Page 13 of 28 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 253 to 273 of 571

Thread: Intalnirea noastra - a forumistilor

  1. #253
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Am reusit sa citesc articolul postat de Cris inainte de a disparea de pe pagina, http://www.revistavip.net/Arhiva_Rev...e_euro/55/772/ Scria:
    "Fosta gimnasta Corina Ungureanu nu a reusit sa obtina performante si in afaceri. De curind, ea si-a inchis barul din Ploiesti. Corina era asociata cu prietena sa Catalina Cristea, care s-a stabilit, dupa casatorie, in afara tarii. Desi a fost ajutata si de fratele sau in acest business, pina la urma fosta gimnasta nu a rezistat pe piata si s-a vazut nevoita sa puna lacatul pe usa barului din Ploiesti. Si asta dupa ce a investit zeci de mii de euro doar in renovarea locatiei."

    Nici eu nu am camera de filmat, doar aparat de fotografiat. Dar cred ca vor fi televizate CN asa ca vor aparea filmultele pe youtube.

  2. #254
    senior cherry's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    191
    Reputatie
    1
    Buna tuturor!

    Va rog sa ma scuzati in primul rand k am tras chiulul :p am avut ceva treaba!
    Mercic in al doilea rand pt primire! Sunteti tare dragutzi!
    Eu sunt Simona, din Bucuresti, am 27 de ani (abia impliniti) si am o fetitza care maine face un an si jumatate! Poate cine shtie? o viitoare campioana! Face deja cumpana (tb sa caut poza sa va arat) daca ii cer asta, stand pe maini (ajutata bineinteles), roaba, lumanarea, se invarte dak ii spun, rostogoliri inainte si inapoi! e o haioasa!
    Abia ashtept sa ne intalnim la Ploiesti!

  3. #255
    sport legend deni's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    790
    Reputatie
    1
    buna.nu se poate filma si cu aparatul de fotografiat?cel putin eu cu al meu pot.in lipasa de ocamera e bine si asa, nu?
    aveam si eu niste albune cu poze si articole despre gimnastica, incepand cu 1994.o sa incerc sa le aduc la nationale,daca o sa am timp sa le caut cand ma voi duce acasa.
    cei care sunteti din bucuresti, sa mi spuneti si mie unde va faceti tricoul.eu stiam ca pe la Unirii se putea.mai e si alt loc?

  4. #256
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cherry View Post
    Buna tuturor!

    Va rog sa ma scuzati in primul rand k am tras chiulul :p am avut ceva treaba!
    Mercic in al doilea rand pt primire! Sunteti tare dragutzi!
    Eu sunt Simona, din Bucuresti, am 27 de ani (abia impliniti) si am o fetitza care maine face un an si jumatate! Poate cine shtie? o viitoare campioana! Face deja cumpana (tb sa caut poza sa va arat) daca ii cer asta, stand pe maini (ajutata bineinteles), roaba, lumanarea, se invarte dak ii spun, rostogoliri inainte si inapoi! e o haioasa!
    Abia ashtept sa ne intalnim la Ploiesti!
    Ce dulce trebuie sa fie!Sa ne aduci poze,filmulete si chiar fetita daca poti!
    La multi ani!

  5. #257
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    La multi ani fetitei tale, Cherry

    O intrebare, de curiozitate...tu esti cherry de pe forumul site-ului lui Dan Grecu (ti-am vazut poza)?

  6. #258
    senior cherry's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    191
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ioanavol View Post
    La multi ani fetitei tale, Cherry

    O intrebare, de curiozitate...tu esti cherry de pe forumul site-ului lui Dan Grecu (ti-am vazut poza)?

    Multumesc din suflet,

    da asha este am scris mai de mult acolo, si acum imi amintesc ca erai si tu acolo!
    Bine ca ne-am regasit aici! pupici

  7. #259
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Salutari, din nou ehe, nu mai scapati voi de mine:d

    Am reusit sa sun la Hotel Forum si am aflat urmatoarele
    camera de o persoana - fara mic dejun, cu aer conditionat - 127 Ron/persoana; camera doua persoane - fara mic dejun, cu aer conditionat - 137 Ron/camera; apartament (o camera cu pat matrimonial+living cu o canapea extensibila de doua persoane, deci capacitate de 3-4 persoane) - fara mic dejunc, cu aer conditionat - 189 Ron.
    Nu se poate pune pat suplimentar in camera. Au inca doua din cele trei apartamente libere, ar fi locuri suficiente in momentul de fata, rezervarea se poate face telefonic, de platit nu se plateste niciun avans, se plateste direct la receptie. Nu circula autobuz prin zona (???), dar este la 10 minute de mers de centru, se merge pe o strada fara posibilitatea de a se rataci. ...si putem face rezervarea oricand

    Va pasez manusa

  8. #260
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Cris,preturile mi se par ok la camera de 2 persoane si la apartamente si cred ca ar trebui sa facem rezervarile cit de repede;sa spuna toata lumea ce vrea ca sa putem actiona.
    Eu vreau 2 locuri(Mia + Auri) indiferent daca sunt in camera cu 2 paturi sau in apartament,impreuna cu alte persoane,indiferent care ar fi acelea.
    Noi ajungem simbata,deci avem nevoie doar de o noapte,mic-dejunul nu ne intereseaza dar daca e obligatoriu nu-i bai.
    Mi se pare foarte-foarte bine ca este aer conditionat,se anunta zile fierbinti.

  9. #261
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Bine, Mia, inregistrat in catastif

  10. #262
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Bun, deci noi am hotaram pana la urma sa ne cazam la Hotel Forum (ce sa facem, era predestinat). PEntru cei interesati s aisi mai faca rezervari acolo, iata doua numere d etelefon:
    fix:0244 595 628
    mobil:0743 007 979

    Eu am sunat pe mobil.

  11. #263
    manager baicea's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    bucuresti
    Posts
    264
    Reputatie
    1
    cand e concursul?ce data?si cam pe la ce ora se incepe?
    [COLOR="Navy"][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][I][B]<Twilight>[/B] [/COLOR]

    [COLOR="RoyalBlue"][B]<Yeah,I'm one of those people>[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="2"][COLOR="DeepSkyBlue"]<Yeah,I'm obsessed!So what?You say "obsession" like it's a bad thing>[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  12. #264
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    27-29 iunie. Noi mergem, majoritatea, de sambata...adica pentru competitiile de sambata si duminica. Nu stiu la ce ore pentru ca federatia noastra este atat de preocupata cu alte treburi incat nu exista niciun anunt legat de Nationale

  13. #265
    manager baicea's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    bucuresti
    Posts
    264
    Reputatie
    1
    ok..mersi mult..si cum se numeste sala?ca eu vin cu mama...duminica doar
    [COLOR="Navy"][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][I][B]<Twilight>[/B] [/COLOR]

    [COLOR="RoyalBlue"][B]<Yeah,I'm one of those people>[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="2"][COLOR="DeepSkyBlue"]<Yeah,I'm obsessed!So what?You say "obsession" like it's a bad thing>[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  14. #266
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Nici asta nu stim...oufff

    Noi presupunem ca este vorba de aceeasi sala care a gazduit pana acum Internationalele Romaniei, respectiv Nationalele de anul trecut...si atunci ar fi Sala Olimpia

  15. #267
    manager baicea's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    bucuresti
    Posts
    264
    Reputatie
    1
    aaa..ok...mersi mult...
    [COLOR="Navy"][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][I][B]<Twilight>[/B] [/COLOR]

    [COLOR="RoyalBlue"][B]<Yeah,I'm one of those people>[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="2"][COLOR="DeepSkyBlue"]<Yeah,I'm obsessed!So what?You say "obsession" like it's a bad thing>[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  16. #268
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Ok, din cate am inteles, urmatoarele persoane au rezervat la Hotel Forum camere:
    Mihai, Cata, Mia, Auri, cumnata lui Auri, Mihaela cu Irina, Ioana si eu.
    Va asteptam si pe voi

  17. #269
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    +Tes, care vine cu siguranta

    cine vrea sa mai vina sa ne dea de veste, ar fi frumos sa ne intalnim, chiar daca nu stam la acelasi hotel

  18. #270
    sport legend
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,654
    Reputatie
    1
    Eu vin dar nu stam la hotel, ne intoarcem in Bucuresti sambata spre duminica. Asa mi-au zis colegii din Ploiesti ca e cel mai bine daca ma duc cu copil mic si nu vreau sa dau preturi astronomice (din pacate nu mi-au recomandat nici un hotel, i-am intrebat dar nu au stiut - si ce ziceau ei era muuult mai scump decat ce ziceti voi...).
    Plec in concediu de maine pana pe 21 si nu o sa mai intru pe net saptamanile astea, dar sigur vin! (bine, daca nu intervine ceva neprevazut, dar sper ca nu )

  19. #271
    sport legend Andraf's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Vine cineva din Bucuresti vineri la Ploiesti? La ce ora incepe concursul?

  20. #272
    sport legend
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by crisloregym View Post
    27-29 iunie. Noi mergem, majoritatea, de sambata...adica pentru competitiile de sambata si duminica. Nu stiu la ce ore pentru ca federatia noastra este atat de preocupata cu alte treburi incat nu exista niciun anunt legat de Nationale
    Deci nu stim la ce ora incepe sambata dimineata, la ce ora se termina... osa aflam noi...urmarim

  21. #273
    manager Ramonica's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Deva
    Posts
    272
    Reputatie
    1
    sper sa aflu eu de la ce ora incepe concursul, dar nu pot mai repede de miercuri pt ca sint plecata...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •