View Poll Results: Pronostic

Voters
28. You may not vote on this poll
  • 1

    13 46.43%
  • X

    5 17.86%
  • 2

    10 35.71%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 70 of 70

Thread: Etapa 17: FCM Bacau - Univ. Craiova

  1. #64
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    bigule nu uita ca sunteti liderii pe tara la blaturi facute cu echipa fostului vostru presedinte!
    meciurile dintre rapid si gloria sunt de la revolutie incoace adevarate "piese de teatru" asa ca ciocul mic!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  2. #65
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Gloria are - 7 la adevar , iar Craiova -3 ... daca face "blat" cu noi cum zice un anume cunoscator de fotbal de pe aici Bistrita ajunge la - 10 !!
    Poate si-a propus sa retrogradeze!

  3. #66
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    21
    Reputatie
    1

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by JUSTICIER
    Ai intrat si tu o data pe forum si ai si dat cu nuca in perete.Daca va pricepeti toti la fotbal ca si la gramatica atunci vai de fotbalul nostru,de fapt cam asa joaca si fotbalistii,asa antreneaza si antrenorii ,in acelas mod cum vorbesc si microbistii.De aceea suntem unde suntem ,si in fotbal si in limbaj,de fapt se invata asta de la presedintii de cluburi si de la oamenii politici.Daca tot ai intrat pe forumul asta incearca sa inveti sa vorbesti politicos si corect gramatical ,daca la scoala n-ai reusit sa inveti asta.Eu propun sa fim politicosi si realisti , ne sta mai bine asa ,cum am spus si inainte de meciul cu Otelul e mai normal sa comentezi un meci dupa.Atunci erau niste diletanti care spuneau ca va bate Galatiul cu 4-0 si nu a fost asa.As vrea sa mai intri si dupa meciul cu Bacaul sa vedem daca ai acelas comportament.Forumul asta ne da ocazia sa ne spunem parerile dar trebuie sa avem bunul simti sa nu-i jignim pe ceilalti."Domnule" de la Bacau, meciul acesta se poate termina 1 x 2 ,as dori sa-ti ascult parerea si dupa meci si poate cine stie o sa renunt la ghilimele.
    Bafta Craiova.Bafta Bacaul.
    Draga "Domnule din Montreal'
    Nu am chef acum de polemica cu tine ,dar dupa cum probabil ai vazut nu am aruncat vorbe in vant degeaba.La cat fotbal au aratat oltenii meritau sa ia mult mai multe boabe.
    Acum hai sa comentam meciul "dupa"(cum zici tu).Daca oltenii vor juca asa in continuare mare lucru sa nu se bata la retrogradare ,nu este posibil ca o echipa ce se declara urmasa "Craiovei Maxima" sa nu fie in stare sa dea un sut pe spatiul portii decat din penalty.
    O fi de vine antrenorul ca nu ia invatat, or fi de vina ifosele de vedeta,or fi de vina discotecile din Craiova,sau poate faptul ca sunt olteni!!!
    De fapt daca stau bine si ma gandesc nu ar trebui sa avem pretentii de la o echipa la care suporterii se bat cu patronul ca ultimii borfasi.
    Eu cred ca isi merita soarta toti" suporterii patimasi din Craiova"!
    Ce mai" batem atat apa in piua" de data asta (acest campionat)'furam' mai buni decat oltenii.
    O zi buna!!!

  4. #67
    sport legend Drakoness's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    390
    Reputatie
    1
    O victorie concludenta (poate neasteptata dpdv al diferentei de goluri). Cristea a prins o zi f buna (dar dc e sa-mi amintesc si Cursaru facea furori in urma cu vreo 2 ani si s-a stins intre timp).Univ revine in lupta pt evitarea retrogradarii

  5. #68
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    jazzman , eu cred ca tu esti cam slab la matematica...cum ai reusit tu aprecierea ca Universitatea este la retrogradare cand deocamdata Bacaul are - 7 la adevar ( sunt opt echipe care au intre -7 si -9 ) si orice insucces acasa o duce la -10 . Si probabil veti primi acasa si echipe care au neaparat nevoie de puncte!)
    Mai mult ar trebui sa te abtii de la comentarii atat timp cat sunteti singura echipa din istoria diviziei A care ati retrogradat si apoi ati revenit cumparand un loc ( desi corect ar fi fost ca sa promoveze urmatoarea din divizia B.) ...Asta face cat zece blaturi la un loc ... cel putin!

  6. #69
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Macar noi mai jucam ceva, spre deosebire de craiova....
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #70
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Pai ,simpson, si voi ati avut destule meciuri in care nu ati jucat nimic , ca altfel nu ati fi ajuns in situatia asta... Dar uite , daca esti asa sigur pe tine si pe echipa cu care tii.. iti propun un pariu , 100 de euro ca Universitatea se claseaza inaintea Bacaului in aceasta editie de campionat! Daca esti de acord depunem banii la Vadim sau Tudose...in saptamana care urmeaza.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •