Results 1 to 9 of 9

Thread: Nasu' contra Corleone'

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Nasu' contra Corleone'

    Pe B1tv s-au confruntat Nasu si Corleone, luni de la ora 22:00. Ati vazut emisiunea? Cei doi au creat o confuzie astfel incat sa nu se inteleaga ce si cum s-a intamplat si mai ales cine e de vina.

  2. #2
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Din relatarile pe care le-am citit, se pare ca intr-adevar a fost confuzie. Sunt destule personaje in fotbalul romanesc care mie imi amintesc de "Cascadorii rasului" sau de Caragiale. Atat timp cat acestia ne conduc, nu sunt sanse de a iesi din bezna.

  3. #3
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    Singurul lucru pe care am reusit sa il inteleg din emisiune a fost ca dupa decizia de astazi privind suspendarea stelistilor , o parte va spune ca nu s-a respectat regulamentul .
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  4. #4
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    spectacol cu fumigene si adrian paunescu. "cel mai scuipat dintre paminteni" a tinut "sa-si aduca aportul" nu numai la emisiune dar si la parlament. nasu si corleone pupat piata 'dependentei unul de altul si da-i nainte.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  5. #5
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Mi se face greata...
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  6. #6
    sport legend
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    958
    Reputatie
    1
    cuvintele uneori nu au inteles si atunci incerci sa citesti pe fetele oamenilor ce simt si ce gindesc.corleone fericit ca a fost sustinut de cei citva prieteni astfel incit nu s-a pus problema inlocuirii sale, nasul lovit din mai multe parti a stat cu capul mai mult plecat, celalalt nas, moderatorul acelei emisiuni nu a reusit sa-i bage in corzi asa cum ne-am fi asteptat, piti a dres busuiocul minimalizind greselile Stelei.dincolo de circul lor trebuie sa intelegem ca nu se va schimba mare lucru la noi ci vor incerca sa se arate mai concilianti, mai diplomati altfel incit nici una din parti sa nu cedeze psihic si toate afacerile lor murdare sa iasa la lumina.si concluzia mea personala este ca Steaua nu vrea sa se supuna legilor lui sandu considerind ca fifa este singurul organism abilitat sa faca legi in fotbalul mondial si ceea ce face frf nu este altceva decit sa adauge prin comisiile sale diverse legi interne ce nu au un suport real.

  7. #7
    sport legend Drakoness's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    390
    Reputatie
    1
    mai pe scurt
    si pentru nashu' si pentru don corleone ( poate chiar si pt moderator pt ca a nu a tinut piept badaranului de mitica)

  8. #8
    junior
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    102
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by JJ
    Mi se face greata...

    MIE SILA... :p

  9. #9
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim
    Pe B1tv s-au confruntat Nasu si Corleone, luni de la ora 22:00. Ati vazut emisiunea? Cei doi au creat o confuzie astfel incat sa nu se inteleaga ce si cum s-a intamplat si mai ales cine e de vina.
    si la ce te asteptai??? era clar ca asta se va intampla, vorba aia "corb la corb...". stiu prea multe unul despre altul ca sa-si scoata ochii intr-o emisiune doar de dragul ratingului "paunescian".

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •