Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 22

Thread: Cainii de la miezul noptii

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Cainii de la miezul noptii

    Va merge cineva pe station la ora 22:00, atunci cand este programat primul meci al lui Dinamo din retur? Ce cred fanii lui Dinamo despre acest lucru, dictat de reclamele la bauturi alcoolice?

  2. #2
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Nu stiu cat de benefica este decizia acum cand e un frig afara de mori insa cand se va incalzi vremea o sa fie chiar misto cand se va juca la ora asta.

  3. #3
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Mai putin faptul ca mijloacele de transport in comun nu circula la ora la care se termina meciurile...
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  4. #4
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    Astia nu sunt sanatosi cu orele lor.....cum sa pui un meci la 22????e aiurea.....a inebunit lumea!

  5. #5
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Intre un meci de fotbal si o iesire sambata seara prefer a doua varianta. A jucat si Barcelona la miezul noptii o data, in turul Primera Division, nu mai stiu exact de ce, parca tot probleme cu drepturile tv.

  6. #6
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Dupa parerea mea e extraordinar sa mergi la meci la ora aia......
    si meciurile din CL incep la 10 fara 15 ora Romaniei , si se diputa la mijlocul saptamanii....si lumea merge la meci.....
    probabil ca Dinamo vrea sa se obisnuiasca......
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  7. #7
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    I|MIlan, m-am gandit si eu la chestia asta cu obisnuinta Pe de alta parte, nu ei au cerut sa joace la ora aia...
    ...always look on the bright side of life...

  8. #8
    asa ceva... cocomic's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,516
    Reputatie
    1
    cand a jucat barcelona, s-au creat atatea conditii ca iti era mai mare dragu... s-au dat nu stiu cate chestii de mancare gratis, transportul in comun a circulat in mod extraordinar pana pe la 3 dimineata... nu se poate compara..

    nu cred ca ar fi chiar asa o mare scofala sa circule si in bucuresti mijloacele de transp din zona stefan cel mare macar pana la 1 noaptea...

    nu ora in sine e problema, ci faptul ca e o decizie impusa de 'pierde-vara' aia de la CNA care chiar cred ca sunt importanti.. pai ce cred ei, ca daca un minor vede pe stadion reclama inainte de 22 bauturi acloolice, o sa ajunga un adult ticnit?... sau ca o sa fie beat la ora de educatie sexuala a doua zi si o s-o violeze pe profa?... sa fim seriosi....

    apropo.. amstel nu e sponsor champions league?... si alea incep la 21.45?.. primele 15 minute o sa le vedem cu patratu rosu in colt... sau o sa primi legatura in minutul 15?.. si amstel e tot bautura alcoolica...
    [B]I NOBILI EREDITANO I TITOLI... I [COLOR=Red]ROSSO[/COLOR]NERI LI CONQUISTANO !

    Exista un lucru pe lumea asta stiut de toti interistii: e mult mai bine sa fii [color=red]MILANIST[/color]!
    [/B]

  9. #9
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    La Barcelona s-a jucat incepand de la ora 0:05 pentru ca adversara catalanilor dorea neaparat sa joace in ziua respectiva. Iar ei au zis: "OK, jucam, dar nu de la 22:00 sau 21:00, ci de la 0:05, e tot in ziua in care doriti voi".
    Pentru Romania este o ora total nepotrivita, mai ales la inceputul lui martie. Eu insa voi fi prezent la stadion.

  10. #10
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Nu vad sa fie big deal in Constanta am vazut ca jucau pe stadioanele alea mici de la Mamaia si la 11 noaptea.....
    anti Dinamo, anti oier

  11. #11
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    Dar Romania nu e Barcelona!

  12. #12
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    iubire, cred ca vrei sa spui ori Romania nu e Spania sau Bucuresti nu e Barcelona. Ceea ce ai spus tu vine din celebrele teorii din ciclul: "Vara nu-i ca iarna".

  13. #13
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    se intelege ceea ce am vrut sa spun......

  14. #14
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by IlMILAN
    Dupa parerea mea e extraordinar sa mergi la meci la ora aia......
    si meciurile din CL incep la 10 fara 15 ora Romaniei , si se diputa la mijlocul saptamanii....si lumea merge la meci.....
    probabil ca Dinamo vrea sa se obisnuiasca......
    10 fara 15 ?
    dar la ei este 20:45 , sau chiar 19:45 - ore normale nu ?
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  15. #15
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Aseara, schimband posturile pe televizor am dat peste emisiunea lui Dan Negru de la Antena 1. Am ramas stupefiat. Femei goale, dansuri erotice, costume de baie cat mai decupate, o emisiune cu tenta pur sexuala la o ora de maxima audienta. Am spus asta pentru ca fata de emisiunea respectiva, jocul lui Dinamo cu o inscriptie de bautura alcoolica pe tricouri mi se pare o simpla joaca de copii. Abia astept sa-l prind in direct pe Ralu Filip ca sa-l intreb ce i se pare mai grav? Chiar asa mare nenorocire crede CNA-ul ca se intampla din cauza unei inscriptii pe tricourile jucatorilor? E mai grav consumul de bauturi alcoolice decat pur si simplu indemnul la prostitutie, la viol, la traficul de carne vie????
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  16. #16
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Eu unul shtiu ca meciul incepe la 21:00. Deci e acceptabil! Neacceptabil va fi dupa, cand cainii vor fugi spre case cu coada intre picioare........
    ex-alpopa

  17. #17
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Neacceptabil va fi dupa, cand cainii vor fugi spre case cu coada intre picioare........

    Ce rost avea acest comentariu?

  18. #18
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Rostul de a fi bagat in seama. Lasa-l in pace.

  19. #19
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Alpopa, comentariul tau nu e legat de ceea ce era in discutie. La fel ca si pe "Dinamo - FC Arges", te rog, daca doresti o disputa cu dinamovistii, deschide un subiect separat.

  20. #20
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    LOL Mi se pare mie sau discutam despre ora de start a meciului shi acceptabilitatea acesteia? Eu unul mi-am spus parerea despre cele 2 cuvinte cheie.

    PS : Vad ca suntetzi totzi super incordatzi odata cu inceputu' "fotblatului". Io zic sa va mai destindetzi, mai ales ca inceputul a fost promitzator.
    ex-alpopa

  21. #21
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Vai ce dragut din partea ta ca vrei sa ne destinzi. Sa stii insa ca nu avem nevoie. Poate data viitoare nu mai faci comentarii din astea.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •