View Poll Results: Recunoasteti personajul?

Voters
17. You may not vote on this poll
  • George Becali

    5 29.41%
  • Borcea ursarul

    1 5.88%
  • UTCopos

    0 0%
  • Marian Iancu

    11 64.71%
  • Iuliu Muresan

    0 0%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 82

Thread: Recunoasteti personajul?

  1. #43
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0
    se baga in zeama si un aek-ist, stai bre in banca ta si du-te si inchina-te oleac la zeul vostru din giulesti "Jabba Za Brown Hut"

  2. #44
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Above_all View Post
    danciulescu si niculescu români ? cu â ?????




    stai calm prietene ca tiganii tin in aceeasi masura si cu dinamo, dupa cum vezi manelistii jegosi se baga in seama cu toate echipele de fotbal ....

    tiganii tin cu echipa lui Ceausescu adica cu echipa lu ala care nu-i lasa sa iasa din case si care-i persecuta ? inseamna ca-s masochisti




    ce sa mai vorbim de rapid care e recunoscuta din tata-n fiu ca echipa tiganilor, toata peluza e neagra.
    Zax, pozele "vorbeste". Nu vorbesc de manelisti si nici de fotbalisti, antrenori etc. Nu e vina unuia sau altuia ca s-a nascut tzigan.

    Daca toti conlocuitorii ar avea bunul simt al lui banel, probabil ca romania ar fi mai civilizata decat suedia.

    Problema e de "fenomenul becali" - pasiunea ciobanului pentru pomana si miloaga, pentru furaciuni, a atras satrele spre steaua. de asta vorbesc eu, nu de ce era pe timpul lui nea' nicu. atunci tziganii vindeau seminte.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  3. #45
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    stelisti = ceausei = aurolaci = spurcati = oi

    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    In urma cu vreo 20 de ani la spurcati ....
    ce ai mah cu fratii tai ? "spurcati" e porecla voastra ... ne te agita ca mori de tanar

    stelisti = ceausei = aurolaci = spurcati = oi = lovini
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  4. #46
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Zax, pozele "vorbeste". Nu vorbesc de manelisti si nici de fotbalisti, antrenori etc. Nu e vina unuia sau altuia ca s-a nascut tzigan.

    Daca toti conlocuitorii ar avea bunul simt al lui banel, probabil ca romania ar fi mai civilizata decat suedia.

    Problema e de "fenomenul becali" - pasiunea ciobanului pentru pomana si miloaga, pentru furaciuni, a atras satrele spre steaua. de asta vorbesc eu, nu de ce era pe timpul lui nea' nicu. atunci tziganii vindeau seminte.
    nu sunt zax cine-i zax ?

    satrele sunt atrase in aceeasi masura de orice fenomen pe spatele caruie li se pot face publicitate,

    Tiganii tin cu cine-i la moda si "cine-i mai tare mai tare"

    daca rapid, dinamo, poliAEKtimisoara.ro sau etc joaca 2-3 ani bine in Europa iti garantez ca Steaua nu va mai avea nici un suporter tigan

  5. #47
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Above_all View Post
    ... tiganii ... peluza neagra ...
    stai relax ... mergi la un meci pe ghencea si pe urma nu o sa mai comentezi ... 60% dintre suporterii stelei care vin in ghencea sunt rromi ... ati devansat giulestiul de mult ... ei nu au mai mult de 40% rromi in peluza ...

    de Dinamo nici nu se pune problema sa o aduci in discutie .... nici macar 5% din cei care vin in Stefan cel Mare , NU sunt rromi ...
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  6. #48
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0
    60 % ce oameni patetici, asta ar insemna ca la 6 tigani sunt 4 români in România


    in peluza stelista nu sunt tigani, bai baiatule tu stii ce inseamna aia peluza? mai treci tu pe la stadion si pe urma invata-i pe altii cum sta treaba

  7. #49
    alb-violent Ramirez's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    278
    Reputatie
    1
    mai "abav ol" ce-i aia ubermenshi?
    RRomanashu' lu' tata care esti, era cumva o aroganta sau esti vreun skinner fan balanel si tu?

  8. #50
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Above_all View Post
    60 % ce oameni patetici, asta ar insemna ca la 6 tigani sunt 4 români in România
    nu baiatule , asta inseamna ca marea majoritate a rromilor din Bucuresti sunt stelisti ... si cam ce lume ai vrea tu sa ai in ghencea ?

    ghencea si prelungirea ghencea ... de acolo va vin marea majoritate a suporterilor ... adica din zone rau famate , unde procentul rromilor este f f f mare ...
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  9. #51
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0
    in toate tribunele sunt tigani, la Steaua nu vin nici mai multi nici mai putini decat al rapid sau la dinamo, ciorile n-au bani de bilet sa intre in stadion, ei prefera sa cerseasca sau alte preocupari culturale.....


    in PELUZA la Steaua nu e nici macar 1 TIGAN , spre deosebire de rapid unde sunt cu gramada in frunte cu Bulibasa Corsi.....

  10. #52
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Above_all View Post
    nu sunt zax cine-i zax ?

    satrele sunt atrase in aceeasi masura de orice fenomen pe spatele caruie li se pot face publicitate,

    Tiganii tin cu cine-i la moda si "cine-i mai tare mai tare"

    daca rapid, dinamo, poliAEKtimisoara.ro sau etc joaca 2-3 ani bine in Europa iti garantez ca Steaua nu va mai avea nici un suporter tigan
    S-ar putea sa ai dreptate. Si imi place ca macar recunosti ca steaua a ajuns foarte po****ra printre etnicii minoritari.

    Insa nu asta e problema. Ar fi bine daca, unii stelisti inainte de a-i cataloga pe altii s-ar uita in jurul lor.

    Eu am inceput doar ca s-a trezit chioru' sa vorbeasca aiurea despre dinamovisti.
    In rest, nu e vina unuia ca tziganii se baga in seama pe langa o echipa.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  11. #53
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0
    Dane ai vazut cand ati fost voi la moda cu "spartanii" cum au iesit imediat ciorile si s-au bagat in seama.... asta fac ei se baga in seama cu "cine-i la moda ".

    Steaua e echipa lui Ceausescu nu? adica ala care a perscutat ciorile

  12. #54
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Above_all View Post
    Dane ai vazut cand ati fost voi la moda cu "spartanii" cum au iesit imediat ciorile si s-au bagat in seama.... asta fac ei se baga in seama cu "cine-i la moda ".

    Steaua e echipa lui Ceausescu nu? adica ala care a perscutat ciorile, Steaua n-are legatura cu ciorile
    Realiatea e cea care e, n-o pot schimba eu. Tot ce doresc, este ca, sa nu se trezeasca de-alde choiru sa vorbeasca despre tzigani in alb rosu.

    sa se uite la ai sai mai intai.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  13. #55
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0
    pai tu ai inceput cu tigani si astea nu Chioru....

  14. #56
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Above_all View Post
    se baga in zeama si un aek-ist, stai bre in banca ta si du-te si inchina-te oleac la zeul vostru din giulesti "Jabba Za Brown Hut"
    ...pe langa ca esti"slabut"intelectual mai esti si "oleac"............asa ca baga material ca vine Pastele.....
    https://t.me/pump_upp

  15. #57
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Above_all View Post
    pai tu ai inceput cu tigani si astea nu Chioru....
    El a inceput-o. Eu am zis doar de becali - care oricum e mai tzigan decat cioaba.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  16. #58
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0
    becali e orice, numai tigan nu....

    daca vrei exemple de tigani conducatori : Turcu, Jabba etc...(desi Turcu s-ar putea sa fie tătar ceva, nu tigan )
    Last edited by Above_all; 5th April 2008 at 16:51.

  17. #59
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Above_all View Post
    becali e orice, numai tigan nu....

    daca vrei exemple de tigani conducatori : Turcu, Jabba etc...
    L-ai uitat pe cel mai important. CRISTI BORCEA - URSARUL.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  18. #60
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Above_all View Post
    becali e orice, numai tigan nu....

    daca vrei exemple de tigani conducatori : Turcu, Jabba etc...
    Ba da. NU culoarea pielii te face tzigan - ci caracterul si comportamentul.

    Sincer, daca toti ar fi ca banel - romania ar fi mai ceva ca suedia.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  19. #61
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Ba da. NU culoarea pielii te face tzigan - ci caracterul si comportamentul.

    Sincer, daca toti ar fi ca banel - romania ar fi mai ceva ca suedia.

    aha deci toti cei care au caracter infect sunt tigani... bravo rasistule...


    daca toti am fi ca banel am fi o Suedie, o Suedie neagra insa ...

  20. #62
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Ba da. NU culoarea pielii te face tzigan - ci caracterul si comportamentul.

    Sincer, daca toti ar fi ca banel - romania ar fi mai ceva ca suedia.
    Pai comportament mai tiganesc ca a lui Borcea, cine dracu are. Ma rog, el e tigan si din punct de vedere al etniei, dar pt. puricosu nu-i important.
    Becali are caracter de tigan pt. ca ajuta pe oamenii sarmani sa-si refaca casele, pe cei bolnavi sa se trateze, iar bisericile sa poata functiona normal. Cata inteligenta pe acest pirice. De fapt spurcat cu minte de purice. Hai sa traiesti si sa mai scrii imbecilitati de genul celor postate anterior.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  21. #63
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Above_all View Post
    aha deci toti cei care au caracter infect sunt tigani... bravo rasistule...


    daca toti am fi ca banel am fi o Suedie, o Suedie neagra insa ...
    Eu zic ca e bine sa cheltui mai mult pe lumina decat sa ai grija mereu pe buzunare
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •