View Poll Results: Recunoasteti personajul?

Voters
17. You may not vote on this poll
  • George Becali

    5 29.41%
  • Borcea ursarul

    1 5.88%
  • UTCopos

    0 0%
  • Marian Iancu

    11 64.71%
  • Iuliu Muresan

    0 0%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 82 of 82

Thread: Recunoasteti personajul?

  1. #64
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0
    mai bine eliminam cauza decat sa tratam efectu..

  2. #65
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Above_all View Post
    mai bine eliminam cauza decat sa tratam efectu..
    De acord, insa nu ne da voie europa. Stii aia pentru mila careia se zbate asa de tare becali.

    Ma rog, si altii, chiar toti, doar ca el e cel mai penibil.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  3. #66
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0
    o facem si noi mai cu perdea, cum fac italienii. La aia nu le cere nimeni socoteala

  4. #67
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Above_all View Post
    o facem si noi mai cu perdea, cum fac italienii. La aia nu le cere nimeni socoteala
    Teoretic. practic, mai mult ca sigur s-ar gasi vreun "umanitar" care sa dea cu clanta.

    Pe de alta parte, cand vezi ca oameni (sa zicem doar din fotbal), gen muresan, becali, turcu sau JABBA, si altii - care fie au, fie ar putea avea acces la educatie - se comporta in halul asta, ce pretentii poti sa ai de la unii care au mancat din galeata toata viata?
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  5. #68
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1

    Eu am inceput doar ca s-a trezit chioru' sa vorbeasca aiurea despre dinamovisti.

    JIGÓDIE, jigodii, s.f. Boală infecțioasă, de natură virotică, a câinilor tineri, care se manifestă prin tulburări generale, atrofia mușchilor etc. (și se termină cu moartea animalului). ♢ Câine jigărit; potaie, javră, jigăraie. ♢ P. ext. Animal, lighioană, jiganie.
    Puricele bolnav minte ca intotdeauna, face spume "etnice" pe aici si se mira ca primeste palme peste bot...

    ps.i-am spart fata lu un caine d'asta, in urma cu vreo 20 de ani, care era inarmat cu un... ****n de militian. I-am tras cu ****nul ala peste falci pana au strigat unii sa ma opresc, individul era cioara borata, de fapt ii confundasem initial.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  6. #69
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    chiorule ce dur esti...pun pariu ca esti doar un fatalau...un pampalau...un soarec demn de toata...scarba...lasa dreaq tastele ca la varsta ta esti doar un penibil
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  7. #70
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Io fac pariu ca tu esti un ochelarist galbejit cu bataturi in palme. Tu, Rossi, Puric, vreo doi "rapidisti" cu Nico-n frunte, sunteti obsedati, cred ca v-ati tatuat pentagrame si pe fese, tot ce faceti si tot ce scrieti este legat de Steaua.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  8. #71
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    ochelarist nu...vad foarte bine multumesc lui Dumnezeu..da tu chiorule vezi bine?

    galbejit? nici atat nu sunt un USCAT ca tine...o epava ....eu nu am zic nimic de steaua acum am zis doar ce cred despre tine : " chiorule ce dur esti...pun pariu ca esti doar un fatalau...un pampalau...un soarec demn de toata...scarba...lasa dreaq tastele ca la varsta ta esti doar un penibil " pun pariu ca dc vreodat te intalnesti face 2 face cu cel putin 2 din cei mentionati de tine si dai dovada de aceeasi prostie ca pe ols o sa primesti o corectie adevarata.Ciocu mic tu esti la alta categorie....la epave.
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  9. #72
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Pai uite, iti fac tie o invitatie oficiala.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  10. #73
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    Pai uite, iti fac tie o invitatie oficiala.
    chiorule te insotesc si eu cu cea mai mare placere...vreau sa ii vad fata vidanjorului...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  11. #74
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    chiorule te insotesc si eu cu cea mai mare placere...vreau sa ii vad fata vidanjorului...
    fetitzo nu o mai suge moka...vidanjor ti-am zis eu tie nu repeta ca boc sau stolojan...recunosc ca ai prmovat de la vidanjor la hamal...Bravo!

    spre deosebire de voi am creier si nu va dau in gura doar pt o disputa forumistica....da dc tot sunteti nerabdatori poate o sa se intample mai repede..pe stadioanele patriei

    hai noapte buna copii.
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  12. #75
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Mai schimba revista, ma...
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  13. #76
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    pai hai ma mr.musculo sa ne vedem...sa vad si eu de ce esti in stare...vad ca pe forum esti tare-n gura...si nu uita niciodata...mama ta o suge moka...
    P.S daca o sa ne intalnim sa o iei si pe panarama aia...o sa va dau doua perechi de palme...poate va treziti la realitate...vad ca sunteti in lumea viselor...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  14. #77
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Iata cata vitejie pe polar. S-a terminat Postul mah, sau esti si tu credincios ca tziganul cel comunist- in fata camerelor sa ia voturile babelor

    Esti si tu neinfricat ca mirel cel viteaz. tare din gura, boxer de valoare cu nevasta-sa super smardoi in fata camerelor si cu smarandescu in spate.

    In schimb cand l-a vazut pe constantin a fugit cum fuge tziganu de apa. (merge si cum fuge ra2 de apa)
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  15. #78
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    pai hai ma mr.musculo sa ne vedem...sa vad si eu de ce esti in stare...vad ca pe forum esti tare-n gura...si nu uita niciodata...mama ta o suge moka...
    P.S daca o sa ne intalnim sa o iei si pe panarama aia...o sa va dau doua perechi de palme...poate va treziti la realitate...vad ca sunteti in lumea viselor...
    miste muscolo pe dreaq....poate visezi tu...da un lucru e cert..ai gria ce iti doresti...se poate intampla oricand....si dc nu ai vreun prieten dentist bun o sa fie nasol....nu se stie niciodata sper sa nu ajungi acolo...inca mai cred ca ai creier..ca esti rational...sper sa nu ma insel..
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  16. #79
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Iata cata vitejie pe polar. S-a terminat Postul mah, sau esti si tu credincios ca tziganul cel comunist- in fata camerelor sa ia voturile babelor

    Esti si tu neinfricat ca mirel cel viteaz. tare din gura, boxer de valoare cu nevasta-sa super smardoi in fata camerelor si cu smarandescu in spate.

    In schimb cand l-a vazut pe constantin a fugit cum fuge tziganu de apa. (merge si cum fuge ra2 de apa)
    mirel@ ra2 e doar unul din fatalai...are colegi de nadejde...lovin e un adjunct de mare incredere...
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  17. #80
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    miste muscolo pe dreaq....poate visezi tu...da un lucru e cert..ai gria ce iti doresti...se poate intampla oricand....si dc nu ai vreun prieten dentist bun o sa fie nasol....nu se stie niciodata sper sa nu ajungi acolo...inca mai cred ca ai creier..ca esti rational...sper sa nu ma insel..
    m-ai spart cu asta...s-ar putea sa ai nevoie de o internare de minim o saptamana...s-ar putea sa stai cu sarma-n gura...cine stie...oricum iti tremura chilotii pe tine...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  18. #81
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    asa e....foarte tare
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  19. #82
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Ce de "viteji" de tastatura pe aici. Care mai de care se lauda cat de cult, educat si trendy e el, in schimb la capitolul fapte se vede toata lumea la fel : porcaiala pe net. Si dupa aia va plangeti de "conducatori". Avem conducatorii pe care-i meritam de fapt.

    PS : Threadul se inchide, dar sunt convins sa veti gasi motive sa va injurati pe alte threaduri.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •