Results 1 to 12 of 12

Thread: Din nou despre Dinamo

  1. #1
    sport legend Adrian's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    New York
    Posts
    1,160
    Reputatie
    1

    Din nou despre Dinamo

    Eu nu as mai fi vrut sa invartesc cutitul in rana, dar nu ma pot abtine, cand iata ce apare in GS :
    Borcea spune că "Īn ce priveşte transferurile, am adus tot ce ne-am pus de acord cu antrenorul Ioan Andone. Dacă ar fi fost după mine, mai aduceam 3-4 jucători, dar fiecare tehnician are concepţia lui despre un lot"
    Sa mori de ras si alta nu....Ii aducea acasa, sa le arate niste oferte de transferuri in Bahrein, sau unde ii aducea?
    "Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

  2. #2
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Si ce vrei sa spui cu threadul asta? Care e mesajul?

  3. #3
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Da, chiar, care e parerea ta? ca ai dat copy+paste la o declaratie si faci un thread "nou" dar fara nimic de zis din partea ta.
    Oricum, parea dinamovistilor e cunoscuta pe threadul nostru iar parerea altora nu ne intereseaza.
    Deci ieppy, sa-l lasam in pace pe Adrian.

  4. #4
    junior Totti's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    dinamovistii au dreptate
    move topic !
    [B]"Adevarata valoare se recunoaste doar atunci cand toti imbecilii se unesc impotriva ta"[/B]

    Manager of [B]Night_Knights [/B] VI.432

  5. #5
    sport legend Adrian's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    New York
    Posts
    1,160
    Reputatie
    1
    Mesajul este ca Dinamo este condusa de o sleatha de bisnitari notorii, care ar vinde si scaunele de sub voi daca ar putea. Partea revoltatoare este ca se mai cred si asa de smecheri (sau pe suporteri asa de prosti), incat vin cu afirmatii de-astea de 2 bani: daca era dupa mine...cumparam inca 3-4 jucatori; dar Andone nu a vrut, el e de vina pentru campania proasta de transferuri...
    Asa ca propria mea contributie este urmatoarea: daca nimeni nu ia in seama aberatiile unuia ca Borcea, el ar putea crede ca lumea chiar ii inghite galustile. daca insa suporterii reactioneaza, se duc la Andone si-l intreaba: asa e, ca nu ai mai vrut alti jucatori? si el evident o sa zica :"nu e asa", o sa vada si Borcea ca nu toata lumea e fraiera...
    Asa ca asta am vrut, ca o asemenea afirmatie sa nu treaca neobservata. ceea ce am si obtinut, macar printre suporterii dinamovisti de pe forumul asta.
    Si sunt de acord ca subiectul nu merita un thread nou si chiar va rog sa il maturati de aici, odata cu aberatiile astuia cu homosexualii lui.
    "Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

  6. #6
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ayrton
    Da, chiar, care e parerea ta? ca ai dat copy+paste la o declaratie si faci un thread "nou" dar fara nimic de zis din partea ta.
    Oricum, parea dinamovistilor e cunoscuta pe threadul nostru iar parerea altora nu ne intereseaza.
    Deci ieppy, sa-l lasam in pace pe Adrian.
    Adrian e un dinamovist cu bun simt. E bine sa-l lasati in pace.

  7. #7
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Adrian
    Mesajul este ca Dinamo este condusa de o sleatha de bisnitari notorii, care ar vinde si scaunele de sub voi daca ar putea.
    Deep, ce perspicace esti... Ce repede ti-ai dat tu seama cu ce echipa tine Adrian... Ar trebui sa participi la "Vrei sa fii miliardar!"

  8. #8
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ayrton
    Deep, ce perspicace esti... Ce repede ti-ai dat tu seama cu ce echipa tine Adrian... Ar trebui sa participi la "Vrei sa fii miliardar!"
    Pai e un dinamovist cu bun simt care sta la oficiala nu unde se injura.
    Era vorba de scaunele de sub VOI.

  9. #9
    sport legend Adrian's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    New York
    Posts
    1,160
    Reputatie
    1
    Mai lasati-ma mai baieti in pace...Sunt suporter al Stiintei de mai bine de 20 de ani. Dar vreau sa cred ca se poate discuta si constructiv intre suporterii echipelor adverse. Iar pentru conducatorii de cluburi am o sila nemarginita, ca sunt toti o apa si un pamant.
    "Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

  10. #10
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    La ultima afirmatie iti dau perfecta dreptate!

  11. #11
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Cred ca ar trebui sa mute cineva thread-ul asta pe suporter. Acolo se discuta problemele de genul asta...
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  12. #12
    junior rew's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    123
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Adrian
    Dar vreau sa cred ca se poate discuta si constructiv intre suporterii echipelor adverse. Iar pentru conducatorii de cluburi am o sila nemarginita, ca sunt toti o apa si un pamant.
    Daca vroiai discutie despre condcatori si constructiva puneai borcea in titlu, nu Dinamo. Dar tu singur ai zis ca nu te poti abtine sa nu invirtesti cutitul in rana. De aici chiar ca putem incepe o discutie constructiva.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •