View Poll Results: Cine a fost mai bun?

Voters
39. You may not vote on this poll
  • Utilizator

    20 51.28%
  • ady_azzuro

    19 48.72%
Page 1 of 14 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 276

Thread: Votati: Utilizator sau ady_azzuro?

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Votati: Utilizator sau ady_azzuro?

    Utilizator si ady_azzuro au incheiat cele 10 zile de lupta in ArenaA. Cine a fost mai bun? Pollul este deschis si puteti vota de luni ora 12:43 pm pana joi la ora 12:43 pm.

    Pot vota numai userii cu o vechime de minim o luna pe forum si minim 50 de mesaje.

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nu voi vota pentru ca asta nu a fost o lupta in Arena ... a fost doar o discutie pe care cei doi trebuiau sa o aiba in particular prin mesageria privata! Fac doar observatia ca Utilizator a gresit postand direct pe forum pareri legate de greselile lui Azzuro ( de fapt in mod clar a fost o postare intentionata aici ) , sunt multi care gresesc astfel si nu le face nimeni morala.
    Iar de faptul ca era o disputa " bilaterala " Dinamo- Steaua ma abtin sa fac comentarii ...probabil ca este dreptul lui Utilizator sa hotarasca asta ... ma mir insa ca
    l-au deranjat unele interventii ale mele pe forumul Craiovei...pentru ca tot cam in directia asta erau... In rest toate cele bune. Pentru ca in Arena sa fie din nou lupte "pe bune" trebuie schimbat putin regulamentul...

  3. #3
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Daca ai ceva de spus voteaza sau nu mai comenta !
    Comentezi dupa ce se inchide poll-ul !

  4. #4
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Edmond, nu vad de ce a gresit Utilizator postand despre greselile lui Ady. Pe langa ca i-a aratat ca nu stie limba romana, poate l-a pus cu burta pe carte si i-a facut un bine. Disputa din ArenA mi s-a parut clara ca scop. Cred ca Utilizator si-a demonstrat punctul de vedere, desi Ady a deschis threadul. Un vot pentru Utilizator de la mine. Vad ca deja Utilizator are 7-0, cu votul meu. Sper ca Ady sa nu fie foarte traumatizat si sa ia macar un vot-doua, desi nu vad cine i-ar da si, poate, sa se mai gandeasca inainte sa scrie.

  5. #5
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Sufar foarte mult, sunt chiar deceptionat
    Vadime, tu esti cam fraier de felul tau, acum vad ca faci publicitate la ceilalti sa-l voteze pe utlizator, un gest asa prostesc ca al tau nu am mai vazut, in loc sa faci ciocu mic, te dai in spectacol in continuare, ar trebui sa-ti fie rusine /fu/
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  6. #6
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Eu nu fac nimanui reclama, tu iti faci singur antireclama. Insa, tu faci legea pe forum, asa ca nu am ce sa iti spun! Cat despre semnul tau de mai sus, si tu esti numarul unu: :degete:

  7. #7
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Azzuro , depasesti limitele acceptate pe forum. Imi pare rau sa-ti spun asta , dar varsta nu te scuza in nici un fel.
    Tie ,Klaus , am sa-ti raspund pe restricted area pentru ca esti unul dintre moderatori , stiu ca iti place sa faci spectacol, dar nu mai marsez la crizele tele...

  8. #8
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim
    desi nu vad cine i-ar da si, poate, sa se mai gandeasca inainte sa scrie.
    Dar asta ce inseamna?
    Daca nu bagam eu semnul ala filozof ramaneai, oricum e bine, mai inveti si tu sa postezi smilies

    Tine-o tot asa ca esti bengos cu gandirea-n jos
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  9. #9
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu mai zic nimic, si asa te-a chemat EDMOND_ la ordine. Daca nu il vei mai avea nici pe el alaturi ramai numai cu sfaturile unor clone rautacioase. (PS: asta s-a vorbit la forum metting 4, am aflat si eu atunci ca esti SFATUIT DE CLONE de peste Ocean).

  10. #10
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Ady te mananca un BAN LA IP FOREVER si la cate avertismente ai ... nici nu m-ar mira ...doar i-ai luat locul lui Gabilove
    EDMOND ... cumintel baiatu ca tu ai inceput tevatura asta asa ca ... suporta !

  11. #11
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Vadim , eu nu am chemat pe nimeni la ordine. Mi-am spus o parere despre postarea lui Ady si atat. Poate insa ar trebui sa-l chemi tu pe Klaus.

  12. #12
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Eu nu am pe nimeni in ordine. Insa, Ady este copilul forumului si am observat ca au multi grija de el. Oricum, era o gluma, nu lua in serios ce am scris.

  13. #13
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Deja exagerezi cu 'copilul' forumului, ar fi cazul sa o iei mai usor dar vad ca nu incetezi.

    (PS: asta s-a vorbit la forum metting 4, am aflat si eu atunci ca esti SFATUIT DE CLONE de peste Ocean).
    Asta e cea mai mare minciuna, eu jur la orice ora ca nu sunt sfatuit de nimeni sa-mi dea 'sarcini' care sa sfideze forumul, dar cum la intalnirea aia au participat numai caini, rrapidisti, militari si sportisti, nu ma mir ca scoateti asa porcarii.

    Ady te mananca un BAN LA IP FOREVER si la cate avertismente ai ... nici nu m-ar mira ...doar i-ai luat locul lui Gabilove
    EDMOND ... cumintel baiatu ca tu ai inceput tevatura asta asa ca ... suporta !
    De aia nu mai pot eu, si asa se lupta unii de pe aici din rasputeri sa scape de mine, dar nu prea au reusit, imi dai tu lectii...unu care vorbeste in halul ala, in acelasi mesaj cu un alt forumist, in locul tau nu as ma da sfaturi cand te certi cu altul...
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  14. #14
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    11-0 tz tz tz auch au auch ... asta imi aduce aminte de niste desene animate

  15. #15
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    dar cum la intalnirea aia au participat numai caini, rrapidisti, militari si sportisti, nu ma mir ca scoateti asa porcarii
    pupalash...stai flexat ... daca stau acum sa ma gindesc bine au fost ,cred , majoritari craioveni...poate ma insel si au fost studenti mai multi...daca da oricum au fost sigur pe locul 2 ca reprezentare ...
    Free Sevilla!!!!

  16. #16
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    Ce complexati...nu va mai gateste nevasta acasa si ati venit aici sa vada lumea cat de frustrati sunteti?
    Klaus, daca tu esti suporterul Craiovei, eu sunt 'caine pana la moarte'
    Vezi ca Agassi e American, spre deosebire de tine
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  17. #17
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    pai chiar esti caine da' pe moarte

  18. #18
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Ai dat-o in bara, cum nu esti fanul Stiintei, deja te trec la categoria 'altii', mai precis, fanul stelei, ca si asa esti sub aripa protectoare a lui tzurca
    Care a fost ultimul tau meci live vizionat pe stadionul din Craiova?
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  19. #19
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Na ca i sa facut mila unui membru si a primit si ady un vot. Bafta in continuare!

  20. #20
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    ady, plimba slepul ca iei umezeala. incearca sa nu mai copiezi "expresii celebre" si fa un efort cu propriul creier. nu mai iesi in evidenta tot jignind oamenii de pe forum.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  21. #21
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Alo, eu va credeam oameni seriosi! Nu aveti ce face si va luati de saracu' copil? Mai ziceau unii ca eu sunt ala periculosu'. Nu vedeti ca il maltratati psihic, ii puneti in pericol dezvoltarea normala. Vreti sa ramana cu complexe? Si asa sufera de singuratate!
    Prin ceea ce faceti aici mi-ati intarit convingerea ca metodele mele de educare sunt singurele sanatoase (vezi pe Diverse - Made In Romania).

    PS. Terminati cu glumele ca unii s-ar putea sa le ia in serios!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •