View Poll Results: Crezi ca a fost ceva aranjat la acest meci

Voters
59. You may not vote on this poll
  • DA, este posibil

    22 37.29%
  • NU, in nici un caz, Dinamo si-a ratat obiectivul

    26 44.07%
  • Nu stiu, mai conteaza?

    11 18.64%
Page 5 of 11 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 211

Thread: Dinamo - CFR, blat?

  1. #85
    sport legend
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Serbia
    Posts
    1,795
    Reputatie
    1
    da, sigur

  2. #86
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Above_all View Post
    ce jenant patetic, acum cand s-au vazut prinsi cu matza in sac o dau in diversiuni, vrei sa deturnezi topicul, franar nemernic !!!





    comentarii dupa dinamomania ...




    Lobont a fost penibil meciul asta(ambele goluri sunt din vina lui)


    1.Lobont (evolutie de-a dreptul PENIBILA)


    In a doua repriza si eu am avut impresia ca nu au vrut sa joace.


    salutare cainii mei, e bine ca am dat meciul ungurilor, sa moara oile de necaz


    gata cu mitul marelui Lobont


    Azi la meci cred ca m-am numarat printre "naivii" suporteri care credeau intr-o victorie si venisem sa-mi sustin echipa...inca din prima repriza ce s-a vazut pe teren a fost evident ca e mai mult un joc de antrenament pentru noi decat un meci in care sa ne demonstram valoarea.

    De altfel si galeria a simtit momentul si daca in prima repriza se striga "Hai Dinamo Buc lupta daca ne iubesti" in a doua toata lumea s-a rezumat la celebrul **** steaua.

    La noi inca se merge pe principiul cu sa moara capra vecinului si nu neaparat fiecare sa-si faca treaba. Asta e realitatea din pacate.



    mesaje de la dinamovisti
    Invata sa scri, analfabetule

  3. #87
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0
    du-te dreacu si spanzura-te, baga-ti unghia in gat ca vi s-a demascat blatul ...

  4. #88
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Nightwish View Post
    Invata sa scri, analfabetule
    mai,wish-ule ,ce zici dau report post "trolling"... nu dau,te las pe tine,ala minoritar sa faca pe ********ul!

  5. #89
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Aloo, usor cu limbajul.

    Trebuie sa nu ai treaba cu fotbalul ca sa afirmi ca al doilea gol a fost de portar. Eu si la primul am dubii, nu cred ca avea vreo sansa chiar daca nu plonja aiurea.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  6. #90
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0
    golurile pe coltul scurt sunt goluri de portar... dar mi-am gasit sa ma cert cu anti-stelistii pe tema asta normal ca nu vor sa recunoasca

    daca el are dubii si la primu va dati seama ce obiectiv e

  7. #91
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Nu are importanta coltul atata timp cat sutul vine din 6- 7 metri, daca atacantul nu trage in el este gol...

  8. #92
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Vad ca stelistii cauta blaturi cu lupa la celelalte echipe sa nu se mai simta singuri in tarcul dizgratiei!

  9. #93
    sport legend MagicTouch's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Londoin SW4
    Posts
    1,243
    Reputatie
    1
    Above all....you dont know what ya talkin' about
    Si ca tot esti in US of A poate cunosti un "superlativ" care ti se potriveste de minune....douchebag . Stiam ca prin Michigan este o gradina zoologica tare. De ce nu-l tragi si pe Ursuletul Polar mai aproape sa nu-ti fie urat singur? Il chemati si Lopez Jamaicanul cu ceva "verdeata" ca tot e pe aproape, si trageti toti trei o "pirostrie". Asa macar stie lumea de ce aveti halucinatii
    If you can dream - and not make dreams your master,
    If you can think - and not make thoughts your aim;
    If you can meet with Triumph and Disaster
    And treat those two impostors just the same

  10. #94
    blanco kain's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Buzau
    Posts
    4,277
    Reputatie
    1
    Nu a fost blat.. CFR a fost peste Dinamo
    [B]"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.[/B]" ([COLOR="Blue"]Albert Einstein[/COLOR])

    "[B]Di Stefano is the greatest player of all time and Kaka is the best current footballer.[/B]" ([COLOR="Blue"]Pele[/COLOR])

    ex-kainutz / RIP Antonio Puerta / RIP Marian Cozma

  11. #95
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nightwish View Post
    Invata sa scri, analfabetule
    ti-e foame sau ai gresit la traducerea din maghiara in romana?

    nu a fost blat , asta e dinamo,abia astept sa-i umilim in groapa!
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  12. #96
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Pt stelisti: " Si ce daca o fost Blat vii ciuda ca voi nu puteti face cu ei"
    O fost Blat, nu o fost blat????
    ce mai conteaza cfr o luat 3 puncte
    aaaaaaaaaaaa la Vaslui ce o fost???????
    BLAT sau nu asta este
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  13. #97
    YNWA Ferdininho's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Undeva in Vest
    Posts
    2,081
    Reputatie
    1
    Raspund cu o intrebare : A fost Vaslui-****** non combat?
    LIVERBIRD UPON MY CHEST!

  14. #98
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ensic View Post
    Vad ca stelistii cauta blaturi cu lupa la celelalte echipe sa nu se mai simta singuri in tarcul dizgratiei!
    Asa e...sa ne spui la arpi sau la conducerea partidului care incepe cu UD...
    Arpi zicea ca nu merge in deplasari..acu,subit,a fost...si-o fi dat seama,ca pt a tratata cu dinamo e nevoie de un negociator mai bun decat balena muresan...
    Ionut,rocar bucuresti n-are istorie... Poate ne spune cum se construieste un autobuz! Ionut,vezi ca asta e topicul lui aia din groapa si baietii lui arpi
    Last edited by Dani3l; 1st April 2008 at 19:03.

  15. #99
    sport legend
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    894
    Reputatie
    1
    Nu, daca era blat le dadeam 5-0, nu 1-0. Prostul nu e prost destul pana nu e si fudul (stiti despre cine vorbesc). N-ar fi dat bani pentru un "1-0 amarat".
    Ferdininho...despre Poli stii sa ne zici ceva? Ca vad ca istoria Stelei o cunosti pe dinafara
    NU lasati UTA sa moara!!!

  16. #100
    YNWA Ferdininho's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Undeva in Vest
    Posts
    2,081
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ionut_cluj View Post
    Nu, daca era blat le dadeam 5-0, nu 1-0. Prostul nu e prost destul pana nu e si fudul (stiti despre cine vorbesc). N-ar fi dat bani pentru un "1-0 amarat".
    Ferdininho...despre Poli stii sa ne zici ceva? Ca vad ca istoria Stelei o cunosti pe dinafara
    Da suntem aia care cantam la 1-8 cand voi ati fi injurat in ghena ca birjarii (mi se rupe de...) care v-am tras-o in tur cu 2-0, care v-am aranjat furgoneta aia cu suporter oaia, ce alte informatii mai vrei.
    LIVERBIRD UPON MY CHEST!

  17. #101
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ferdininho View Post
    Da suntem aia care cantam la 1-8 cand voi ati fi injurat in ghena ca birjarii (mi se rupe de...).
    Ne spui cum se numea echipa pe care a executat-o STEAUA cu 1-8! Ai uitat sa zici cand v-ati milogit de cei din buc,sa nu va "asfalteze" cand ati protestat in fata Federatiei...

  18. #102
    YNWA Ferdininho's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Undeva in Vest
    Posts
    2,081
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    Ne spui cum se numea echipa pe care a executat-o STEAUA cu 1-8! Ai uitat sa zici cand v-ati milogit de cei din buc,sa nu va "asfalteze" cand ati protestat in fata Federatiei...
    Nu s-a milogit nimeni de nimeni a fost un "gentlemens agreement" ,intre liderii de galerii din toata tara, pt. toti cei care au dorit sa participe la protest si mai mult pt. cei care au dorit sa participe si la dezbaterile referitoare la "legea lui mitica" (oricum a fost cam degeaba).

    P.S Ti-am tot spus ca alcoolul dauneaza grav sanatatii.
    LIVERBIRD UPON MY CHEST!

  19. #103
    sport legend MagicTouch's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Londoin SW4
    Posts
    1,243
    Reputatie
    1
    Bunnnnn....
    Vaslui - Steaua.
    Meci anost fara prea mare valoare. A castigat echipa care a avut un moment de sclipire. Intr-adevar Vaslui nu a aratat ca echipa care juca un fotbal placut si incisiv a la Dorinel Munteanu. Poate oboseala, poate tracul ca jucau cu Steaua, poate stressul primei mari promise, poate blat. Nimeni nu stie, sunt doar prezumtii, acuzatii fara probe, bazate de pareri,idei, teorii.
    Dinamo - CFR
    O prima repriza alerta la finalul careia Semedo reuseste sa "omoare" meciul. Clujeni tin de rezultat iar dinamovisti sunt incapabili sa mai gaseasca poarta.
    Dinamovisti au mai avut meciuri slabe cu Farul si chiar un 2-1 chinuit cu U Cluj. Deci ce era atat de imposbil ca CFR-ul sa-i bata? O victorie Dinamo ii ducea la doar 10 pct. de CFR dar nu au putut mai mult si nu cred ca e prima oara in acest campionat cand Dinamo arata o lipsa de incisivitate in atac.
    Au frecat mingea fara spor? Corect a fost blat . Sau...poate nu. Mai imi aduc aminte de o echipa care a jucat anul asta in UCL si in doua meciuri...parca cu niste cehi amatori si anonimi, s-au miscat ca niste testicule in caldare si au frecat mingea fara spor reusind un senzational 1-2 in deplasare si un fantastic 1-1 acasa. Stiu...si ala a fost blat .
    Deci, idea de blat iar se fondeaza pe presupuneri, acuzatii fara vre-o proba concreta, teorii si pareri aparute dupa o masturbare nereusita si neferict intrerupta de mamica care a venit sa faca curat in camera.
    Un blat fara orice urma de dubiu o sa vedeti in ultima etapa cand CFR-ul va fii deja campiona, Steaua va avea locul 2 asigurat si va da meciul Gloriei Buzau care va scapa de retrogradare in dauna Farului sau a Pandurilor. Si atunci, ca si acum, adevaratii suporteri stelisti isi vor vedea de treaba. Vor fii totusi o mana de asa zisi suporteri stelisti care vor veni din nou cu scuze infantile gen....mi-a mancat catelu scutirea.
    If you can dream - and not make dreams your master,
    If you can think - and not make thoughts your aim;
    If you can meet with Triumph and Disaster
    And treat those two impostors just the same

  20. #104
    vraciul spartacus's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    Esti nou pe aici..o sa te obisnuiesti cu alde rossi,vlad1900 toamna...tataleu,nico21,clopotelul de canada si cainele canadian dan ca sa nu mai zic de altii.. Bine,poti sa le dai ignore,exceptie cei care-s moderatori...
    cri: dar de meciurile voastre cu dinamo,ce zici?
    Stai linistit ca "prietenul" tau cu creier verde e un "vizionar" si stie mai multe despre forum decat crezi tu.

    on topic: A fost "blatul" in care Dinamo si-a spalat pacatele anului trecut.

    La unii, surexcitarea e maxima. La ce capital de simpatie are Steaua zilele astea trebuie sa ii intelegem. Oricum, mai devreme sau mai tarziu totul se plateste...
    Last edited by spartacus; 1st April 2008 at 21:48.

  21. #105
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    dinamo nu a putut mai mult,valoare 0.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •