View Poll Results: Cum va fi primit CFR-ul in Ghencea?

Voters
23. You may not vote on this poll
  • Cu bratele deschise

    6 26.09%
  • Vor fi huiduiti

    8 34.78%
  • Nu vor fi primiti

    5 21.74%
  • Nu e cazul, CFR nu se califica in Liga Campionilor

    4 17.39%
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 44

Thread: CFR-ul se muta din toamna in...capitala! Ghencea va fi noua casa a clujenilor!

  1. #1
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    CFR-ul se muta la toamna ... in capitala! Sefii de la Cluj nu cred ca vor termina stadionul de Champions League de la Cluj, asa ca sunt obligati sa se bucure de imnul Ligii ... in Ghencea!

    Ghencea va deveni si casa lui Paszkany si Muresan in Champions League ! Stadionul CFR-ului nu va fi terminat la timp pentru ca oamenii lui Andone sa aduca la Cluj fortele europei - Milan, Barcelona sau Manchester.

    http://www.sport.ro/stire/31464/1/Fo...lujenilor.html

    Ati ajuns la mana lor

    Ar fii bine sa ramaneti acolo

  2. #2
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    CFR-ul se muta la toamna ... in capitala! Sefii de la Cluj nu cred ca vor termina stadionul de Champions League de la Cluj, asa ca sunt obligati sa se bucure de imnul Ligii ... in Ghencea!

    Ghencea va deveni si casa lui Paszkany si Muresan in Champions League !
    .................................**bla-bla ** .............................................
    Ati ajuns la mana lor
    prea mistoo! stirea asta!

    Acum vorbind serios cred ca de intrat in stadion vor fi lasati sa o faca dar .. va deveni un fel de inchisoare ... permanenta. Daca vor de mancare (sa-si ia conserve multe, eugenii si alte d'astea pentru calamitate de la rezerva de stat) nu cred ca le va conveni pretul unic care va fi perceput de curier, apa nu le trebe ca-si pot fora un put ceva ... este de bine! .... va fi foarte amuzant sa comunicam cu ei prin mesaje infasurate pe sageti otravite!

    PS. Am vazut si la oradea o astfel de fortareata ... la cetate (biharia parca se muneste locul) ... adica nu trebuie decat sa se concentreze asupra informatiilor genetice si se vor simti foarte confortabil sub asediu. Au putut-o face acum o mie si de ani ... de ce nu ar putea-o face urmasii?!? + ca "pe Ghencea lumea vine sa vada echipa campioana" - deci se vor simti ca la masa acasa!
    Last edited by Novac; 2nd April 2008 at 09:43.

  3. #3
    junior DunareaGiurgiu's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Giurgiu
    Posts
    91
    Reputatie
    1
    Nu-i primiti ! Daca nu's in stare sa aibe stadion, sa astepte pt. alta data.
    [img]http://www.imagehosting.ro/files/lk9t2l1fhgbl8plvcqqt.jpg[/img]

  4. #4
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    E o mare prostie stirea asta. Stadionul nostru a primit vara trecuta 3 stele, asa ca practic am putea juca in LC si pe stadionul care il avem acum. In fine, stadionul nostru o sa fie gata in luna iunie, asa ca nici nu se poate pune problema sa jucam pe Ghencea.

  5. #5
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Stadionu' ii omologat pt. grupele CL inca din vara trecuta...eventual daca ii vorba sa treaca de grupe.
    Am zis!

  6. #6
    sport legend grasu2's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    436
    Reputatie
    1
    Iara scriu astia de la Sport.ro tampenii? Dupa cum au spus si altii, stadionul e omologat de UEFA inca de anul trecut. Pana in august vor fi terminate lucrarile de modernizare asa ca nu avem ce sa discutam despre mutarea in Ghencea. Daca tineti minte asa s-a vorbit si de Dinamo si cu Lazio au jucat pe National.

  7. #7
    petrolist
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Slovacia
    Posts
    601
    Reputatie
    1
    Stirea sa dat pe 1 Aprilie?

  8. #8
    sport legend grasu2's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    436
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jerome LeBanner View Post
    Stirea sa dat pe 1 Aprilie?
    Ai dreptate! Ieri a aparut stirea!

  9. #9
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Bai dar voi chiar nu stiti de gluma ?!? :lmao

  10. #10
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Bai dar voi chiar nu stiti de gluma ?!? :lmao
    api slaba gluma
    Am zis!

  11. #11
    sport legend grasu2's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    436
    Reputatie
    1
    Alta gluma tampita...

  12. #12
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    la fel se gandea si dinamo si pana la urma n-a mai fost nevoie

    asa va fi si acum
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  13. #13
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    stai sa intre cfr in grupe fiindca in turul 3 peliminar da peste niste spanioli sau italieni care le vor umple sacul
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  14. #14
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    pai intra direct din cate stiu eu, si se rezolva cu stadionul - nu au facut peluza aia in 3 saptamani ?

  15. #15
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by CFR1907 View Post
    E o mare prostie stirea asta. Stadionul nostru a primit vara trecuta 3 stele, asa ca practic am putea juca in LC si pe stadionul care il avem acum. In fine, stadionul nostru o sa fie gata in luna iunie, asa ca nici nu se poate pune problema sa jucam pe Ghencea.
    no shit. nu vezi ca ii stire de 1 aprilie aia cu Ghencea? bine ca pun toti botu

  16. #16
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    stai sa intre cfr in grupe fiindca in turul 3 peliminar da peste niste spanioli sau italieni care le vor umple sacul
    Campioana intra direct in grupe

  17. #17
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    eu nu cred ca cfr va avea stadion de UCL pana in vara, n-am vazut stadiul lucrarilor dar imi e greu sa cred ca in Romania se poate face de la zero un stadion de UCL in cateva luni
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  18. #18
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    va garantez ca nu o sa calcati niciodata pe ghencea in CL...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  19. #19
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    Campioana intra direct in grupe
    pai tocmai de aia joaca tur preliminar
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  20. #20
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Va garantez ca nu va fi nevoie sa calcam in cloaca aia de stadion pentru a juca in CL.... Prostia aia de pe sport.ro e o glumitza de 1 aprilie, stadionul lui CFR este si in momentul de fata omologat pentru grupele CL

  21. #21
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    va garantez ca nu o sa calcati niciodata pe ghencea in CL...
    Aici sper sa ai dreptate! Si sper ca nicio alta echipa sa nu joace pe Ghencea, din cauza huliganilor din tribune, care nu merita sa vada asemenea meciuri...Daca la meciuri ale nationalei au facut ce au facut, va dati seama ce-ar fi daca ar juca acolo "ungurii"
    In cel mai rau caz, daca CFR nu termina lucrarile, poate sa joace la Piatra Neamt

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •