Results 1 to 14 of 14

Thread: Cupa Romaniei: Poli AEK - Gloria Bistrita

  1. #1
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0

    Cupa Romaniei: Poli AEK - Gloria Bistrita

    In tur a batut Bistrita cu 1-0, va putea Poli sa remonteze?
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  2. #2
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    Sper...

    Conteaza mult shi decizia de azi in legatura cu numarul de echipe din divA. Daca se ramane la 16, cred ca Jean va lasa cupa pe planul 2 data fiind situatia echipei... Asta daca nu are alte "atu-uri" in campionat.
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  3. #3
    asa ceva... cocomic's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,516
    Reputatie
    1
    ce e sigur e ca iar vom fi peste 30000 la stadion... Forza Viola!!!

    stau si ma gandesc cand oare o sa se trezeasca toti din televiziuni si din bucale, si o sa observe ca la meciuri gen poli-petrolul sau poli-apullum, meciuri care cica pentru ei 'nu promit nimic', au fost in total 70.000 de oameni... cam cat aduna dinamo in... 2 campionate... :p
    [B]I NOBILI EREDITANO I TITOLI... I [COLOR=Red]ROSSO[/COLOR]NERI LI CONQUISTANO !

    Exista un lucru pe lumea asta stiut de toti interistii: e mult mai bine sa fii [color=red]MILANIST[/color]!
    [/B]

  4. #4
    Forza Noi!!! Sabin's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Europe
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    Eu sper sa bata Poli si sa se califice, pentru ca Dinamo are nevoie de o finalista care sa poate fi sustzinuta si de o galerie serioasa. Asta pentru ca eu vreau sa vad un spectacol total la finala cupei.
    [COLOR=Red]FORZA DINAMO!![/COLOR]

  5. #5
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    anywhere I roam
    Posts
    44
    Reputatie
    1
    Cred ca Poli va putea intoarce rezultatul in privinta lor, dar cu conditia ca si jucatorii sa vrea din toata inima acest lucru.
    "Follow your heart till the end of life and you will feel pretty good about yourself"

  6. #6
    senior samor03's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PHONEIX U.S.A.
    Posts
    198
    Reputatie
    1

    Wink

    Bate POLI 3-1 si GIUCHICI VA DA UN AUTOGOL IN MINUTELE DE PRELUNGIRE. HAI VIOLA . :p

  7. #7
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Si eu cred ca Poli se califica
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  8. #8
    @ Sir's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sabin
    Eu sper sa bata Poli si sa se califice, pentru ca Dinamo are nevoie de o finalista care sa poate fi sustzinuta si de o galerie serioasa. Asta pentru ca eu vreau sa vad un spectacol total la finala cupei.
    Nu, Sabine.Poli se califica si "pica " cu dinamo in semifinala.Pentru ca sa va batem de 2 ori la Timisoara pana-n vara si sa simtiti de 2 ori cat de mult va "iubim".Mai sunt 3 ore pana la meci.

  9. #9
    Forza Noi!!! Sabin's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Europe
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    Uite cum raspunde tupeistul... Esti inconstient, in loc sa te rogi sa nu cadetzi cu Dinamo in semifinale... De parca nu v-am batut de fiecare data de cand din bunavointza altora v-atzi intors in divizia A.
    [COLOR=Red]FORZA DINAMO!![/COLOR]

  10. #10
    Forza Noi!!! Sabin's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Europe
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    Sire, atzi comis-o rau... Imi pare sincer rau, pentru ca iar o sa vad o finala de cupa numai cu dinamovisti de-ai mei. Vroiam si eu o galerie adversa, sa fie competitzie si-n tribune. Asa, va fi un razboi total cu puternica echipa Gloria Bistritza...
    [COLOR=Red]FORZA DINAMO!![/COLOR]

  11. #11
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sabin
    Sire, atzi comis-o rau... Imi pare sincer rau, pentru ca iar o sa vad o finala de cupa numai cu dinamovisti de-ai mei. Vroiam si eu o galerie adversa, sa fie competitzie si-n tribune. Asa, va fi un razboi total cu puternica echipa Gloria Bistritza...

    Lasa Sabin, nu mai fi trist!!! Cupa o sa fie pentru voi consolarea dupa ce pierdetzi titlul la Timisoara in antepenultima etapa
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  12. #12
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    Gloria este necrutatoare ........
    sa ne astepte cel de-al doilea trofeu major ??



    Gloria este nevoita sa cresca o echipa adevrata, deoarece banii vor fi din ce in ce mai putini, sprijinul mai redus si 'amicii' cu functie de raspundere mai ......pensionari.
    daca nu, in maxim 2 ani jucam la matineu.
    Schumi? the only one!

  13. #13
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    felictari bistritenilor, sa speram ka va trece si de galati si apoi va prinde uefa! ar fi minunat, ar fi o iesire foarte frumoasa de pe scena folbalului a lui tata jean!
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  14. #14
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    uite ca a trecut de AEK, si fii sigur ca va trece si de Galati si va juca in UEFA. Incampionat se redreseaza incetu cu incetul. Asa ca nu va mai facetzi voio griji in privinta retrogadarii Bistritei, ea o sa ramana in A cel putin 5 ani de acum, voi ati vazut vreodata cum joaca Gloria acasa?...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •