View Poll Results: Crezi ca a fost ceva aranjat la acest meci

Voters
59. You may not vote on this poll
  • DA, este posibil

    22 37.29%
  • NU, in nici un caz, Dinamo si-a ratat obiectivul

    26 44.07%
  • Nu stiu, mai conteaza?

    11 18.64%
Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 211

Thread: Dinamo - CFR, blat?

  1. #22
    Ex - Eye Kyu Jacob's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    ce oameni penibili...Dinamo atata poate momentan(ca si steluta numai ca steluta are si alte "arme") si CFR a castigat pe merit...oricum steluta castiga titlul asa ca te agiti degeaba,jiji castiga toate cele 8 meciuri ramase,deci nu are rost sa-ti muncesti prea mult neuronul...

  2. #23
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Above_all View Post
    nu a fost blat, numai ca n-a vrut dinamo sa joace....a sarit paskany cu euroii, (pardon forintii ) .
    Are Paskany mai multi euroi decat Becali? :ras-plans:
    Sa fim seriosi, nici voi nu credeti ce scrieti...
    Comunistilor, lasati-ne!!!

    Quote Originally Posted by Eye_Kyu View Post
    ...oricum steluta castiga titlul asa ca te agiti degeaba,jiji castiga toate cele 8 meciuri ramase,deci nu are rost sa-ti muncesti prea mult neuronul...
    Castiga cu Dinamo? Castiga cu Craiova? Castiga cu Bistrita? Castiga cu Otelul? (toate in deplasare) Castiga cu Timisoara? (acasa) Hmmm...ciobanul trebuie sa aiba niste butoane fooooarte puternice

  3. #24
    Ex - Eye Kyu Jacob's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post



    Castiga cu Dinamo? Castiga cu Craiova? Castiga cu Bistrita? Castiga cu Otelul? (toate in deplasare) Castiga cu Timisoara? (acasa) Hmmm...ciobanul trebuie sa aiba niste butoane fooooarte puternice
    Te asteptai sa castige in Giulesti?!? eu unul nu... si uite ca jiji ne poate face surprize...scoate el din palarie ceva si la celelalte meciuri...

  4. #25
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Eye_Kyu View Post
    Te asteptai sa castige in Giulesti?!? eu unul nu... si uite ca jiji ne poate face surprize...scoate el din palarie ceva si la celelalte meciuri...
    Normal ca nici eu nu ma asteptam sa castige in Giulesti...de fapt nici nu a castigat
    Dar mai are cel putin 5 meciuri pe care in mod normal nu le castiga, sau castiga f. greu 1-2...si cum nu poate sa repete de 5 ori scenariul cu bricheta, trebuie sa scoata din palarie multe chestii noi...dar eu sunt optimist ca nu-i va merge de fiecare data

  5. #26
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Lobont a fost imperial la primul gol al cfr-ului...o fi cautat maruntisul de la arpi...
    Cu putin noroc,dinamo va "plati" pt blatul cu cfr si va ramane in afara cupelor europene!
    Last edited by Dani3l; 1st April 2008 at 13:38.

  6. #27
    Real & Steaua lopez's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Kingston,Jamaica
    Posts
    333
    Reputatie
    1
    Blat,blat nenorocit!

  7. #28
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    zicu si cristea pe banca

    miranda la fel, izvoranu stoper


    semne clare
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  8. #29
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    vad ca exista unii oameni care tin neaparat sa se umple de penibil pe forumul asta. am vazut meciul. dinamo a avut cel mai bun joc din acest miniretur. cfr a fost peste ei, mult mai bine organizata, a avut si putin noroc. lobont nu are nici o vina la golul 2, la primul gol eu n-as fi iesit din poarta. in fine...va inteleg. echipa voastra nu joaca nimic, ia puncte cu japca de pe unde apuca, asa ca trebuie sa va varsati si voi oful pe undeva. dar ar fi bine sa ganditi macar o secunda inainte sa lansati cate o flatulatie de genul asta.
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

  9. #30
    Ex - Eye Kyu Jacob's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    zicu si cristea pe banca

    miranda la fel, izvoranu stoper


    semne clare
    Bine ca la vaslui n-au fost aceste "semne clare" sau in 90 % din meciurile stelei...chiar nu aveti rusine???cum naiba comentati chiar voi , suporterii celei mai blatiste,hoate,miloage,s.a.m.d echipe din Romania. Sunteti penibili.

  10. #31
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Lovinilor, va rog terminati cu aberatiile.
    .

  11. #32
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by orbette View Post
    vad ca exista unii oameni care tin neaparat sa se umple de penibil pe forumul asta. am vazut meciul. dinamo a avut cel mai bun joc din acest miniretur. cfr a fost peste ei, mult mai bine organizata, a avut si putin noroc. lobont nu are nici o vina la golul 2, la primul gol eu n-as fi iesit din poarta. in fine...va inteleg. echipa voastra nu joaca nimic, ia puncte cu japca de pe unde apuca, asa ca trebuie sa va varsati si voi oful pe undeva. dar ar fi bine sa ganditi macar o secunda inainte sa lansati cate o flatulatie de genul asta.
    mda

    semne mari de intrebare la primul gol nu era niciun fundas dinamovist in apropierea lui semedo, erau la picnic probabil

    iar la golul 2 idem

    apropo s-a dat vreun galben ? , cred ca nici faulturi nu prea au fost

    echipa asta ********a e o mizerie pentru fenomenul sportiv
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  12. #33
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Iuliu Mureșan, președinte CFR: E adevărat că am fost invitați de Borcea la o cafea, dar l-am refuzat pentru că a trebuit să mergem la un botez. Oricum, nu văd nimic anormal într-o întâlnire la o cafea între doi președinți. E un gest de Liga Campionilor
    prosport.ro
    nu nu e ceva super-normal.... stie el si borcea de cum se intalnesc presedintii din CL...la cat au jucat in CL...
    Oricum,inca un an in care aia din groapa raman in afara preliminarilor CL....
    anu trecut,arpi n-a venit..acu,a venit si s-a rezolvat treaba...
    Unde-s mk8 si cfr1907,la sedinta de partid?

  13. #34
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    N-a fost blat, doar s-a umblat la un Lobont. si a fost destul. mi-a lasat un gust amar Dinamo, ca echipa cu pretentii Europene sa fii condusa cu 1-2 si nici macar sa nu fi in stare sa iti creezi ocazii?!? Lobont sare ca broasca in lac, intentionat sa primeasca gol? Is convins in schimb ca in partida cu steaua cei de la Dinamo vor juca senzational. Dapoi pana mea, mai bine s-ar intalni Becali cu Muresan si ar da cu banu cine sa ia titlu si gata. Sa ne scuteasca macar de meciuri penibile gen vaslui-steaua si dinamo-cfr. derby-uri mai interesante ca astea 2 o fost oradea cu valcea si corvinu cu medias

  14. #35
    sport legend crissis's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    3,646
    Reputatie
    1
    Bla-bla ieftin si vorbe fara acoperire. Daca aveti dovezi e bine daca nu taceti din gura .
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][/SIZE][B] FORZA POLI IASI [/B][/COLOR]

  15. #36
    incepator
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Bologna, IT
    Posts
    49
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Above_all View Post

    În lumea fotbalului, circulă varianta că Dinamo le-a cedat destul de ușor cele trei puncte clujenilor.

    http://www.prosport.ro/fotbal-intern...steaua-2505674
    asa-i zici tu chestiei ce.ti trece prin creiere? lumea fotbalului
    lumea fotbalului zica-se a cazut si sia rupt pitpalacul...

  16. #37
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0
    acum se vede perversitatea si ipocrizia unor useri asa zisi "neutrii".... daca era Steaua in loc, era macel aici...

    un blat mai evident de cum a fost dinamo cfr in repriza a doua nu exista, orice retardat, ciung, bolav mintal... a vazut asta...
    Last edited by Above_all; 1st April 2008 at 14:36.

  17. #38
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Above_all View Post
    acum se vede perversitatea si ipocrizia unor useri asa zisi "neutrii".... daca era Steaua in loc, era macel aici...

    un blat mai evident de cum a fost dinamo cfr in repriza a doua nu exista, orice retardat, ciung, bolav mintal... a vazut asta...
    Esti nou pe aici..o sa te obisnuiesti cu alde rossi,vlad1900 toamna...tataleu,nico21,clopotelul de canada si cainele canadian dan ca sa nu mai zic de altii.. Bine,poti sa le dai ignore,exceptie cei care-s moderatori...
    cri: dar de meciurile voastre cu dinamo,ce zici?
    Last edited by Dani3l; 1st April 2008 at 14:42.

  18. #39
    sport legend crissis's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    3,646
    Reputatie
    1
    De Vaslui-Steaua ce parere ai? Curat sau blat? De Rapid - Steaua ce zici? Nu iti provoaca sila si dezgust.
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][/SIZE][B] FORZA POLI IASI [/B][/COLOR]

  19. 1st April 2008, 14:42

  20. #40
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0
    Crissis esti un ipocrit prietene, te dai mare neutru dar ai ochelari de cal vezi doar ce face Steaua, cand e vorba spre exemplu de alte echipe inchizi ochii si te faci ca ploua si vii cu replici gen
    Quote Originally Posted by crissis View Post
    Bla-bla ieftin si vorbe fara acoperire. Daca aveti dovezi e bine daca nu taceti din gura .
    Dani3l de acesti user cum e Crissis vb-eam eu, nu de dinamovisti, rapidisti si cfr-isti, ma refer la cei care vor sa para neutrii dar de fapt dau in Steaua ca au simpatiii pt rapid sau dinamo.....


    Eye_Kyu jegosule amarat sa-i zici lu ****** , vezi cum vorbesti ca te trezesti c-un spitz in coor cat ai zice peste...

  21. #41
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Above_all View Post
    acum se vede perversitatea si ipocrizia unor useri asa zisi "neutrii".... daca era Steaua in loc, era macel aici...

    un blat mai evident de cum a fost dinamo cfr in repriza a doua nu exista, orice retardat, ciung, bolav mintal... a vazut asta...
    sa inteleg ca subscrii la grupele de oameni cu disfunctionalitati pe care i-ai enumerat?
    hai s-o lasam in fasole de afirmatie, ca nici la vaslui-steaua n-am vazut posturi atat de categorice, si acolo a fost ceva mai special decat aici
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

  22. #42
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    kyu:mai,asta,iar te gasesti sa vorbesti de corectitudine..pai,sa iti reamintesc de decizia FIA?hai,sush!mai usor cu "amaratule" ca nu ti s-a adresat cu "mancator de rah...canin"...

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •