View Poll Results: Pronostic

Voters
19. You may not vote on this poll
  • 1

    11 57.89%
  • X

    3 15.79%
  • 2

    5 26.32%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 29 of 29

Thread: Etapa 19: FCM Bacau - FC Brasov

  1. #22
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    meci foarte urat!!!!

  2. #23
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Am pierdut 2 puncte mari, Bacaul nu a jucat nimic si in afara de ocazia lui Gorga (nota bene dintr-un off-side de 2 metrii) ocaziile mari au fost ale Stegului. (

  3. #24
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bebe
    meci foarte urat!!!!
    Oricum mult mai atractiv decat comedia de prost gust jucata de Bistrita.
    Bistrita

  4. #25
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Darkslowstar
    Oricum mult mai atractiv decat comedia de prost gust jucata de Bistrita.
    Bistrita
    am si eu o intrebare? ai vazut partida de la piatra neamt? sau vorbesti doar asa in nestiinta de cauza?

  5. #26
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by maryuss_mau
    am si eu o intrebare? ai vazut partida de la piatra neamt? sau vorbesti doar asa in nestiinta de cauza?
    Bineinteles ca vorbesc doar ca sa ma aflu in treaba. La fel si presa a scris tot in necunostinta de cauza, cu o vadita rea vointa. Din acelasi motiv, cu rea intentie a fost singurul meci netransmis la TV, probabil aveau deja circ in program si nu mai vroiau unul de prost gust. Sunt sigur ca Ceahlaul a castigat pe merit, la fel cum a castigat si in anii precedent pe teren propriu si a pierdut la Bistrita. La fel de sigur sunt de faptul ca Burebista a avut o zi proasta, ca etapa viitoare va face minuni in poarta Bistritei si se va rascumpara in fata propriilor o suta de suporteri.
    Toate sunt numai speculatii de prost gust montate de oameni rau intentionati (vreo 22 de milioane) care ar vrea sa vada Ceahlaul in B. Sunt de asemenea sigur ca este un complot impotriva nemtenilor. Am uitat ceva?

  6. #27
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    intr-adevar am pierdut 2 puncte, care ar fi insemnat enorm!!! insa si egalul asta ne ajuta pentru ca acum au prins si baietii ceva incredere!! meciul n-a fost prea frumos dar am vazut niste ratari enorme.. mai ales ale lui Buga!!
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  7. #28
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Darkslowstar
    Bineinteles ca vorbesc doar ca sa ma aflu in treaba. La fel si presa a scris tot in necunostinta de cauza, cu o vadita rea vointa. Din acelasi motiv, cu rea intentie a fost singurul meci netransmis la TV, probabil aveau deja circ in program si nu mai vroiau unul de prost gust. Sunt sigur ca Ceahlaul a castigat pe merit, la fel cum a castigat si in anii precedent pe teren propriu si a pierdut la Bistrita. La fel de sigur sunt de faptul ca Burebista a avut o zi proasta, ca etapa viitoare va face minuni in poarta Bistritei si se va rascumpara in fata propriilor o suta de suporteri.
    Toate sunt numai speculatii de prost gust montate de oameni rau intentionati (vreo 22 de milioane) care ar vrea sa vada Ceahlaul in B. Sunt de asemenea sigur ca este un complot impotriva nemtenilor. Am uitat ceva?
    normal ca cei din presa scrisa au folosit ca intotdeauna titluri lacrimogene, pt. ca astfel probabil si-au sporit si ei tirajul, pentru ca suna mult mai bine un titlu ca blat la piatra neamt, decat orice altceva; cam asta se cauta in general in presa senzationalul, si nu de multe ori s-a intamplat ca anumiti jucatori romani sa fie combinati cu anumite femei, chiar inainte de a avea loc relatia dintre ei; oricum cred ca ar fi bine mai bine sa incheiem acest subiect,tinand cont si de threadul pe care ne aflam(bacau-brasov);

  8. #29
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by maryuss_mau
    normal ca cei din presa scrisa au folosit ca intotdeauna titluri lacrimogene, pt. ca astfel probabil si-au sporit si ei tirajul, pentru ca suna mult mai bine un titlu ca blat la piatra neamt, decat orice altceva; cam asta se cauta in general in presa senzationalul, si nu de multe ori s-a intamplat ca anumiti jucatori romani sa fie combinati cu anumite femei, chiar inainte de a avea loc relatia dintre ei; oricum cred ca ar fi bine mai bine sa incheiem acest subiect,tinand cont si de threadul pe care ne aflam(bacau-brasov);
    Ai dreptate, nu aici e locul acestui subiect.
    Ne mutam dincolo ? Oricum nu pari foarte in largul tau

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •