Results 1 to 17 of 17

Thread: O rugaminte ...

  1. #1
    El Pistolero' P1ka's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Dr.Tr.Severin
    Posts
    930
    Reputatie
    1

    O rugaminte ...

    Va rog , pentru un concurs : "Ce reprezinta pentru tine fotbalul adevarat ?".
    Care imi poate face o compunere cu ce inseamna fotbalul adevarat pentru voi , vreau sa castig acest concurs.

    P.S. - Sa nu fie luat de pe net , creatie proprie.

    Va rog mult.
    [CENTER][COLOR="Blue"][SIZE="5"][B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"]Forza Universitatea Craiova![/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/COLOR]
    [B][COLOR="DarkOrange"]Randall [/COLOR][COLOR="Black"]Keith[/COLOR] [COLOR="#000000"][COLOR="DarkOrange"]Orton[/COLOR][/COLOR] [SIZE="4"][FONT="Fixedsys"]fan![/FONT][/SIZE][/B][/CENTER]
    [COLOR="Red"][B][SIZE="4"][CENTER]NEVER WALK ALONE LIVERPOOL[/CENTER][/SIZE][/B][/COLOR]

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by P1ka View Post
    Va rog , pentru un concurs : "Ce reprezinta pentru tine fotbalul adevarat ?".
    Care imi poate face o compunere cu ce inseamna fotbalul adevarat pentru voi , vreau sa castig acest concurs.

    P.S. - Sa nu fie luat de pe net , creatie proprie.

    Va rog mult.
    Spectacol si sportivitate - respect intre competitori.
    MU, Real M, CF Barcelona, Bayern M, Ajax. Si ar mai fi. Compuneri nu fac, nu-mi plac, dar ai niste "jaloane". Dezvolta.
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  3. #3
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by P1ka View Post
    Va rog , pentru un concurs : "Ce reprezinta pentru tine fotbalul adevarat ?".
    Care imi poate face o compunere cu ce inseamna fotbalul adevarat pentru voi , vreau sa castig acest concurs.

    P.S. - Sa nu fie luat de pe net , creatie proprie.

    Va rog mult.
    Dacă vrei ca TU să cîștigi concursul, nu cumva ar trebui ca TU să scrii compunerea?

    Adică proștii cu munca, și tu cu gloria, nu? bravo mă, ești bun, ce să mai ... exemplu de nesimțire Made în Romania.

  4. #4
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    cred ca e un copil, trebuie inteles, cauta sprijin. eu i-am promis ca-l ajut, n-am reusit pana in acest moment...
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  5. #5
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Am și eu de făcut până miercuri un referat cu titlul: Opinii cu privire la etiologia curupției.

    Mulțumesc!
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  6. #6
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TeBat View Post
    Am și eu de făcut până miercuri un referat cu titlul: Opinii cu privire la etiologia curupției.

    Mulțumesc!

    Quote Originally Posted by Elgorriaga View Post
    Dacă vrei ca TU să cîștigi concursul, nu cumva ar trebui ca TU să scrii compunerea?

    Adică proștii cu munca, și tu cu gloria, nu? bravo mă, ești bun, ce să mai ... exemplu de nesimțire Made în Romania.

    cereti si voi nr de telefon a lu` sor-sa, conditia minina sa fie miss romania 2011

  7. #7
    El Pistolero' P1ka's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Dr.Tr.Severin
    Posts
    930
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Elgorriaga View Post
    Dacă vrei ca TU să cîștigi concursul, nu cumva ar trebui ca TU să scrii compunerea?

    Adică proștii cu munca, și tu cu gloria, nu? bravo mă, ești bun, ce să mai ... exemplu de nesimțire Made în Romania.
    gramatica asta....

    -Daca nu poti sa ma ajuti , nu trebuie sa comentezi sau sa ma insulti.
    [CENTER][COLOR="Blue"][SIZE="5"][B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"]Forza Universitatea Craiova![/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/COLOR]
    [B][COLOR="DarkOrange"]Randall [/COLOR][COLOR="Black"]Keith[/COLOR] [COLOR="#000000"][COLOR="DarkOrange"]Orton[/COLOR][/COLOR] [SIZE="4"][FONT="Fixedsys"]fan![/FONT][/SIZE][/B][/CENTER]
    [COLOR="Red"][B][SIZE="4"][CENTER]NEVER WALK ALONE LIVERPOOL[/CENTER][/SIZE][/B][/COLOR]

  8. #8
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    Ajutati ma baiatu... voi n-ati copiat nicodata ?

    Acum serios... ce vrei tu e nesimtire.
    Cred ca e vorba de concursul ala cu bilete pentru finala cupei romaniei. Ce motiv am eu sa-ti spun o poveste ca sa te duci tu cu gagica la Brasov ?

    Eu cand vreau sa copii cer ajutor prietenilor, nu pot fi atat de magar sa cer asta unui necunoscut.
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  9. #9
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Folosirea lui "î" în interiorul cuvântului nu este greșeală gramaticală.

    Dacă vrei greșeli (minore ce-i drept), uită-te la ce am bolduit!

    Quote Originally Posted by P1ka View Post
    Va rog , pentru un concurs : "Ce reprezinta pentru tine fotbalul adevarat ?".
    Care imi poate face o compunere cu ce inseamna fotbalul adevarat pentru voi , vreau sa castig acest concurs.

    P.S. - Sa nu fie luat de pe net , creatie proprie.

    Va rog mult.
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  10. #10
    sport legend Mr Cosmin's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    București
    Posts
    2,172
    Reputatie
    1
    P1ka, daca vrei cu adevarat premiul ala (oricare ar fi), atunci apuca-te de treaba si scrie de unul singur. Stii cum e: vrei ceva? Fa-o singur.

    Nu o sa te simti mai bine daca vei castiga pe munca ta?

  11. #11
    corosiv
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,158
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fl0o View Post
    Eu cand vreau sa copii cer ajutor prietenilor, nu pot fi atat de magar sa cer asta unui necunoscut.

    Si zi asa fl00, tu cand vrei copii, ceri ajutorul prietenilor? Banuiesc ca ai omis un "fac", inainte de "copii", dar nu-i nicio problema, noi te-am inteles.
    [I][B]"Votez 1 solist, da' se poate termina si X."[/B][/I] - [B]fl0o, la doua zile dupa ce s-a jucat meciul.[/B]

  12. #12
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by z.alex View Post

    Si zi asa fl00, tu cand vrei copii, ceri ajutorul prietenilor? Banuiesc ca ai omis un "fac", inainte de "copii", dar nu-i nicio problema, noi te-am inteles.
    fâs
    gluma de copil timo-giulestean.
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  13. #13
    corosiv
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,158
    Reputatie
    1
    Ai grija sa nu te abati de la acest principiu, e nerecomandabil sa apelezi la necunoscuti.
    [I][B]"Votez 1 solist, da' se poate termina si X."[/B][/I] - [B]fl0o, la doua zile dupa ce s-a jucat meciul.[/B]

  14. #14
    El Pistolero' P1ka's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Dr.Tr.Severin
    Posts
    930
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fl0o View Post
    Ajutati ma baiatu... voi n-ati copiat nicodata ?

    Acum serios... ce vrei tu e nesimtire.
    Cred ca e vorba de concursul ala cu bilete pentru finala cupei romaniei. Ce motiv am eu sa-ti spun o poveste ca sa te duci tu cu gagica la Brasov ?

    Eu cand vreau sa copii cer ajutor prietenilor, nu pot fi atat de magar sa cer asta unui necunoscut.
    Nu-ti face griji , nu e pentru Finala Cupei Romaniei.

    Puteti da Topic Closed .
    [CENTER][COLOR="Blue"][SIZE="5"][B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"]Forza Universitatea Craiova![/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/COLOR]
    [B][COLOR="DarkOrange"]Randall [/COLOR][COLOR="Black"]Keith[/COLOR] [COLOR="#000000"][COLOR="DarkOrange"]Orton[/COLOR][/COLOR] [SIZE="4"][FONT="Fixedsys"]fan![/FONT][/SIZE][/B][/CENTER]
    [COLOR="Red"][B][SIZE="4"][CENTER]NEVER WALK ALONE LIVERPOOL[/CENTER][/SIZE][/B][/COLOR]

  15. #15
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Pustiule,nu trebuia sa deschizi threadul asta.Acum te-ai convins de ce.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  16. #16
    El Pistolero' P1ka's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Dr.Tr.Severin
    Posts
    930
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Pustiule,nu trebuia sa deschizi threadul asta.Acum te-ai convins de ce.
    Exact . "Forumisti" astia abia asteapta sa caute un topic sa-si bata joc unul de altul.
    [CENTER][COLOR="Blue"][SIZE="5"][B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"]Forza Universitatea Craiova![/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/COLOR]
    [B][COLOR="DarkOrange"]Randall [/COLOR][COLOR="Black"]Keith[/COLOR] [COLOR="#000000"][COLOR="DarkOrange"]Orton[/COLOR][/COLOR] [SIZE="4"][FONT="Fixedsys"]fan![/FONT][/SIZE][/B][/CENTER]
    [COLOR="Red"][B][SIZE="4"][CENTER]NEVER WALK ALONE LIVERPOOL[/CENTER][/SIZE][/B][/COLOR]

  17. #17
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Intelegi ce vrei,nu doresc sa fiu parte la discutiile voastre.Dupa cum ti-ai dorit,thread inchis.

    edit/Iti voi trimite pe privat un fel de schita,tu nu vei face decat sa o dezvolti putin.Cred ca este suficient.
    Nu stiu daca azi am timp,dar maine cu siguranta.
    Last edited by Dario; 23rd May 2011 at 19:02.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •