View Poll Results: Pronostic

Voters
14. You may not vote on this poll
  • 1

    8 57.14%
  • X

    4 28.57%
  • 2

    2 14.29%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 38

Thread: Etapa 19: Ceahlaul - Gloria

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Etapa 19: Ceahlaul - Gloria

    sambata 3 aprilie 2004, Ceahlaul - Gloria ora 16:00 (netelevizat)
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

  2. #2
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    Nu am fost pe la casele de pariuri astazi dar banuiesc ca meciul asta o sa fie blocat.

  3. #3
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    nea jean se are foarte bine cu domnul pinalti, asa ca meciul asta o sa fie un blat in toata regula!!!!!!!!!!!!!!!

  4. #4
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    nu cred ca e prea adevarat ce spui, pentru ca intre cei doi sunt acum ceva adversitati; oricum ceahlaul a avut mult de pierdut dupa meciul din tur,( inaintea caruia se afla pe locul 2 la egalitate cu steaua): s-au accidentat 2 jucatori de baza ai echipei care au lipsit mai multe etape; tibi serban era intr-o forma f. buna atunci; si sa nu uitam ca atunci ceahlaul a fost putin dezavantajata de arbitri.

  5. #5
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    cred ca 1 solist daca tot se joaca la blat
    anti Dinamo, anti oier

  6. #6
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    nu cred ca va fi blat. cred mai degraba ca lacatus vrea sa faca treaba.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  7. #7
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    sunt sigur ca lacatus ar vrea sa faca treaba numai ca nu prea are echipa buna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! daca ceahlaul bate la scor pe gloria atunci sigur ii blat!!!!!!!!!! eu zic ca daca nu ii blat atunci gloria poate sa scoata macar un egal sau poate chiar sa castige...............

  8. #8
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Si Gloria si Ceahlaul sunt echipe destul de "patate"(sau ma rog...conducerea) asa ca oricit s-ar termina partida asta tot or sa fie voci care sa sustina ca a fost blat.

    Zic si eu...
    Free Sevilla!!!!

  9. #9
    sport legend Drakoness's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    390
    Reputatie
    1
    He!He!He!
    Pe Borzoghean(pt necunoscatori denumirea Stadionului unde joaca Ceahlaul) va fi "capul de afis" al etapei.
    Un meci in care se va juca la sacrificiu , cu rasturnari spectaculoase de scor , cele mai tari galerii din Romania se vor duela pt suprematie si titlul de "cea mai fair-play galerie".
    Cu siguranta va fi sarbatoare la Piatra Neamt unde se va juca un meci cu nivelul calitativ peste media partidelor din campionatul Romaniei.

    CEAHLAUL - GLORIA 5-3!!!!
















    P.S.Sper ca nu m-ati crezut :p

  10. #10
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    orice s-ar spune meciul va fi de o calitate buna, si se va vedea ca meciurile in care joaca ceahlaul sunt spectaculoase( sa nu uitam ca meciul cu alba-iulia a fost meciul etapei trecute).

  11. #11
    junior fanfotbal's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    135
    Reputatie
    1
    Intradevar, daca nu e blat, Gloria Bistrita bate la Ceahlaul. Gloria este o echipa de temut (pe bune) iar atunci cind vedeti meciuri de genul gloria-steaua 4-0 (din 2002 daca nu ma insel) sa stiti ga gloria joaca la adevarata ei valoare. Motivele pentru care tata Jean facea blaturi, si poate mai face, era numai ca sa mentina echipa in A, ca pe partea financiara e un om modest cu avere medie si nu intra in TOP 300 Capital.

  12. #12
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    aveai chef de gluma,cand ai postat chestia asta? nu, zau? chiar crezi ca Lacatus ar mai sta pe banca ceahlaului la acest meci, daca ar fi blat; oricum daca sambata lacatus o sa absenteze de la meci pe motiv ca a fost internat in spital, abia atunci se poate spune ca a fost blat.

  13. #13
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nici eu nu prea am auzit de blaturi cu Lacatus, dar nu neg ca nu ar fi, pentru ca peste tot se fac blaturi. Eu merg pe victoria Ceahlaului.

  14. #14
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    sunt cativa antrenori despre care cred ca nu ar face asemenea lucruri; printre ei sunt si hizo si lacatus;

  15. #15
    senior valys's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Guadalajara
    Posts
    211
    Reputatie
    1
    Bate Ceahlaul la sigur ! 3-1

  16. #16
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    Eu nu vad de ce ar fi anuntat lacatus de domnul pinalti ca meciu o sa fie blat!!!!! eu zic ca daca ceahlaul o sa castige sigur ii blat pt-ca echipa gloriei ii mult mai buna decat cea a ceahlaului

  17. #17
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    e normal ca fie care sa-si apere propria echipa; dar chiar cu echipa asa de buna a gloriei, sa vedeti ce goluri va da burdujan; de asemenea se pare ca lacatus are mare incredere in bogdanovic, un jucator ce promite un retur extraordinar;

  18. #18
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    din cate am inteles eu, de cand a promovat ceahlaul in divizia A toate meciurile pe care le-a jucat cu gloria au fost considerate ca fiind "blat" ! asta pt-ca, gloria castiga intotdeauna la bistrita, iar ceahlaul castiga la piatra-neamt

  19. #19
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    si ce propunere ai fi avut tu? ca in unii ani ceahlaul sa castige la bistrita si bistrita sa castige la piatra neamt?

  20. #20
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    nu am nici o propunere!!!!!!!!!!!!!!! numai zic de acest meci ca o sa fie blat! daca nu ar fi blat gloria ar soate macar un rezultat de egalitate.........

  21. #21
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    oricum gloria bistrita ii mai buna decat ceahlaul........... daca nu crezi uita-te un pic peste clasament!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •