Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 50 of 50

Thread: Impresii, pareri, conceptii si legende

  1. #43
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1
    6 titluri de campioana, imi cer scuze, dar cu atit mai mult.

  2. #44
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1

    Lightbulb

    As avea ceva de completat la cele spuse mai sus. Nu cred ca o echipa merita sau nu sa fie in prima devizie doar fiindca are un numar mare de spectatori. Daca ar fi asa, Bistrita, Nationalul sau Sportul n-ar avea ce cauta in prima liga. Altele sunt criteriile din pacate si vrem-nu vrem, asta e, trebuie sa le acceptam asa cum sunt ele.
    Last edited by Sergio; 6th June 2004 at 00:26.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  3. #45
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Nu stiu cu cine au tinut utistii, simpatizantii UTA-ei sau cei care mai rasfoiesc paginile acestui subforum, dar eu am tinut cu Germania la acest CE. Era clar ca nu au sa reuseasca prea multe, dar felul in care s-au prezentat a fost.. execrabil. Imi pare rau de ei. Totusi parca nationala Germaniei a fost un amalgam de jucatori de alte nationalitati... kurany, close, etc nici nu stiu cum li se scrie corect numele. Jucatori care nu au aratat nimic! Chiar o generatie asa slaba sa aiba Germania?
    Inafara de nemti a doua favorita este Danemarca. Poate ajung ei in finala
    Normal aceste 2 favorite ale mele, datorita faptului ca noi nu ne-am calificat. Poate la urmatorul CE... ne calificam si noi si nemtii

  4. #46
    Ex:Ra_7000xp aclambiron's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    326
    Reputatie
    1
    Bai Daphix_ cum poti sa spui ca tii cu Germania sau Danemarca?!Un utist adevarat nu tine decat cu UTA indiferent ca e vorba de echipe de club sau de nationale.

    Acuma vorbind serios si eu am tinut cu Germania si Cehia.De azi insa am o noua preferataortugalia.Mi-a placut mult cum a jucat cu Anglia si sper sa joace finala cu Cehia.
    Last edited by Ra_7000xp; 25th June 2004 at 05:35.

  5. #47
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1

    Talking Ra_5300hp

    Rusine mie! Asa e! Un utist adevarat tine doar cu UTA indiferent... bah asta am mai citit-o undeva... tot pe net, tot pe un forum :p
    Vezi ca aici iei avertisment pentru aberatii, chiar daca esti tu venerat de egipteni! Si chiar daca reprezinti 50% din membrii acestui subforum. Eu sunt cealalta 50% asa ca...

    Cred ca ai vazut ca portarul Portugaliei a aparat ultimul pen. fara manusi si a inscris apoi (tot fara...).

  6. #48
    Ex:Ra_7000xp aclambiron's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    326
    Reputatie
    1
    Da,am vazut ca Ricardo a aparat fara manusi.
    Quote Originally Posted by Daphix_
    Vezi ca aici iei avertisment pentru aberatii, chiar daca esti tu venerat de egipteni! Si chiar daca reprezinti 50% din membrii acestui subforum.
    Sa fim seriosi,cred ca as putea sa te injur si sa incalc toate regulile ca tot n-ai putea sa-mi dai ban.Ai ramane complet singur! :p

  7. #49
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Nu as ramane singur! Imi fac clone... dubla personalitate, etc. Eu chiar as vrea sa-ti dau ban sau avertisment, dar nu am inca motiv. Watch Out!

    Revenind la topic, Franta a parasit si ea CE dar, parca, nu le-a parut rau.

  8. #50
    Ex:Ra_7000xp aclambiron's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    326
    Reputatie
    1
    Da,asa e in legatura cu Franta.Cred ca de-abia au asteptat jucatorii sa se termine odata sa mearga in vacanta.

    Azi a fost eliminata Suedia.Pacat pentru ca au echipa buna si puteau sa inscrie de 2 ori in prelungiri.Totusi daca tinem cont ca a fost eliminata de Olanda parca se justifica.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •