Results 1 to 7 of 7

Thread: Prietenele jucatorilor

  1. #1
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1

    Thumbs up Prietenele jucatorilor

    da ! andrei pavel este un tip foarte serios si cumsecade . are un baiat si o fata cu simone . in rest nu prea le stiu prietenele . la straini stiu doar roder federer - mirka vavrinec si andre agassi - steffi graff

  2. #2
    sport legend Ady's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,198
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by radu
    hai sa vedem care dintre jucatori au cele mai tari prietene. facem un clasament al strainilor si mai ales unul al romanilor. toti cei care-i mai cunoasteti pe baieti si mai ales pe prietenele lor, bagati informatii! poate tragem apoi si niste concluzii ;-)

    sa vedem cine ma ajuta sa completez lista: pavel-simone (nemtoaica, insurat), hanescu-mihaela (vedeta otv), trifu-catrinel sandu (vedeta national), sabau-?, moraru-?, ungur-liana balaci (fata fotbalistului), crivoi-?, mergea-?, tecau-?, ionita-? care le stie? sunt fete serioase? credeti ca influenteza cumva evolutia jucatorilor nostri?

    sa fie o legatura intre faptul ca pavel, de cand s-a insurat a devenit jucator serios, iar ceilalti inca mai golanesc? voi ce parere aveti?
    imi cer scuze , din cauza unor probleme cu forumul post-urile tale au fost sterse ...

  3. #3
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    au fost sterse si acum spuneti ca eu sunt << patronul >> acestui thread . dae eu nu sunt . radu e sefu' . sa va fie clar . creau sa se modifice si la prima pagina a forumului.

  4. #4
    incepator enache biz's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Constantza
    Posts
    49
    Reputatie
    1
    Moraru stiu ca s`a casatorit asta vara

  5. #5
    sport legend Ady's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,198
    Reputatie
    1
    la open romania statea undeva in tribune cu o donsoara destul de frumoasa ...

  6. #6
    incepator
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    nu prea are succes forumul meu... :-(. si eu care credeam ca o sa aflam o gramada de amanunte picante despre baieti...

  7. #7
    junior K1M's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    intre vis si realitate
    Posts
    130
    Reputatie
    1

    Talking

    Ehehe...Radule...pune si tu sa se scrie si despre prietenii jucatoarelor si...poate va avea mai mult succes thread-ul

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •