View Poll Results: Cum va fi primit CFR-ul in Ghencea?

Voters
23. You may not vote on this poll
  • Cu bratele deschise

    6 26.09%
  • Vor fi huiduiti

    8 34.78%
  • Nu vor fi primiti

    5 21.74%
  • Nu e cazul, CFR nu se califica in Liga Campionilor

    4 17.39%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 44

Thread: CFR-ul se muta din toamna in...capitala! Ghencea va fi noua casa a clujenilor!

  1. #22
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    Aici sper sa ai dreptate! Si sper ca nicio alta echipa sa nu joace pe Ghencea, din cauza huliganilor din tribune, care nu merita sa vada asemenea meciuri...Daca la meciuri ale nationalei au facut ce au facut, va dati seama ce-ar fi daca ar juca acolo "ungurii"
    In cel mai rau caz, daca CFR nu termina lucrarile, poate sa joace la Piatra Neamt
    sa joace unde mama dracului or vrea...dar ungurii nu au ce cauta pe ghencea...natioanala este oricand primita bine pe ghencea...s-a vazut la meciul cu rusia cat de civilizat a fost publicul...nu ca la meciul ROMANIA-olanda 0-2 de sub pod...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  2. #23
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    Campioana intra direct in grupe
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    pai tocmai de aia joaca tur preliminar
    cum vine asta?

  3. #24
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nightwish View Post
    Va garantez ca nu va fi nevoie sa calcam in cloaca aia de stadion pentru a juca in CL.... Prostia aia de pe sport.ro e o glumitza de 1 aprilie, stadionul lui CFR este si in momentul de fata omologat pentru grupele CL
    vezi ca azi e 2 aprilie
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  4. #25
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    sa joace unde mama dracului or vrea...dar ungurii nu au ce cauta pe ghencea...natioanala este oricand primita bine pe ghencea...s-a vazut la meciul cu rusia cat de civilizat a fost publicul...nu ca la meciul ROMANIA-olanda 0-2 de sub pod...
    Zau? Stii motivatia data de Piti cand a fost intrebat de ce nu l-a convocat pe Trica? Ai uitat in ce hal au fost huiduiti si injurati Mutu, Coman si in general oricine nu este/a fost stelist?
    Meciul cu Rusia a fost o exceptie, probabil si datorita jocului bun...

  5. #26
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    Zau? Stii motivatia data de Piti cand a fost intrebat de ce nu l-a convocat pe Trica? Ai uitat in ce hal au fost huiduiti si injurati Mutu, Coman si in general oricine nu este/a fost stelist?
    Meciul cu Rusia a fost o exceptie, probabil si datorita jocului bun...
    normal ca trica nu are ce cauta pe ghencea...odata ce la meciul din retur ne-a injurat si scuipat...daniel niculae a fost foarte frumoas primit...mutu la fel...daca eram apt si dani coman era la fel de bine primit...ungurii nu au cum sa fie bine primiti pe ghencea...eu unu nu am nimic cu jucatorii rapidului(in afara de sapunaru) sau cu dinamovistii...tot respectul pt ei...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  6. #27
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    Zau? Stii motivatia data de Piti cand a fost intrebat de ce nu l-a convocat pe Trica? Ai uitat in ce hal au fost huiduiti si injurati Mutu, Coman si in general oricine nu este/a fost stelist?
    Meciul cu Rusia a fost o exceptie, probabil si datorita jocului bun...
    Daca ai face un efort intelectual ai ai gandi ce scrii, nu ar aparea astfel de ineptii pe forum.
    1. Trica nu era la Nationala chiar daca meciul se juca la Cluj. Trica e un fotbalist bun, dar un caracter infect.
    2. Sa ne intelegem. Meci al Nationalei pe Ghencea. In afara de suporterii Nationalei care vin pe orice stadion din tara, restul sunt in majoritate stelisti, asa cum pe Giulesti sunt majoritari rapidistii, la Timisoara fanii lui Poli, la Craiova la fel etc.
    Bun. Deci crezi tu ca suporterii astia stelisti pot sa treaca peste **** care ne-o da Coman la fiecare meci al Rapidului. Sau **** primita de la Fl. Petre sau Mutu cand acestia erau la Dinamo?
    Acum vorbim strict din punct de vedere sentimental, omenesc chiar. Nu e vorba de moralitate ce ar fi fost corect.
    Mai simplu, tu, tataleone, poti sa scandezi numele unuia care iti da **** de cate ori are ocazia?

  7. #28
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Nu avem bani de dat la alții pe contre. Noi nu ne ocupăm de așa ceva. Alții fac astea. Pe noi ne interesează să dăm prime cât mai bune jucătorilor noștri”, a completat Mureșan.

    Arpad Paszkany, patron CFR Cluj: Nu ar fi un șoc dacă am pierde locul I, dar ar fi o mare dezamăgire... nu, pardon, frustrare, pentru că aș ști că am pierdut ceva ce am avut în mână
    prosport.ro
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  8. #29
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    cum vine asta?
    Amicul ulysses suge reaza ca steaua va iesi campioana.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  9. #30
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    1.Stadionul din Ghencea nu e al stelei, nici al stelistilor nici a lui becali. E al "romanilor", e public, facut din bani publici, aflat in proprietatea MApN. Asa ca, teoretic, oricine poate sa joace pe ghencea, daca are acordul ministerului. Mai ramane problema cu concesiunea, insa dupa cum umbla becali sa-i impresioneze pe baietii de la minister, e clar ca ministerul hotaraste ce se intampla cu stadionul.

    2. Arpi e om gospodar si cred ca nu va fi nevoie sa ajunga pe ghencea.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  10. #31
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    1.Stadionul din Ghencea nu e al stelei, nici al stelistilor nici a lui becali. E al "romanilor", e public, facut din bani publici, aflat in proprietatea MApN. Asa ca, teoretic, oricine poate sa joace pe ghencea, daca are acordul ministerului. Mai ramane problema cu concesiunea, insa dupa cum umbla becali sa-i impresioneze pe baietii de la minister, e clar ca ministerul hotaraste ce se intampla cu stadionul.

    2. Arpi e om gospodar si cred ca nu va fi nevoie sa ajunga pe ghencea.
    stadionul este concesionat lu becali...deci becali decide daca ungurii pot sa joace sau nu pe ghencea...paskani este platit de unguri...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  11. #32
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    ...paskani este platit (sa spele banii) unguri(lor)...

    Polare vezi ca ti-am facut doua mici corectii la text ... sper sa poti sa ma ierti!

    Ce subiect naspa de cearta v-ati gasit astazi!!! Nu aveti nici un haz!

  12. #33
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    stadionul este concesionat lu becali...deci becali decide daca ungurii pot sa joace sau nu pe ghencea...paskani este platit de unguri...
    bla, bla, bla.
    Lasa textele astea. Anul trecut, dupa ce dinamo l-a trimis pe becali in CL, tziganul a inceput sa abereze ca ii lasa el pe ghencea sa joace, etc. A iesit baiatul de la mnister si i-a reamintit luio becali al cui e stadionul si i-a indicat sa citeasca contractul. de atunci becali n-a mai marait nimik ca lasa el pe altii sa joace in ghencea.

    Dupa ce i-a pacalit cu terenurile, becali si-a luat-o in freza cu MApN. NU poate face nimik cu ghencea-decat sa bage bani si sa asculte de minister.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  13. #34
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    bla, bla, bla.

    Dupa ce i-a pacalit cu terenurile, becali si-a luat-o in freza cu MApN. NU poate face nimik cu ghencea-decat sa bage bani si sa asculte de minister.
    Ceea ce e foarte bine! Stadionul nu e al lui, sper sa nu fie niciodata al lui. Steaua e a lui doar vremelnic (sa speram ca "domnia" se va termina curand).

  14. #35
    senior klemi's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Nu au ce cauta in Ghencea ! Vor pangari Templul.

    Daca Gigi are vreun cuvant de spus in toata aceata treaba si e de acord, atunci face o mare greseala. Eu sper sa nu prinda loc de CL.
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]S[/COLOR][COLOR="Blue"]T[/COLOR][COLOR="Red"]E[/COLOR][COLOR="Blue"]L[/COLOR][COLOR="Red"]I[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]T[/COLOR][/FONT]

  15. #36
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    normal ca trica nu are ce cauta pe ghencea...odata ce la meciul din retur ne-a injurat si scuipat...
    Pai vezi? Deja te contrazici...

    Quote Originally Posted by yo_marius View Post
    .
    Mai simplu, tu, tataleone, poti sa scandezi numele unuia care iti da **** de cate ori are ocazia?
    Nu le scandez numele dar macar nu il injur si nu-l huidui la fiecare atingere a mingii. Eventual il si aplaud la sfarsitul meciului sau daca da un gol sau joaca bine. E totusi echipa nationala, jucatorii aia sunt romani si n-ar trebui sa conteze de unde vin...
    Si ar trebui sa ne mai dezvatam (ma reger aici la toti: stelisti, rapidisti, dinamovisti, clujeni si toti ceilalti) de atata dat ****. Este un obicei primitiv. Se poate scanda impotriva echipei/jucatorilor adversi si altfel. Dar asta nu la meciurile nationalei!

  16. #37
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Datenshi View Post
    Amicul ulysses suge reaza ca steaua va iesi campioana.
    He, he, am inteles asta, dar vroiam sa aud de la el

  17. #38
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    Pai vezi? Deja te contrazici...


    mda...uite ca eu nush asa...nu suport oamenii nesimtiti...adica ne injura si ne scuipa si noi sa il aplauda...niciodata asta(cel putin eu nu o sa il aplaud niciodata pe acest nesimtit)...la fel si cu sapunaru sau pancu...crescuti sub pod...ce rost avea sa faca semne obscene...cand nici nu erau bagati in seama de suporterii stelisti?
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  18. #39
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by klemi View Post
    Nu au ce cauta in Ghencea ! Vor pangari Templul.

    Daca Gigi are vreun cuvant de spus in toata aceata treaba si e de acord, atunci face o mare greseala. Eu sper sa nu prinda loc de CL.
    Puneti crucea la intrare in arena

  19. #40
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1

    aiureli

    Ati uitat optiunea 5 si anume.

    5. Nu, CFR nu are nevoie sa joace in Ghencea, stadionul CFR va fi gata de LC in August.

    Dupa cite stiu Debrecen a jucat meciul preliminar CL acasa si stadionul din Decrecen nu este mai bun decit cum va fi cel din Gruia in August.
    Banuiesc ca nu e totuna un meci din prelimiraiile CL sau un meci din grupa CL,(in caz ca CFR va cistiga campionatul) dar sint convins ca stadionul va fi gata pe cind incep meciurile.
    Numai stratul de incultura te poate ajuta sa te consideri original.
    Avem foarte mult de desoperit. Dar si mai mult de creat.(Vasile Ghica)

  20. 2nd April 2008, 18:23
    Reason
    aha , m-am speriat ca nu pricepi...

  21. #41
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    1.Stadionul din Ghencea nu e al stelei, nici al stelistilor nici a lui becali. E al "romanilor", e public, facut din bani publici, aflat in proprietatea MApN. Asa ca, teoretic, oricine poate sa joace pe ghencea, daca are acordul ministerului. Mai ramane problema cu concesiunea, insa dupa cum umbla becali sa-i impresioneze pe baietii de la minister, e clar ca ministerul hotaraste ce se intampla cu stadionul.

    2. Arpi e om gospodar si cred ca nu va fi nevoie sa ajunga pe ghencea.
    e vreun stadion in Romania facut 100% din fonduri private ???
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  22. #42
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    23
    Reputatie
    0
    Bani pe net, foarte simplu, cam 100 $ tot castigi lunar!crede-ma! asta
    fac de 1 an si mereu castig, nefacand mare lucru! tot ce trebuie sa
    faci este sa accesezi link-ul: http://bux.to/?r=Alex_Sutzu sa iti faci
    cont(dureaza 1 min.) si apoi sa intri in "surf ads" si sa accesezi toate
    reclamele de acolo - 15 la numar (fiecare dureaza cate 30 sec.). poti sa
    vezi live cati bani iti intra in cont, convinge cat mai multe persoane sa
    intre pe link-ul tau si astfel si accesarile lor iti vor aduce bani in
    cont.Este foarte simplu. Foarte important, dupa ce va inregistrati dati click
    pe reclamele de la "surf ads" pentru a face bani!

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •