Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 30 of 30

Thread: Lupescu si Sandu pun la zid conducatorii de club

  1. #22
    junior
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    86
    Reputatie
    1
    A murit Alexandru Custov, pt. cei care l-au vazut si isi aduc aminte de el. D-zeu. sa-l odihneasca.

  2. #23
    sport legend soreen's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    terra
    Posts
    751
    Reputatie
    1
    PS. Am vazut pe net o stire ca .... un STINGRAY a sarit din apa ocean-ului si a lovit mortal o persoana ... ceva diferit de ce am mai auzit pana acuma !!! Asta dovedeste ca nici celelalte fiinte de pe TERRA " nu ne mai suporta " ... trebuie sa ne schimbam stilul de viata in care ne-am complacut sa traim si sa ne gandim la ... VIITORUL TERREI ,o planeta frumoasa in care traim cu ...TOTII !!! Asta este mai important decat orice poate exista in UNIVERS , si in constienta oricarei fiinte existente pe TERRA !!![/QUOTE]



    bah ce dreacu e ala stingray?...ca poate il ia becali bodyguard
    Aici Gogu de la gaze

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by diorin View Post
    Sandu ,Lupescu si Dragomir au trimis o circulara la cluburile care mai au meci cu Steaua si li s-a comunicat care va fi scorul meciurilor.
    In majoritatea s-a sabilit 3-0 pt Steaua din varii motive.
    Sunt si pedepse pentru cei care nu se conformeaza ? Asta ca sa fie mai convingatori.
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  4. #25
    incepator
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    28
    Reputatie
    1
    Daca imi permiteti mi-as da si eu cu parerea referitor la Meciul Rapid - Steaua din

    postura de suporter de fotbal ne fiind nici sustinator al rapidului nici al stelei.

    Arbitrul a fost un mare fricos sau i s-a spus ce si cum trebuie sa faca. Oricum a

    incalcat regulamentul, si dupa ce s-a intors pe teren avand intentia de a relua partida a

    vazut o bricheta trecand la 1 m de el nu a asteptat cele 3 minute pt a vedea cum

    evolueaza lucrurile conform regulamentului si a incheiat partida in mod complet

    neregulamentar.

    Corect ar fi ca partida sa fie reluata de la minutul la care s-a oprit partida si de la

    scorul de 1-0 pt Rapid iar comisia de disciplina ar urma sa ia masuri disciplinare asupra

    clubului vinovat.

    Daca se dovedeste ca cei care au aruncat obiecte in teren sunt rapidisti atunci Clubul

    Rapid trebuie penalizat cu pana la 10 puncte si terenul suspendat pe mai multe etape insa

    daca aruncatorii erau stelisti infiltrati, clubul Steaua trebuie penalizat cu pana la 10

    puncte.

    Exista camere care au surprins asa zisii suporteri trebuie identificati sa bagat pe

    muuuulti ani la racoare.

    Fotbalul ar trebui sa fie un fenomen care sa ne incante si sa ne lase sa ne sustinem

    echipele dar si noi suprteri sa avem demnitate si respect fata de jucatori, arbitrii si

    fotbal in general. Iar arbitri ar trebui si ei sa fie pedepsiti drastic in masura in care

    au gresit.

    Mare parte a acestor actiuni se datoreaza chiar bandei lui M. Sandu si Lupescu, a

    comisiei cetrale a arbitrilor si a celor ce raspund de disciplina...vezi suspendari

    acordate si apoi reduse sau anulate.

    Trist si de plans domnilor


    Mircea Sandu Ionut Lupescu Delegatia arbitrilor de la Rapid Steaua

    Cel mai jenant....Miloaga echipei Steaua care s-a rugat in genunchi de arbitri sa incheie

    partida si bucuria lui Lovin strigand victorie cand arbitrii au decis

    incheierea prtidei. Asta e o echipa de liga campionilor? sau poate de Liga ...a IIa.

    Oameni lipsiti de demnitate.

  5. #26
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tip of the Mount Cook
    Posts
    3,544
    Reputatie
    0

    Cool

    Quote Originally Posted by soreen View Post
    PS. Am vazut pe net o stire ca .... un STINGRAY a sarit din apa ocean-ului si a lovit mortal o persoana ... ceva diferit de ce am mai auzit pana acuma !!! Asta dovedeste ca nici celelalte fiinte de pe TERRA " nu ne mai suporta " ... trebuie sa ne schimbam stilul de viata in care ne-am complacut sa traim si sa ne gandim la ... VIITORUL TERREI ,o planeta frumoasa in care traim cu ...TOTII !!! Asta este mai important decat orice poate exista in UNIVERS , si in constienta oricarei fiinte existente pe TERRA !!!


    bah ce dreacu e ala stingray?...ca poate il ia becali bodyguard[/QUOTE]

    Precis il ia... e o specie de rechin cu spin veninos in coada... Penultima victima a fost baiatu ala de pe animal planet: Crocodile Hunter

  6. #27
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Saracul Crocodile Hunter ... Zici ca un stingray l-a omorat? Stiam ca a fost capsat de ceva chestie otravitoare, dar nu stiam ca era stingray .
    PS: mai lasati threadul asta sticky multa vreme? E apa de ploaie ( sau moare de varza, cum preferati )...

  7. #28
    blanco kain's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Buzau
    Posts
    4,277
    Reputatie
    1
    Lupesci si Sandu pun conducatorii la zid, asta suna cam asa : "Hotii striga hotii"
    [B]"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.[/B]" ([COLOR="Blue"]Albert Einstein[/COLOR])

    "[B]Di Stefano is the greatest player of all time and Kaka is the best current footballer.[/B]" ([COLOR="Blue"]Pele[/COLOR])

    ex-kainutz / RIP Antonio Puerta / RIP Marian Cozma

  8. #29
    incepator
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    inca o miscare facuta de nea jiji ca sa ii mai depuncteze p aia kre spun adevarul in fotbal.. adik fotbalul romanesc e de tot kkt cu jiji bekali in frunte!!! dak nu ar fi jiji .. .kred ca am avea un fotbal curect shi frumos.. uitativa cum era akum 7 ani.. knd nea jiji nu se prea baga in fotbal..

  9. #30
    sport legend bobycox's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    871
    Reputatie
    1
    Stati sa vedeti cand o sa vina momentul alegerilor , sa vedeti ce campionat de pup-in-curism o sa declanseze Nasul pe meleagurile Mioritice . Si tare imi e ca singurul loc unde se va mai putea duce va fi MOGOSOAIA si cam atat .....
    [COLOR="DarkOrchid"]Nascuti pentru a fi Invingatori[/COLOR].

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •