea erau 6 jucatori de la mioveni, 2 de la steaua. din cei 6 de la mioveni, unul singur alerga, restul erau spectatori, n-au schitat nici macar o miscare. daca are cineva o reluare cu faza aia, va putea vedea cum cei 2 jucatori de la steaua (goian si neaga daca nu ma insel) sar cu jumate de metru peste apararea mioveniului. de ce? pentru ca de la mioveni absolut nimeni nu a sarit la cap! in careul de 6m! golul 2...minge pierduta, fundasul mioveniului avea prim-planul, dar surpriza, pepe trece de el ca de un jalon si preia mingea nejenat, fundasul mioveniului fuge spre poarta, pepe il dribleaza pe portar si suteaza spre poarta...goala, deoarece mioveanul se oprise din alergare, desi putea lejer sa respinga mingea din fata portii goale. penibil. cred ca toata lumea vede chestiile astea, numai ca unii sunt prea bucurosi ca sa mai vada si altceva in afara de un nou campionat luat cu japca. deja m-am plictisit. imi doresc sa vad macar un meci al stelei in care sa nu mai fiu nevoit sa scriu de rau de ea.
    ca un oltean prost, adica normal, s-a apucat sa scrie teorii peste teorii, inteleg. dar sa mai si apara pe site, n-am crezut. tare idioti astia cu onlinsportul lor cu tot.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  11. #74
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    Stelistilor,astept o greva a foamei din partea voastra,poate va legati cu lanturile de gardurile FRF!
    Libertate pentru forumisti!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  12. #75
    senior klemi's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Trebuie sa fii bolnav la cap rău de tot pentru a sustine ca meciul a fost blat! A fost un meci dominat clar de echipa mai buna, mai valoroasa, adica STEAUA.
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]S[/COLOR][COLOR="Blue"]T[/COLOR][COLOR="Red"]E[/COLOR][COLOR="Blue"]L[/COLOR][COLOR="Red"]I[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]T[/COLOR][/FONT]

  13. #76
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    ca un oltean prost, adica normal, s-a apucat sa scrie teorii peste teorii, inteleg. dar sa mai si apara pe site, n-am crezut. tare idioti astia cu onlinsportul lor cu tot.
    in locul tau mi-ar fi un pic rusine...gaz metan joaca fotbal, dar tu tii cu steaua..probabil ca nu esti din medias, esti de prin hoghilac, bratei sau atel de tii cu steaua. parerea ta despre post-ul meu nu ma deranjeaza, ci modul in care ti-o expui. poate daca vedeai meciul, puteai veni cu contra-argumente, dar asa...in fine, vorba cuiva: bunul-simt nu costa nimic, si nici nu doare
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

  14. #77
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vladek View Post
    Mama ce de teorie. Nu te-ai plictisit ? Apropo, vezi ca si meciul cu voi a fost blat. Cum dracu de v-a dat gol tocmai Nicolita, si culmea, tot dintr-o centrare la care nu a sarit nici un craiovean la cap ? Hmm .. si tin minte ca nici n-a incerca nimeni sa blocheze centrarea. Blat clar, dovezi incontestabile.

    Ati ajuns culmea penibilitatii. Nu m-am ferit niciodata sa zic lucrurilor pe nume, indiferent ca a fost vorba de Steaua sau de restul, dar sunteti profund bolnavi copilasi. Imi dau seama foarte bine ca Steaua a fost avantajata de arbitri de mai multe ori returul asta (desi nici "victimele" de profesie care se smiorcaie la TV n-au fost usa de biserica) dar ati depasit orice limita. Sunteti cu lectia pregatita meci de meci, daca nu va convine rezultatul ori a fost arbitrul, ori blat. Sa va fie de bine
    meciul nostru cu steaua e singurul in care putem fi suspectati de blat in sezonul asta, am si spus-o cu ceva timp in urma...la partea cu penibilul, poate ar trebui sa te gandesti mai bine cui te adresezi, avand in vedere ca tu sustii sus si tare ca nu te mai uiti la meciurile stelei, nu mai esti fan ci ai doar simpatii, dar jubilezi pentru fiecare punct luat cu japca de ai tai. am zis, astept meciul in care steaua va castiga pe teren fara nici un dubiu cele 3 puncte. dar probabil ala va veni prin august-septembrie.
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

  15. #78
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    In mod normal toti cei care au tipat blat inainte de buzau-steaua ar trebui sa taca dracului din gura, macar de jena(majoritatea se agita si acum).
    E o nebunie sa sustii ca a fost blat la meciul cu miovenii, o echipa vai de mama ei, care nu a jucat niciodata nimic.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  16. #79
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Topic inutil ca si altele de genul asta. Nu vreau sa discut daca a fost blat sau nu, la acest meci sau la altul ci sa precizez un lucru general valabil, pentru fotbalul romanesc, in opinia mea. Daca exista o suspiciune de blat valabila acesta se refera exclusiv la mentalitatea si atitudinea permisiva a tuturor conducatorii fotbalului autohton, membrii FRF, LPF si presedintii de club, fara exceptie, care, repet, prin atitudinea lor catalogata mai sus, total lipsita de profesionalism, guverneaza si faciliteaza o atmosfera propice pentru blaturi, suspiciuni de blaturi si alte activitati asemanatoare care tin mai degraba de o activitate subterana de activitati juridic ilegale decat de buna desfasurare a activitatii strict sportive, fotbalistice. Iar noi suporterii, indiferent de culoarea pe care o sustinem, suntem de vina in aceeasi masura pentru ca in loc sa-i incriminam ferm prin mijloace...specifice, alta expresie mai plastica nu am gasit, le dam apa la moara sa perpetueze pseudoperformanta si, indirect, printre altele, ingrosarea vizibila a conturilor din banca a respectivilor, dovada fiind toate aceste discutii inutile, ilare, de multe ori, subiective si destructive, care se poarta pe stadioane, pe forumuri, ca aici, intre suporteri adversi. Noi, in loc sa facem un front comun impotriva BLATULUi INSTITUTIONAL, il incurajam ca mai sus, fiind partasi la blatuiala si pseudoperformanta. In loc sa fim uniti cu toti impotriva blatului, incurajam blatul prin tot ceea ce facem, inclusiv prin deschiderea acestor thread-uri irelevante. Ma intreb daca energiile despuse aici sa ne jignim reciproc nu ar trebui sa le folosim colectiv prin a face greva, nu unii impotriva altora, ci impotriva factorilor decizionali din fotbalul romanesc, asta daca dorim un fotbal competitiv si corect, altfel... Ce mi-as dori sa vina si ziua aceea cand vom putea zice "Azi pe OLS, maine-n toata tara fotbalistica". Mi-e tema insa ca... Ma abtin.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  17. #80
    incepator LegionRo's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Orastie
    Posts
    32
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril View Post
    Topic inutil ca si altele de genul asta. Nu vreau sa discut daca a fost blat sau nu, la acest meci sau la altul ci sa precizez un lucru general valabil, pentru fotbalul romanesc, in opinia mea. Daca exista o suspiciune de blat valabila acesta se refera exclusiv la mentalitatea si atitudinea permisiva a tuturor conducatorii fotbalului autohton, membrii FRF, LPF si presedintii de club, fara exceptie, care, repet, prin atitudinea lor catalogata mai sus, total lipsita de profesionalism, guverneaza si faciliteaza o atmosfera propice pentru blaturi, suspiciuni de blaturi si alte activitati asemanatoare care tin mai degraba de o activitate subterana de activitati juridic ilegale decat de buna desfasurare a activitatii strict sportive, fotbalistice. Iar noi suporterii, indiferent de culoarea pe care o sustinem, suntem de vina in aceeasi masura pentru ca in loc sa-i incriminam ferm prin mijloace...specifice, alta expresie mai plastica nu am gasit, le dam apa la moara sa perpetueze pseudoperformanta si, indirect, printre altele, ingrosarea vizibila a conturilor din banca a respectivilor, dovada fiind toate aceste discutii inutile, ilare, de multe ori, subiective si destructive, care se poarta pe stadioane, pe forumuri, ca aici, intre suporteri adversi. Noi, in loc sa facem un front comun impotriva BLATULUi INSTITUTIONAL, il incurajam ca mai sus, fiind partasi la blatuiala si pseudoperformanta. In loc sa fim uniti cu toti impotriva blatului, incurajam blatul prin tot ceea ce facem, inclusiv prin deschiderea acestor thread-uri irelevante. Ma intreb daca energiile despuse aici sa ne jignim reciproc nu ar trebui sa le folosim colectiv prin a face greva, nu unii impotriva altora, ci impotriva factorilor decizionali din fotbalul romanesc, asta daca dorim un fotbal competitiv si corect, altfel... Ce mi-as dori sa vina si ziua aceea cand vom putea zice "Azi pe OLS, maine-n toata tara fotbalistica". Mi-e tema insa ca... Ma abtin.
    Uite un om care gandeste ce spune , nici eu nu o puteam spune mai bine
    bravo numa rerspect
    Drink coffee , do stupied things faster with more energy!!!

  18. #81
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    O imagine luata cu telefonul de la un magazin de mobila din zona Baneasa. Sa fi fost o premonitie?
    Attached Images Attached Images

  19. #82
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bancaru View Post
    O imagine luata cu telefonul de la un magazin de mobila din zona Baneasa. Sa fi fost o premonitie?
    ai luat-o inainte de dinamo-cfr cluj ?
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  20. #83
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    bine imi pare ca am facut iarasi blat...bine imi pare ca anul asta o sa sarbatorim titlul 24...bine imi pare sa vad toti ceilalti facand spume...bine imi pare ca sunteti niste frustrati...
    Campioni am fost campioni vom fi pana vom murii steaua bucuresti
    Last edited by miril; 7th April 2008 at 14:18.
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  21. #84
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by orbette View Post
    meciul nostru cu steaua e singurul in care putem fi suspectati de blat in sezonul asta, am si spus-o cu ceva timp in urma...la partea cu penibilul, poate ar trebui sa te gandesti mai bine cui te adresezi, avand in vedere ca tu sustii sus si tare ca nu te mai uiti la meciurile stelei, nu mai esti fan ci ai doar simpatii, dar jubilezi pentru fiecare punct luat cu japca de ai tai. am zis, astept meciul in care steaua va castiga pe teren fara nici un dubiu cele 3 puncte. dar probabil ala va veni prin august-septembrie.


    De uitat la meci nu m-am uitat, ca am mai zis deja ca m-am lamurit ca n-are rost sa te enervezi pentru liga lui Mitica. In schimb am vazut golurile alea din care scoti tu "dovada clara" si n-am vazut nimic iesit din comun. Daca aplicam teoriile tale, atunci putem declara blat orice meci in care s-a inscris un gol, pentru ca deh, de obicei trebuie sa se greseasca undeva ca sa inscrii. Urmand "logica" asta, si Hirschfeld a fost cumparat de Becali in Steaua - CFR (ce dracu, si-a bagat singur mingea in poarta, , alta "dovada clara") si ala de la CFR de aseara care am vazut ca a dat inca un autogol. Pai e suspect nene, prea multe autogoluri, nu ? Si Rapid-Steaua din sezonul trecut a fost "blat clar", cum altfel se explica gafa lui Coman de la golul 3 ? L-a cumparat Becali, cu siguranta. Samd.

    Iar cu jubilatul las-o balta, ca nu tine. In toate threadurile posibil si imposibile am scris inca din iarna ca as prefera sa ia CFR campionatul. Si au sa-l si ia daca se opresc dracului din vaicarelea non-stop si castiga 3-4 meciuri la rand. Asta nu inseamna ca mi-am pus ochelarii de cal ai altora sa suspectez orice misca. Maine-poimaine si cand raspunde vreun jucator la telefon se va lansa instantaneu "teoria constipatiei". Deh, asa-i la romani.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •