Results 1 to 4 of 4

Thread: Fiara a batut palma cu Pinalti

  1. #1
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1

    Fiara a batut palma cu Pinalti

    Marius Lacatus va semna miercuri cu Ceahlaul Piatra Neamt, a anuntat presedintele Gheorghe Stefan. "Fiara" va sta pe banca tehnica pana la finalul acestui sezon si, daca toata lumea este multumita, poate prelungi. Lacatus va ajunge miercuri la Piatra Neamt, avand misiunea sa salveze echipa de la retrogradare.

    Vadim, devii suporter nemtean?

  2. #2
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    anywhere I roam
    Posts
    44
    Reputatie
    1
    Sper ca Laca sa faca fata cu bine acestui test si sa evite retrogradarea, desi mi se pare un lucru extrem de greu cu lotul pe care il are la dispozitie, dar minuni s-au mai vazut. Eu personal am incredere in acest antrenor si cred ca ar merita sa antreneze o echipa mai valoroasa din toate punctele de vedere. Tot respectul pentru antrenorul si jucatorul Marius Lacatus.
    "Follow your heart till the end of life and you will feel pretty good about yourself"

  3. #3
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    ma bucur mult ca marius lacatus a ajuns antrenor la ceahlaul; e un antrenor care promite(s-a vazut ca a facut treaba buna si la galati si la brasov).

  4. #4
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tudose
    Vadim, devii suporter nemtean?
    Clar, ma gandam si eu la ridicolul situatiei, dar asa o sa fie, de acum echipa mea favorita este CEAHLAUL PIATRA NEAMT! Hai Ceahlaul! Hai Pinalti!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •