Results 1 to 18 of 18

Thread: Romania - Ungaria

  1. #1
    sport legend Adrian's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    New York
    Posts
    1,160
    Reputatie
    1

    Romania - Ungaria

    Stie cineva daca Ungaria va folosi echipa lor standard sau tot o formatie divizionara?
    Eu cred ca oricare ar fi situatia, orgoliile sunt foarte mari, avand in vedere rivalitatea (nejustificata, in opinia mea) dintre cele 2 tari...
    "Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

  2. #2
    Superbull dlgicu's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Boston
    Posts
    832
    Reputatie
    1
    Iar eu cred ca oricare ar fi situatia tot ii rupem. Avand in vedere rivalitatea, cred ca le-ar fi mai rusine romanilor de o infrangere cu Ungaria decat de una cu, sa zicem, Belarus sau Georgia.
    Dimineata aerul curat s-ar putea sa-ti sparga fata

  3. #3
    senior
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    249
    Reputatie
    1
    De apreciat valoarea amicalelor din Cipru:echipe de divizia a sasea,a doua,prima(dar din Cipru),echipe vai de mama lor ca valoare(Georgia,Belarus)Niciodata echipa nationala nu a jucat cu mai multe echipe proaste in atat de putin timp!Ungaria intra in aceeasi categorie.Sigur,il au pe Matthaus(sper ca i-am scris bine numele),dar nu joaca el.De cealalta parte,Romania vine si ea cu o echipa de superstaruri:daca tot joaca numai oameni din Divizia A,sa nu care cumva sa joace cel mai bun jucator din A(Radoi).Ce daca a venit pana la urma la lot?Nu s-a prezentat la amicalul cu bucatarii din divizia a sasea,deci sa-l suspendam!Cu atitudinea asta,FRF a pus bomboana pe coliva care este absolut inutilul turneu din Cipru.
    Si a ramas sa ne intrebam cine va castiga:Mihut si Curca sau ceilalti anonimi?
    La asa jucatori,asa meci.Cred ca e mai multa calitate intr-un derby la retrogradare din B.

  4. #4
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    te inseli in mai multe privinte. intii ca discutia despre radoi este una despre legalitate si argumentele au tot foast date. apoi ca daca nu vine tot iti trebuie echipa si joci cu ce ai. cit despre b nici nu stii ce spui, acolo e dezastru. nici in divizia a nu e prea mare aglomeratia de fotbal. poate fotblat.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  5. #5
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
    2-0 si e aproape finalul partidei. dupa comentariul de pe onlinesport, curca a aparat f bine, mihut si danciulescu au marcat si am avut numeroase ocazii. nu e rau.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  6. #6
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    3-0
    e excelent. caramarin in stilul caracteristic.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  7. #7
    incepator
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    belgium
    Posts
    46
    Reputatie
    1
    i am incarcat iarasi pe unguri,

  8. #8
    incepator
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    belgium
    Posts
    46
    Reputatie
    1
    se putea si fara scandal ,dar asa a fost romanul intotdeauna,mai ciufut,;nu stiu cit de benefic a fost acest turneu pt echipa nationala dar sper sa avem numai de castigat de pe urma sa

  9. #9
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    am vazut aseara la tv golurile. cel al lui mihut a fost splendid, cel mai frumos gol al meciului, indiscutabil. asta apropos de "Mihut si Curca sau ceilalti anonimi".
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  10. #10
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Vazind echipa aliniata de unguri si ai nostri...ii pot intelege pe stelisti ca n-au dorit sa se prezinte la NATIONALA ! NATIONALA ?!

    Intr-adevar, o saptamina pierduta pentru STEAUA daca i-ar fi cedat echipei lui Iordanescu...

  11. #11
    Superbull dlgicu's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Boston
    Posts
    832
    Reputatie
    1
    Nu-l admir deloc pe Iordanescu, iar conducerea FRF cu atat mai putin. Dar sa ne apucam sa criticam faptul ca nationala divizionara a castigat atat de clar turneul din Cipru mi se pare cam aiurea.
    Cat despre meciuri tari, am inteles ca ni se pregatesc si noua cateva primavara asta; e adevarat, Cehia a remizat in Italia in timp ce noi faceam plaja in Cipru, dar cam pe acolo suntem acum, trebuie sa tragem tare ca sa revenim unde eram acum (deja) 4 ani.
    Dimineata aerul curat s-ar putea sa-ti sparga fata

  12. #12
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Din echipa ungurilor,Gera,Tokoli,Dragoner,Peto sunt titulari in nationala.Restul...cam ca ai nostri
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  13. #13
    junior No1Fan's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    100% utist
    Posts
    97
    Reputatie
    1
    Ba da ce sa zica si ei tre sa arunce praf in ochi cumva, nu?
    [COLOR=Red] Forzza UTA[/COLOR]

  14. #14
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by apparte
    Din echipa ungurilor,Gera,Tokoli,Dragoner,Peto sunt titulari in nationala.Restul...cam ca ai nostri
    Apparte , stelistii sunt multi pe acest forum dar , putini intra si la sectiunea Suporter - Steaua .
    De ce ?
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  15. #15
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    ptr ca nu`s stelisti....
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  16. #16
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by N0_NaM3
    ptr ca nu`s stelisti....
    ce vb bre ?
    suntem 7+ 1 magnifici activi pe acea sectiune , si inca mai sosesc !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  17. #17
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mariusmadmax
    ce vb bre ?
    suntem 7+ 1 magnifici activi pe acea sectiune , si inca mai sosesc !
    Marius,odata cu reluarea campionatului voi fi mai prezent pe forumul Stelei!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  18. #18
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by apparte
    Marius,odata cu reluarea campionatului voi fi mai prezent pe forumul Stelei!
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •