Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 65

Thread: DINAMO E CEA MAI TARE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. #1
    junior
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    128
    Reputatie
    1

    DINAMO E CEA MAI TARE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    DINAMOVISTII SUNT SI AU FOST MEREU CEI MAI BUNI!
    va castiga anu asta divizia A chiar daca nimeni nu mai crede!(datorita diferentei de pct!)
    DA EU CRED

  2. #2
    incepator
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Dezamagire numita Dinamo !!?

    Sant dinamovist de peste 40 de ani , dar cu ocazia scandalului Dragomir, am hotarat sa nu mai fiu fan al lui Dinamo.DE ce!!? Pentru ca nu afost printre cluburile care au luat pozitie inpotriva lui Dragomir........Sper ca Rapid sa castige campionatul!!?.Incredibil dar adevarat!!?

  3. #3
    incepator
    Join Date
    Feb 2003
    Posts
    15
    Reputatie
    1

    DINAMO echipa tuturor

    HAI ! DINAMO
    12051974

  4. #4
    Pitestean Sinn Fein's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    456
    Reputatie
    1
    HAI DINAMO ....spre B!

  5. #5
    manager Cipangoo's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    332
    Reputatie
    1
    Voi va plictisiti sau aveti impresia ca faceti vreun serviciu cuiva daca postati "articole" d-astea? Credeti vreo secunda ca pe mine sau pe altcineva il intereseaza ca dumneata domnule nemo_ crezi ca
    DINAMOVISTII SUNT SI AU FOST MEREU CEI MAI BUNI!
    va castiga anu asta divizia A chiar daca nimeni nu mai crede!(datorita diferentei de pct!)
    DA EU CRED
    Forumul in general e pentru discutii. Cineva propune o tema pentru discutii si cei care participa isi expun parerea in legatura cu tema propusa. Ceea ce faci dumneata nu e propunere de tema. E un urlet pe care nu cred ca vrea nimeni sa-l auda. Si ca tot veni vorba de urlete tot urlet e considerat pe internet scrierea a mai multor cuvinte consecutive cu litere mari. Daca ai ceva interesant de supus atentiei noastre te voi asculta cu placere, dar asa nu! /nope/

  6. #6
    Cristian
    Guest

    Trezirea

    Ai visat prea mult 40 de ani .
    Dinamo = eliminare, din liga sunteti niste ciini de jigodi

  7. #7
    sport legend Azur89's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    652
    Reputatie
    1
    ...mai doua ca asta, si va ajunge Uta si Minerul Cavnic! /fu/
    Smile, its good for you!

  8. #8
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    "nemo_" inca mai crezi ca Dinamo poate castiga campionatul si dupa prima etapa a returului?

  9. #9
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Teoretic mai poate castiga. Nu uita sezonul trecut, depunctarea lui Rapid. De ce nu s-a intampla la fel si anul asta?

  10. #10
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Dinamo mai are sanse, dupa cum spunea si Copos ea are mijloace specifice. Recunosc, sunt rapidist si chiar unul convins. Asta nu ma impiedica sa fiu cat de cat echidistant.

    Important de mentionat: Echipele care se lupta pentru titlul de anul asta sunt cele din Bucuresti(Dinamo, National, Rapid, Steaua - in ordine alfabetica) fara nici o indoiala. Ciudat cum de s-a gandit federatia(nu spun ca intentionat) sau cum s-au potrivit lucrurile in asa fel ca toate echipele, mai putin Dinamo sa inceapa returul in deplasare! Sa fie acestea mijloacele specifice de care spunea Copos?

    Meciurile directe vor conta cel mai mult apoi echipele incomode gen Brasov, Poli, etc.

  11. #11
    sport legend Azur89's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    652
    Reputatie
    1
    Partea cu echipele care lupta pentru titlu anul aceta, poate fii generalizata...Echipele care lupta pentru titlu de la infiintarea echipelor armatei si militiei sint.....Ghici ciuperca intr-un picior...

    Mai bine urmaresti campionatul de baschet, acolo mai cistiga si Clujul si Aradul (macar de 2 ori pe secol, dar totusi).
    Smile, its good for you!

  12. #12
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    ...nu mai are dinamo nici o sansa...la fel ca si restul echipelor din urma rapidului...ele se vor lupta pentru locul 2.
    mie mi-e foarte clar lucrul asta...
    da poate nea Dinu si nea Piti au jucatori, tactici si strategii nescoase la iveala pana acum ...si de cand a inceput campionatul, nici un meci nu l-au pierdut pur si simplu...totu face parte din strategie...nu au folosit ei inca armele secrete...asteapta momentul prielnic...
    haha...stiu, aberez...dar ironia inteleasa deschide cel mai bine ochii...

    cu respect,
    Forza Poli!

  13. #13
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Daca nu o sa isi revina Dinamo nu mai poate spera nici la locul 3. Steaua o sa o depaseasca in curand, iar Nationalul deja s-a detasat pe 2, prin ultimele 2 victorii.

  14. #14
    Poli Fanatik ViolaBoy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    Cum a spus Lucian Toma

    HAI DINAMO IN B

  15. #15
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    8) Dinamo nu prea mai are sanse nici pentru un loc in UEFA ,iar la titlu nici nu se mai gandesc...
    keep hope alive

  16. #16
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    SUNT TOTAL DE ACORD, SI SPER SA NU DUREZE PREA MULT CRIZA ASTA PENTRU A VEDEA SI NOI CEVA FOTBAL ADEVARAT!
    Va multumesc

  17. #17
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    32
    Reputatie
    1
    A fost si va mai fi...
    dar peste cativa ani...!!!!!!!!!!!!! D
    hai Romania

  18. #18
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    unde esti tu Nemo ?
    mai crezi ?

  19. #19
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Deci nemo desi a iesit din pixul urmasului lui Nostradamus adica Jules Verne, nu are nimci de-a face cu prezicerea corecta a viitorului. Sper ca Nationalul sa realizeze ca au pierdut 3 puncte in clasamentul adevarului azi si se vor mobiliza puternic etapa viitoare sa mai bata un cui la sicriul dinamovist. Daca ei nu au vrut sa se desfiinteze brusc vor muri din cauza blestemelor intr-un ritm mai lent.
    Sa va ajute al de sus dinamovistilor... sa treceti cu bine peste schimbarea de fus orar si sa va obisnuiti cu meciurile de la 11 a.m.
    Felicitari Daddy Jean of Bistrita, ai demostrat ca stii sa joci si fara blat.

  20. #20
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Nu-mi vine sa cred ca postul asta inca mai este printre primele pe acest forum!!! Dinamo nu a reusit nici o victorie in ultimele 7 etape!!! Vai de capul lor ...

  21. #21
    sport legend Azur89's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    652
    Reputatie
    1
    Visul unei tari mai aproape ca oricind!!!

    dinamo la matineu! hai mai ca e cea mai tare!!! (poanta bineinteles)

    Da Doamne, da Doamne, ma gindesc la penultima etapa cu Poli in cotetul lor, ce revansa mai dulce ptr. Timisoara decit sa trimita in B in acelasi an si pe uta si pe dinamo?

    Hai ca am luat-o razna!

    Asa sa-i ajute Cel De Sus!!!
    Smile, its good for you!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •