Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 34 of 34

Thread: Alexandru Tudor revine în Liga 1

  1. #22
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  2. #23
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Nu prea e grija altuia! Decizia a favorizat DOAR echipa voastra si a defavorizat cel putin 3 echipe : CFR, Rapid si Dinamo!!! Asta numiti voi competitie? Ce vina au in afacerea asta murdara CFR sau Dinamo??? Au fost clar dezavantajati de puctele voastre castigate la masa verde mituita! Oare de ce se iau aceste decizii radicale numai cand e vorba de steaua?
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  3. #24
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    de ce sa fie mai dezavantajati ceilalti? Daca era sa castige Steaua meciul erau tot 3 puncte. Voua nu vi s-au taiat puncte...
    Daca Rapid castiga meciul tot 3 puncte castigau...
    ce logica ai

  4. #25
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Eu cred ca logica ta e
    Pe teren pina in minutul 73 a fost 1-0 pentru Rapid! Daca ar fi castigat Rapid ar fi avut acum 48 de puncte (evident dupa rejucare de la minutul 74 s-ar fi putut intimpla multe)! Voi ati fi ramas cu 50 de puncte! V-au dat pomana de 3 puncte acum nu mai avem 6 puncte avans, numai 3! Nu e logic???
    Am fost dezavantajati CLAR!!! Voi avantajati ca deobicei!

    P.S. E evident si revenirea lui tudor! Trebuie sa fie in forma pina primeste un meci care va trebui sa decida dupa comanda!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  5. #26
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    pai voi de ce aveti doar 3 puncte avans?
    meciul cu Ceahlaul sau cel cu Poli Iasi n-au nicio importanta, nu?
    Daca Steaua castiga acel meci era aceeasi situatie... voi v-ati pierdut singuri punctele, nu vi le-a luat nimeni.
    Dar na... deja ne-am obisnuit cu smiorcaielile clujenilor. Feroviari frustrati ca si ceilalti. Tot timpul cer pomana si mila. Ei sunt cei mai defavorizati, cei mai inselati si cei mai furati...

  6. #27
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    pai voi de ce aveti doar 3 puncte avans?
    meciul cu Ceahlaul sau cel cu Poli Iasi n-au nicio importanta, nu?
    Daca Steaua castiga acel meci era aceeasi situatie... voi v-ati pierdut singuri punctele, nu vi le-a luat nimeni.Dar na... deja ne-am obisnuit cu smiorcaielile clujenilor. Feroviari frustrati ca si ceilalti. Tot timpul cer pomana si mila. Ei sunt cei mai defavorizati, cei mai inselati si cei mai furati...
    Noi am pierdut punctele singuri, voi ati castigat 3 puncte jucand fotbal intr-un meci penibil in care nu meritati nici macar golul de onoare!!!
    Noi cerem pomana, dar voi primiti intotdeauna!!!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  7. #28
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    [QUOTE=m8k;1911741]Eu cred ca logica ta e
    Pe teren pina in minutul 73 a fost 1-0 pentru Rapid! Daca ar fi castigat Rapid ar fi avut acum 48 de puncte (evident dupa rejucare de la minutul 74 s-ar fi putut intimpla multe)! Voi ati fi ramas cu 50 de puncte! V-au dat pomana de 3 puncte acum nu mai avem 6 puncte avans, numai 3! Nu e logic???
    Am fost dezavantajati CLAR!!! Voi avantajati ca deobicei!

    P.S. E evident si revenirea lui tudor! Trebuie sa fie in forma pina primeste un meci care va trebui sa decida dupa comanda![/QUOTE]"Trebuie sa fie in forma pina primeste un meci care va trebui sa decida dupa comanda" Nu te supara ca te citez, dar prea ai dreptate !
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  8. #29
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    exista vreun arbitru care sa nu ridice suspiciuni?
    oricare in afara de tudor, deaconu, ivan, serea... Istvan Kovacs ( sau cum se scrie ) sau Hategan ar fi cei mai potriviti.

    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    de ce sa fie mai dezavantajati ceilalti? Daca era sa castige Steaua meciul erau tot 3 puncte. Voua nu vi s-au taiat puncte...
    Daca Rapid castiga meciul tot 3 puncte castigau...
    ce logica ai
    anti gigi pe dracu... esti la fel de ipocrita ca si el... vad ca iti convine ca gigi a cumparat toate cele 4 victorii de pana acum.

  9. 29th March 2008, 14:06

  10. #30
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Bun arbitrul asta, daca nu s`ar baga prea mult in seama pe teren, cred c`ar putea conduce si meciuri din Liga Campionilor.
    Coincidenta sau nu, cu el la centru Steaua are un bilant excelent

  11. #31
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Normal, doar se afla pe statul de plata al ciobanului.
    Porumboiu: [B]"A fost blat! O mizerie, o ruşine!"[/B]
    [B]Huţan contactat de Steaua![/B]
    Ganea acuză: [B]"Portarul jalon, fundaşii raci!"[/B]
    [B]Stelistii au urinat pe statuia lui Stefan cel Mare[/B]

  12. #32
    sport legend MagicTouch's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Londoin SW4
    Posts
    1,243
    Reputatie
    1
    La cati prosti sau partinitori sunt in arbitrajul romanesc...unul in plus mai conteaza? Nu e el, e altul. Ca de pupinc***sti nu duce lipsa societatea romana....exportatori mondiali am fii
    If you can dream - and not make dreams your master,
    If you can think - and not make thoughts your aim;
    If you can meet with Triumph and Disaster
    And treat those two impostors just the same

  13. #33
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    normal ca revine ... steaua are nevoie de el ... cel mai probabil la meciul Dinamo-steaua
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  14. #34
    sport legend
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Graz, Austria
    Posts
    362
    Reputatie
    1
    fiind si eu arbitru mi-as dori mai mult respect, bun simt si dreptate pentru arbitrii romani din partea jucatorilor, suporterilor si spectatorilor. arbitru nu este zeu atotstiutor, nu este perfect si nici lipsit de greseli omenesti. ati arbitrat vreodata un meci? eu nu neg coruptia din Romania, dar teoriile conspirationiste, suspiciuniile de blat si acuzarea arbitrilor ca s-au lasat cumparati si vanduti mi se par exagerate. normal ca exista si astfel de cazuri cum nu exista padure fara uscatori si nici o turma de oi fara una neagra, dar generalizari de genul ca toti arbitrii romani si toti centralii care o arbitreaza pe echipele Steaua sau pe Dinamo pe CFR sau pe Rapid, o si avantajeaza mi se par lipsite de fond. as ruga mai mult respect pentru arbitrii romani si pentru arbitrii in general, nu gasesc deloc corect ca cu nesimtire, lipsa de bun simt, de respect si de consideratie pentru functia si meseria de arbitru sa se arunce vina pe umarul acestuia pentru esecul unei echipe. faptul ca o echipa pierde sau castiga se datoreaza propriei sale neputinte sau putinte resp. putintei sau neputintei adversarei. a face responsabil pe arbitru pentru pierderea unui meci mi se pare o atitudine penibila lipsita de autocritica. Terminati va rog frumos odata cu ostilitatea si ura impotriva centralilor si arbitrilor care au sarcina sa conduca un meci si sa aplice un regulament fara de care un meci de fotbal s-ar termina haotic si cu violenta!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •