Results 1 to 11 of 11

Thread: Avatar

  1. #1
    ateu Colonelu''s Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    38
    Reputatie
    1

    Avatar

    Data trecuta nu exista optiunea de a ne pune avataruri. Vad ca nici acum nu exista optiune. V-ar deranja daca ati activa aceasta optiune?
    [COLOR="DarkGreen"][SIZE="1"]I fear no one. I expect nothing. I am free.[/SIZE][/COLOR]

  2. #2
    ateu Colonelu''s Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    38
    Reputatie
    1
    E foarte bine ca am revenit pe albastru! Acum rezolvam si cu avatarele si totul va fi perfect!
    [COLOR="DarkGreen"][SIZE="1"]I fear no one. I expect nothing. I am free.[/SIZE][/COLOR]

  3. #3
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    Si pentru ca e forum de sport cred ca ar fi bine sa ne punem avatare din domeniul sportiv !

    Eu cred ca o sa-mi caut o embleme cu Utah Jazz.

    Iar,tu colonele..sunt sigur ca o sa pui ceva legat de Dinamo,formatzia ta preferata.

  4. #4
    Ultra
    Guest
    Ce e ala AVATAR?

  5. #5
    ateu Colonelu''s Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    38
    Reputatie
    1
    AVATAR este o imagine de anumite dimensiuni (in general 100X100) care sa pune sub numele fiecaruia si apare la fiecare mesaj pe care il scrii. E cam ca un logo pe telefon.
    [COLOR="DarkGreen"][SIZE="1"]I fear no one. I expect nothing. I am free.[/SIZE][/COLOR]

  6. #6
    Ultra
    Guest

    ?

    Si la ce ajuta asa ceva? Nu mi se pare asa important.

  7. #7
    senior Onlinesport vrea parerea voastra's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Romania
    Posts
    174
    Reputatie
    1
    Din cate am citit din documentatiile phpbb, avatarii ar deschide cai pentru hackeri. Ma mai documentez si o sa vad daca le dau drumul sau nu.

  8. #8
    ateu Colonelu''s Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    38
    Reputatie
    1
    Poti sa-mi dai si mie un link sa vad unde zic asa ceva? Si oricum poti impune o regula sa ai minim 50 de mesaje sau 75. Abia dupa aia sa poti pune un avatar! Oricum va recomand sa intrati la http://www.invisionboard.com. Au un super forum care are aproape aceleasi functii ca Vbulletin si arata mult mai bine ca PHPBB. Diferenta intre Vbulletin si Invisionboard este aceea ca Invisionboard este total GRATUIT.
    [COLOR="DarkGreen"][SIZE="1"]I fear no one. I expect nothing. I am free.[/SIZE][/COLOR]

  9. #9
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Din cate vad, ala e beta...

  10. #10
    ateu Colonelu''s Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    38
    Reputatie
    1
    Au scos si o varianta beta. Exista si o varinta care se poate folosi. Era doar o sugestie... e bun si asta
    [COLOR="DarkGreen"][SIZE="1"]I fear no one. I expect nothing. I am free.[/SIZE][/COLOR]

  11. #11
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Imi place cu arata ala, dar ideea e sa fin un forum de vorbit, am inceput acum cu asta, merge bine, il lasam asa, chiar daca nu are tot de are vbulletin. Daca merita, luam vbulletinul mai incolo.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •