Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 25 of 25

Thread: Jocurile s-au facut pentru dINAMO

  1. #22
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    alpopa...esti unul dintre utilizatorii de pe forum cu care este greu de discutat. Am urmarit postarile tele..nu am vazut vreuna in care sa dai dreptate cuiva...
    Atunci mai urmareshte! Shi uita pentru moment ca ma cheama Alpopa shi raspunde la subiect daca ai ceva de zis. Deja ma amuzi cu orgoliul tau de-a dreptul infantil. Daca nu-tzi convine da-mi ignore shi gata. Pentru mine nu e mare pierdere.....Asha ca mai slabeshte-ma!
    ex-alpopa

  2. #23
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    38
    Reputatie
    1
    Cred ca nici ptr noi nu ar fi .......

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    Eu unul cred ca Dinamo are cea mai buna trupa dar noi o sa-i mai batem o data in retur ! cu putin noroc cred ca rapizii mei vor castiga titlul !
    Nascut si crescut anti steaua !

  4. #25
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Becali a dovedit inka o data de ce anume este in stare: sfidarea totala pana si a ultimului dram de bun simtz. Atata vreme cat jigodia asta o sa respire in continuare n-o sa putem face nimik. Faptul k Sandu a acceptat compromisul de a se alia cu scarnavul asta nu reliefeaza decat ce anume urmareste : banul.
    Una peste alta ceea ce se intampla in aceste momente este doar inceputul...unei noi ere pline de pestilentzialitate si gunoi. Mult succes la mondialele si europenele pe care le visatzi in van!
    Scarba totala si dezgustul apoteotic va invalui lumea microbistilor. Iar poate dinamovistii vor da din coada acum, insa timpul imi va da dreptate. Viitoarele transferuri care o sa continue pe acelasi calapod vor vorbi de la sine: banutzu' la Netzoiu, Badea si Becali iar performantza la sfantu' ashteapta. :O

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •